JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dos Santos na wypożyczenie a nie na sprzedaż, wy pajace.
0
Wtedy trenerem był s.p. Tito. ;) transfer udany!
0
Hahahaha jakie bzdury tragedia ;d kogoś ponosi fantazja po weekendzie ;)
0
Jeszcze Miranda był ;>
2
12 milionów za Alvesa. To już nie jest śmieszne, to jest żałosne!
0
Szczerze? Alves nie gódź się na to.
0
Iker nie odejdzie, to pewne. Z kolei Koke jest dla nas niezbędny? Aż się boje ceny jaka bd musieli zapłacić..
1
Te artykuły to padaka, nie szkoda wam czasu na tłumaczenie takich bredni?
0
Maszcze? Wyjdź!
1
A Messi ile ma wzrostu? ;)
0
Nie jestem człowiekiem, który zgodzi się na okazjonalne granie i by robiono z nim to, co się chce”, dodał Müller-czyli nie dla Barcy, ponieważ u nas pełnił by rolę rezerwowego i byłby ewentualnościa ;)
0
36? Kpina i jeszcze raz kpina. Jeśli pójdzie za ta cene to będzie masakra jakaś, nie wyobrażam sobie oddawać go za taką cenę.
3
To włącz fife ;D
0
A on nie jest przypadkiem SO?
0
E tam, nie jestem za.
0
Też tak stawiam ;D
0
Podobno bardzo ubolewał gdy dowiedział się że Martino odchodzi..
0
Od zarządu to mógł się tylko nauczyć jak robić przekręty..
0
Xavi powinien zdecydowanie zostać. Podobnie jak Javier i Dani, potrzebują oni tylko konkurentów na swoje pozycje.
0
Przecież to było by genialne!
0
Na bank pójdzie, pewnie go wymienia na kogoś..
0
Zdobył gola, którego nie uznano, z reszta niesprawiedliwie
0
Absolutnie do Songa nic nie mam, zdarzyła mu się chwilA dekoncentracji
0
Identycznie myślałem
0
Żegnam pana
1
Uważam że nie powinniśmy w żadnym wypadku grać jutro czterema pomocnikami (Iniesta, Xavi, Fabs, Busi). Skrzydła to obowiązkowo Neymar i Sanchez, środek Messi. Pytanie kto zagra z Iniesta w środku pola, Cesc czy Xavi. Wydaje mi się że Martino postawi na Xaviego. Za nimi Sergio i linia obrony wiadomo jak ma wyglądać. Czyli mamy skład na jutro.
1
Bez sensu..
0
Słowa zbędne, wszystko juz powiedział. Zdrowia mistrzu!
0
Wg mnie przy 2 bramce jego błąd w kryciu, później trochę zagubiony i pewnie dlatego też został zmieniony.
0
Transmisja tylko w necie czy w TV tez?