JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A PSG? Uważam że też ma ciężką grupę a nikt o tym nie mówi;)
1
Powiedz jeszcze że sobie nie zasłużyli żeby awansować? Dobrze grali i postrzelali i dziękuję, chcesz im teraz umniejszac?
0
Książęce i żywiec;p
0
Może to nie kwestia motywacji a kondycji i poprawienia techniki.
0
Albo krzyczę że miałem rację. Potrzebował minut..
1
Suarez gra, by odbudować formę. Nie odbuduje jej siedząc na ławce..
Wbijcie sobie to do głowy krytycy od 7 boleści..
0
Chłopaki o co chodzi z tym Ferdkiem I ManU?
Nie szprecham niestety i nie czaję a filmik obiega cały tweeter.
0
Grał bodajże w wygranym 4:0 meczu z przescieradlami..
13
Rafa .. będę niesamowicie tęsknił i z całego serca gościowi kibicował. Nie wiem w czym Denis jest lepszy .. nie potrafię się doszukać czego kolwiek
3
Pioter co Ty godosz
7
I tak dostanie 5,5 w ocenie. ;)
Mimo wygranej, czystego konta i dobrych interwencji..
6
Należy odesłać PSG do klauzul.
Chociaż nie pamiętam jak one teraz wyglądają..
0
Bynajmniej dziwne oceny.
3
Podpinam się.
1
Przeproście się z nim teraz ..
0
Ma gościu technikę i nieszablonowy drybling..
6
Nie jęczeć przecież to pierwszy mecz po jak długiej rozłące ..
Sporo niedokładności i indywidualnych błędów e nie ma co się nad nikim pastwić.
0
Dziękuję;)
To zaczynamy teraz.
0
Gra Barca B?
0
Pomoc i atak powinny być tak ułożone, by gladko przechodzilo się w obronie do 4-4-2..
Więc pomoc Arthur, Busquets, Rafinha.. atak Cou Munir Messi
6
I jeszcze : naturalny zmiennik Alaby w Barcelonie..
0
Gratuluję wszystkim którzy juz sprzedają Vidala do Chin..
0
Malcom fajnie się komponuje to taki nieszablonowy zawodnik ;) dajmy mu czas ;)
i tak jest lepszy niż Denis i Vidal razem wzięci..
2
Musi pograć z pierwszym zespołem, póki co tak zachowawczo ostrożnie gra. Mało w nim pewności, ale jeszcze wiele przed nim. ;)
0
Ale go wyciął..
13
Dobry ;)
Vidal miał zrobić dobre wrażenie przed sprzedażą na chwilę obecną to stara się żeby go nikt nie kupił;)
3
Dziękuję. ;)
0
Jakas transmisja tego meczu będzie w tv? Czy tylko internety?
0
Klub, agent czy zawodnik powinien przeprosić?
0
Verattti to on napewno nie jest..
Ale daje radę do rotacji z Busim i Ivanem byłby poezja, wyceniam go na max 40mln bez żadnych zmiennych.