JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A 1/2 komentujących w to wierzy i ma nadzieje na powrót..
0
Może ktoś posiada jakiś ladny terminarz w obrazku? ;)
20
Tfu dziadostwo nic więcej.
0
Lucas Hernández wyznał, że miał ofertę z zespołu Los Blancos, ale stwierdził, że nie może odejść do tego klubu.. "bo jest za słaby"-tego zabrakło pod tym zdaniem. Strasznie gościa nie lubie..
0
Mi np dzialala fifa19 do pierwszej aktualizacji. Później przestała się uruchamiać.
3
Zerknąłem.. i na tym ten temat zakończyłem. Mógłby Messi poprosić o skreślenie z tej zapierdzialej listy.
0
Chwilowo żadne koszulki nie będą schodzily;p
2
Widzę w komentarzach że Malcom na siłę wpychany.. gdyby było miejsce na środku obrony to było by wypisywanie dlaczego Vermaelen a nie Malcom..
1
Jakoś tak średnio podchodzę do jego transferu do nas..
0
Mi po aktualizacji się nie uruchamia wcale, klikam graj i zero reakcji.
0
Posikalem się. Idę przebrać majtki na 2 połowę :)
4
Mam wrażenie że Xavi wcale nie odszedł do Kataru.. przywdział dziś koszulkę z nr 8 i gra od 1 minuty..
0
Taak będzie ciężko, ale trzeba przyznać że sami byśmy tego nie wymyslili
0
Zarząd go nie powolal czy trener?
A może odnowila się kontuzja? Możemy tylko gdybać, ale nie ma co się nakrecac kolego.
0
A gdzie Ty u nas teraz widzisz tikitake? Chyba że tikitaką nazywasz klepke Busquetsa do Messiego..
0
A oni tak chętnie pojadę wręczyć nagrodę;)
2
Bardzo dobrze Panie Valverde, zegar tyka
0
Przypominam sobie jak Munir wracał za jakąś akcją pod naszą bramke, na gazie, zawzięcie po odbiór piłki. Został rzucony na głęboką wodę, tj Vermaelen oraz Malcom.
Troszkę się nasz Valverde pogubił, niech lepiej naładuje naszym baterie i zainwestuje w solidną nawigację, bo droga do końca sezonu długa i kręta, czekają nas mocniejsi rywale niż Girona i Leganes..
0
Oki, więc nie było tematu ;)
0
To nie szczegół, jeden z głównych elementów ma zostać usunięty.
4
To znaczy tylko tyle że nie wiedziałeś jak poprzednio wyglądał;)
15
Myślę że ten herb i tak zmienią, czego nawet w 1% nie popieram...
Jest bezplciowy jak nasza gra..
3
To była jego decyzja o odejsciu.
1
Bardzo ładny był też faul na naszym bramkarzu i powalanie Messiego..
Oczywiście że trzeba było piatke klepnac i po sprawie.
Pewnie nasi się wkurzyli i ten autobus, bo Pique asysta prima sort.
1
Kilka wniosków po wczoraj które nasuwają się same.. Valverde spanikował zmianami, powinien był wpuścić Vidala A nie Malcoma, a Dembele zostawić.
Gra po strzelaniu bramki wyglądała tragicznie, kepiemy sobie kurła no i jest git, jak nam strzela to się zobaczy a jak nie to nam się udo i wygramy to.. strzelamy i się cofamy. Nie o takie Barce walczyłem..
0
Oo fajnie. Ciekawe czy po meczu też powiemy że fajnie ;p
Kurczę denerwuje mnie troszkę że na górze strony, przeglądając ja na telefonie, logo fcbarca.com jest po lewo a nie na srodku, taki pedantyczny szczegolik;)
0
Ale kiepskie te wybory ;)
Nie wiem czym się sugerowali..
0
Spokojnie mamy całe 45min i jaką ławkę rezerwowych..
1
Pamięta ale chyba w regulaminie jest zabronione wspominanie na stałe zbanowanych.
0
Pkt 2 oczywiście się zgadzam.
Myślenie nie jest jego mocną stroną.