0

Najsłabszy Firpo do spółki z Alenia niestety chyba ten sam poziom..
Najlepiej chyba Cou i zdecydowanie Pedri. Nasz drugi stoper po Longlee trochę za nerwowo gra, niech się ograniczy to krótkich podań i prostych wyborów.
Myślę że maksymalnie skromne 1:0 wyciągniemy.

0

@Magicc89PL tak też mówił komentator dlatego nie byłem pewien..
Coś w tym jest że wersja może być poprawna, pomimo tego że na tle innym kłuje w uszy. ;)

0

Dlaczego komentator mówi DeJon?
Bardzo mnie to denerwuje, pytanie czy to poprawna wymowa?

4

Tam był aneks do tej umowy..
żeby nie płacić..

0

Dlatego nie ma $ na pensje Suareza i Vidala ;/

0

@Hiroshima jaką kwotę masz na myśli mówiąc ochłapy?

1

Odchodzac teraz Messi poleczy budżet. Odchodzac za rok tylko go odciąży.

0

@barca4life może jest trochę za bardzo honorowy.
Nikogo nie krytykuje każdy ma swoje zdanie w tym temacie.
Po to tu jesteśmy by dyskutować.

0

@sokot dlaczego go nie sprzedali po zakończonym sezonie?

0

@Greenalley zostać i nie grać było by decyzją pozbawioną sensu.
Takie jest moje zdanie i możesz się z nim zgadzać lub nie, ale nie mów że pisze głupoty. Mogli go sprzedać po zakończonym sezonie. Dogralby do końca i pa. Ale oni potrzebowali pieniędzy do zamknięcia budżetu, więc gość poczul się potraktowany przedmiotowo, i tak samo potraktowal klub. A czym mial sie sugerować? Mes que un club?

1

Gościu mial ważny kontrakt który chciał wypełnić.
Wyrzucili go z klubu wiec i on się wypiął.
Nie robiłbym z niego winnego.

0

To ładne penalti w meczu Realu..

14

Rakiticiowi i tak bym dal 1, mimo ze tak krotko.

0

Ciekawe czy ktoś z zawodników napisze w mediach podziekowanie dla EV albo kilka słów do nowego trenera.

0

Statystyki przemawiają na naszą korzyść..

1

Jestem w swojej najlepszej formie ^^

1

Gdzie są skrzydłowi?
Ja dzisiaj widzę tylko granie w ch##

0

Rakitic poza kadrą?
Kilka niedociągnięć?
To jest jakaś prowokacja!

1

@Obito97 Biorę w ciemno. Tam był charakter, a teraz nie ma charakteru, o drużynie nie wspomnę

0

@tangogo57 dobrze że nie Grenlandia..

3

Wstyd, jak narazie to trzymamy poziom Realu Madryt.
Początek sezonu łeb w łeb.

12

Valve w ostatnim sezonie idzie na ryzykanta. Zachowuje się jak nie on.

0

@ArturS Artur ma granie Iniesty a Frenkie Xaviego. W kwestii porównania.

2

@Mroziu czyli tak jak i my;)

4

@Zieliniak nie przez to że zmienił tylko w jaki sposób to zrobił.
Za to należy mu się kapciem po głowie.

0

@Drzakubs bardzo wątpliwe. Po tych wszystkich akcjach nadal nie wyciągnął wniosków.

0

"Zdaniem Romero obecność Oscara Grau, który był kluczową osobą w negocjacjach dotyczących sprowadzenia Frenkiego de Jonga i Ousmane’a Dembélé, sugeruje, że operacja może posunąć się do przodu lub też zostać ostatecznie odrzucona."
Heh, czy tylko mnie to śmieszy?

1

@Naturopata brak profesjonalnego podejscia bym powiedział.

0

Hehe, CR i wszystko jasne

0

@Maciej061 Może nie wiesz ale Chiny nie kupują drogich piłkarzy. Raczej zgarniają tych co kończą im się kontrakty lub wolnych piłkarzy. USA chyba też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?