0

Dos Santos na wypożyczenie a nie na sprzedaż, wy pajace.

0

Wtedy trenerem był s.p. Tito. ;) transfer udany!

0

Hahahaha jakie bzdury tragedia ;d kogoś ponosi fantazja po weekendzie ;)

0

Jeszcze Miranda był ;>

2

12 milionów za Alvesa. To już nie jest śmieszne, to jest żałosne!

0

Szczerze? Alves nie gódź się na to.

0

Iker nie odejdzie, to pewne. Z kolei Koke jest dla nas niezbędny? Aż się boje ceny jaka bd musieli zapłacić..

1

Te artykuły to padaka, nie szkoda wam czasu na tłumaczenie takich bredni?

0

Maszcze? Wyjdź!

1

A Messi ile ma wzrostu? ;)

0

Nie jestem człowiekiem, który zgodzi się na okazjonalne granie i by robiono z nim to, co się chce”, dodał Müller-czyli nie dla Barcy, ponieważ u nas pełnił by rolę rezerwowego i byłby ewentualnościa ;)

0

36? Kpina i jeszcze raz kpina. Jeśli pójdzie za ta cene to będzie masakra jakaś, nie wyobrażam sobie oddawać go za taką cenę.

3

To włącz fife ;D

0

A on nie jest przypadkiem SO?

0

E tam, nie jestem za.

0

Też tak stawiam ;D

0

Podobno bardzo ubolewał gdy dowiedział się że Martino odchodzi..

0

Od zarządu to mógł się tylko nauczyć jak robić przekręty..

0

Xavi powinien zdecydowanie zostać. Podobnie jak Javier i Dani, potrzebują oni tylko konkurentów na swoje pozycje.

0

Przecież to było by genialne!

0

Na bank pójdzie, pewnie go wymienia na kogoś..

0

Zdobył gola, którego nie uznano, z reszta niesprawiedliwie

0

Absolutnie do Songa nic nie mam, zdarzyła mu się chwilA dekoncentracji

0

Identycznie myślałem

0

Żegnam pana

1

Uważam że nie powinniśmy w żadnym wypadku grać jutro czterema pomocnikami (Iniesta, Xavi, Fabs, Busi). Skrzydła to obowiązkowo Neymar i Sanchez, środek Messi. Pytanie kto zagra z Iniesta w środku pola, Cesc czy Xavi. Wydaje mi się że Martino postawi na Xaviego. Za nimi Sergio i linia obrony wiadomo jak ma wyglądać. Czyli mamy skład na jutro.

1

Bez sensu..

0

Słowa zbędne, wszystko juz powiedział. Zdrowia mistrzu!

0

Wg mnie przy 2 bramce jego błąd w kryciu, później trochę zagubiony i pewnie dlatego też został zmieniony.

0

Transmisja tylko w necie czy w TV tez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?