JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello/Cuenca? Wybieram Tello..
1
Oby Alexis został a tych wszystkich którzy rozwiewaja plotki o jego odejściu jasny ch## strzelił
1
Mam pytanie, co to za jazda z Lopezem i Ikerem? Dlaczego odchodzą i dokąd?
4
Wybijcie sobie w końcu Hummelsa z glowy
1
Żegnam Pana.
0
Dokładnie jak mowisz ;)
2
dokładnie, również widziałbym Angela u nas. świetnie wyszkolony technicznie, kondycyjnie. Szybki kompletny zawodnik!
0
No jak włączyć Alexisa jak wczoraj pisaliście ze Alexis zostaje.. ale to jest wkurzające, 15 wiatrów w tyłku
0
On jest bardzo słaby, kondycja bardzo kiepska..
0
Każdy wie jaka nerwówka jest np. podczas meczy z RMA, wiec chlopak nie moze dać sie prowokować białym ;d
0
dokladnie
2
Weźcie sobie Pedro ;)
0
Iniesta wczoraj grał kapitalnie, tyle wam powiem
0
18 Alba, 20 Tello, 24 Roberto
2
Poza tym jest niezwykle inteligentny i ma genialny przegląd pola ;)
3
Ale doebałeś, leżę! ;DD
0
Dobrze powiedziane ;d
0
Lewo nożny na prawej obronie? Koniec swirowania ma być ogarniety prawy obronca a nie kombinowanie. Chyba ze mialby byc alternatywą dla Alby, a prawa strona Adriano + ?. Montoya? Ten kabaret nie przejdzie..
0
Bula łokieć kołowrotek ;D
0
Brazyli zabrakło Japończyka ;D
0
Nie zesrajcie się z tym Ochoa. Ponadto jeżeli odejdzie Xavi, a raczej ze odejdzie to będą musieli kogoś kupić. Stawiam ze zapłacą grube mln za Koke..
0
bardzo dobrze, jak ma szanse na gre to jak najbardziej wypozyczac go!
0
Dokładnie. W drugiej połowie Rakitic byl trochę ospaly
2
0
Doyebal ;D
0
A było to tak :
Barca: 42mln
Chelsea: 33mln
Barca: dobra ;d
1
Wyjątkowego trenera, no ładnie ;) tak na nasze: dali najwięcej kaski i Mou lizal mi dupe to co miałem zrobić?
0
Szkoda ze Chile trafiło na Hiszpanie i Holandię. Czarny kon Chorwacja/Kamerun/Chile
9
Fatalny sezon Iniesty? Bez urazy ale Xavi i Busquets byli na jego tle dużo gorsi ;d
2
Jestem jak najbardziej za! Jeżeli ma okazje grać w La Liga i zdobywać kolejne doświadczenie to grzech z tego nie skorzystac!