0

A PSG? Uważam że też ma ciężką grupę a nikt o tym nie mówi;)

1

Powiedz jeszcze że sobie nie zasłużyli żeby awansować? Dobrze grali i postrzelali i dziękuję, chcesz im teraz umniejszac?

0

Książęce i żywiec;p

0

Może to nie kwestia motywacji a kondycji i poprawienia techniki.

0

Albo krzyczę że miałem rację. Potrzebował minut..

1

Suarez gra, by odbudować formę. Nie odbuduje jej siedząc na ławce..

Wbijcie sobie to do głowy krytycy od 7 boleści..

0



Chłopaki o co chodzi z tym Ferdkiem I ManU?
Nie szprecham niestety i nie czaję a filmik obiega cały tweeter.

0

Grał bodajże w wygranym 4:0 meczu z przescieradlami..

13

Rafa .. będę niesamowicie tęsknił i z całego serca gościowi kibicował. Nie wiem w czym Denis jest lepszy .. nie potrafię się doszukać czego kolwiek

3

Pioter co Ty godosz

7

I tak dostanie 5,5 w ocenie. ;)
Mimo wygranej, czystego konta i dobrych interwencji..

6

Należy odesłać PSG do klauzul.
Chociaż nie pamiętam jak one teraz wyglądają..

0

Bynajmniej dziwne oceny.

3

Podpinam się.

1

Przeproście się z nim teraz ..

0

Ma gościu technikę i nieszablonowy drybling..

6

Nie jęczeć przecież to pierwszy mecz po jak długiej rozłące ..
Sporo niedokładności i indywidualnych błędów e nie ma co się nad nikim pastwić.

0

Dziękuję;)
To zaczynamy teraz.

0

Gra Barca B?

0

Pomoc i atak powinny być tak ułożone, by gladko przechodzilo się w obronie do 4-4-2..
Więc pomoc Arthur, Busquets, Rafinha.. atak Cou Munir Messi

6

I jeszcze : naturalny zmiennik Alaby w Barcelonie..

0

Gratuluję wszystkim którzy juz sprzedają Vidala do Chin..

0

Malcom fajnie się komponuje to taki nieszablonowy zawodnik ;) dajmy mu czas ;)
i tak jest lepszy niż Denis i Vidal razem wzięci..

2

Musi pograć z pierwszym zespołem, póki co tak zachowawczo ostrożnie gra. Mało w nim pewności, ale jeszcze wiele przed nim. ;)

0

Ale go wyciął..

13

Dobry ;)
Vidal miał zrobić dobre wrażenie przed sprzedażą na chwilę obecną to stara się żeby go nikt nie kupił;)

3

Dziękuję. ;)

0

Jakas transmisja tego meczu będzie w tv? Czy tylko internety?

0

Klub, agent czy zawodnik powinien przeprosić?

0


Verattti to on napewno nie jest..
Ale daje radę do rotacji z Busim i Ivanem byłby poezja, wyceniam go na max 40mln bez żadnych zmiennych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?