JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nie mają odpowiedniej.
0
Twoje tak jakby nic tu nie znaczy.
Nie napisałem "Nie mają werwy".
0
Gdzie napisałem że nie mają werwy?
Powiedz w którym miejscu albo opuść dyskusję.
0
A co miałbym napisać :D
Widać, niestety widać u nas momenty-mam wrażenie oszczędzania się..
0
Ale ten Ajax robi na mnie wrażenie..
Chciałbym zobaczyć taki gaz i werwe u naszych chłopaków..
0
Polsat Sport Premium już wykupione?;)
0
Do przejrzenia..
12
Polsat premium..
Czyli szukamy transmisji w internecie.
Polsat ku**y i złodzieje.
0
Powiedz że trolujesz..
0
Czy poratuje ktos dobrym linkiem do meczu na tel? Awaria w energa i przywrócenie zasilania dopiero na 17,15.
0
Rafinha, nie inaczej
1
Jakie przestrzenie na boisku. Pograli by tam dzisiaj.
0
Ale Hiszpanie pograli. Saul na 1,0
2
Pique mógł odpowiedzieć że jak go wyprowadza z równowagi to kupi i zamknie ten klub ;)
0
Otóż to.
0
Zapomniałem o nim ????
Dzieki za odświeżenie.
0
Oooo śmietanka..
1
Jest ale słownik przekrecil wyszło Nas Ok Statham;p
3
Heh no dobre.
0
Witam wszystkich przy niedzieli.
Zainteresowanych zapraszam do udziału w dyskusji na top najlepszych waszym zdaniem aktorów.
Moje typy: Denzel Washington, Daniel Craig, Nas Ok Statham, Will Smith, Al Pacino, Johnny Depp, Tom Hanks, Leonardo DiCaprio, Cezary Pazura, Matt Damon, Russell Crowe, Gerard Butler, Jeremy Renner. Wymieniłem więcej ale nie szkodzi, i być może nie ustrzeglem się błędów..
0
Też chciałem o to zapytać. Strasznie to wyglądało kiedy się nie ruszał.
1
Wuja trafiłeś w 11..
1
Alba wykonał jakiś gest w kierunku Enrique?
0
Swoją drogą NEYMAR gra w PSG a CR7 w Juve i też są na okładkach..
0
Albo Suarez.. ;p
0
Luis?
0
17 wolna, nr pomocnika
0
Czekamy na przedmeczowe konferencje Lucho..
20
Mam dobre relacje z Luisem, nie powołał mnie ponieważ nabiegam się wystarczajaco w Barcelonie..
I nie wystawial mnie w Barcelonie nie dlatego ze ma do mnie jakies ale, tylko nie pasowalem do jego 3-4-3.
Nie doszukujcie się spisku, vamos.
0
To fakt. To swoją drogą którą grupe okrzykął byś grupą śmierci?