0

Tello/Cuenca? Wybieram Tello..

1

Oby Alexis został a tych wszystkich którzy rozwiewaja plotki o jego odejściu jasny ch## strzelił

1

Mam pytanie, co to za jazda z Lopezem i Ikerem? Dlaczego odchodzą i dokąd?

4

Wybijcie sobie w końcu Hummelsa z glowy

1

Żegnam Pana.

0

Dokładnie jak mowisz ;)

2

dokładnie, również widziałbym Angela u nas. świetnie wyszkolony technicznie, kondycyjnie. Szybki kompletny zawodnik!

0

No jak włączyć Alexisa jak wczoraj pisaliście ze Alexis zostaje.. ale to jest wkurzające, 15 wiatrów w tyłku

0

On jest bardzo słaby, kondycja bardzo kiepska..

0

Każdy wie jaka nerwówka jest np. podczas meczy z RMA, wiec chlopak nie moze dać sie prowokować białym ;d

0

dokladnie

2

Weźcie sobie Pedro ;)

0

Iniesta wczoraj grał kapitalnie, tyle wam powiem

0

18 Alba, 20 Tello, 24 Roberto

2

Poza tym jest niezwykle inteligentny i ma genialny przegląd pola ;)

3

Ale doebałeś, leżę! ;DD

0

Dobrze powiedziane ;d

0

Lewo nożny na prawej obronie? Koniec swirowania ma być ogarniety prawy obronca a nie kombinowanie. Chyba ze mialby byc alternatywą dla Alby, a prawa strona Adriano + ?. Montoya? Ten kabaret nie przejdzie..

0

Bula łokieć kołowrotek ;D

0

Brazyli zabrakło Japończyka ;D

0

Nie zesrajcie się z tym Ochoa. Ponadto jeżeli odejdzie Xavi, a raczej ze odejdzie to będą musieli kogoś kupić. Stawiam ze zapłacą grube mln za Koke..

0

bardzo dobrze, jak ma szanse na gre to jak najbardziej wypozyczac go!

0

Dokładnie. W drugiej połowie Rakitic byl trochę ospaly

2

0

Doyebal ;D

0

A było to tak :
Barca: 42mln
Chelsea: 33mln
Barca: dobra ;d

1

Wyjątkowego trenera, no ładnie ;) tak na nasze: dali najwięcej kaski i Mou lizal mi dupe to co miałem zrobić?

0

Szkoda ze Chile trafiło na Hiszpanie i Holandię. Czarny kon Chorwacja/Kamerun/Chile

9

Fatalny sezon Iniesty? Bez urazy ale Xavi i Busquets byli na jego tle dużo gorsi ;d

2

Jestem jak najbardziej za! Jeżeli ma okazje grać w La Liga i zdobywać kolejne doświadczenie to grzech z tego nie skorzystac!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?