1

To chyba nie jest odpowiednie miejsce na dyskusję o wygranej realu, trochę szacunku pany

0

Co to za taktyka była? Xavi w linii z Sergio, Iniesta i Messi na bokach, a gdzie środek. Martino nie odrobił lekcji..

0

Wynalazca fałszywej dziewiatki, Messi jest Ci za to wdzięczny, jak i wszyscy cules!

2

Moje życzenie to Poul Pogba, moim zdaniem genialny do Barcy

0

Z tego co wiadomo to oni nie mają najlepszych relacji ze sobą ;d

0

Średnio to widzę..

1

Popieram wszystko co napisałeś

0

Tak jest, my mamy magika Inieste! I króla Leo, Ney, Alba..

0

Dokładnie

0

Stegen, Luiz, Pogba, Muller, i prawy obrońca nie mam pojęcia..

0

Czemu ten gość jeszcze nie zablokowany?

0

Kontynuują to co robi Guardiola w swoich drużynach.. robi ŚO z DP. Ja juz nie wiem co myśleć o Luizie.. chyba można było by zrobić z niego lepszego gracza.

20

"Alba zdecydowanie najlepszy zawodnik w pierwszej połowie. Później zgasł." - przecież w drugiej połowie go nie było? :/

1

Geble, niech go sprzedają, Cesc na dziewiatke i jedziemy co? ;D

0

Jedyne zdanie które może być prawdą, to to że Messi uważa ligę francuzką za mniej konkurencyjną :)

0

Czyli podjął juz decyzję i odejdzie..

0

Ehhh, szkoda. Pep zawsze potrafił zareagować na wynik..

0

super, czekam na kolejną część :)

0

Możesz sobie tak to tłumaczyć, ale podczas meczu z Realem był na swoim miejscu (2:1), o tym że potrafi zakręcić udowodnił ostatnio gdy wbił obrońców w ziemie i wywalczył karnego. Ponadto jeżeli uważasz że Alexis kiwa się sam ze sobą, to ja Ci powiem że Pedro się wcale nie kiwa. I kto na sprzedaż?

1

Alexis jest obecnie najlepszy na naszej prawej flance. Jak mamy się wzmocnić jednocześnie sprzedając naszego najlepszego prawoskrzydłowego? Jeżeli chodzi o jakieś transfery między nami a Juve to jak najbardziej. Chciałbym zobaczyc u nas Pogbę, chłopak jest niesamowity. Technika do której dochodzi wzrost, którego niestety u nas w zespole brakuje. Jego prostopadłe są genialne, świetnie utrzymuje się przy piłce. Przyjęcie ze zwodem, zagranie, wyjście na pozycje.

0

O ktorej ta konferencja? Dacie jakis link?

0

Potwierdzam

0

To nie chodzi o to żeby posadzić Messiego na ławce i mu się nagle z niczego zachce niesamowicie grać. To musi wyjść od samego piłkarza. Messi i Iniesta byli wczoraj odcięci od drużyny,. byli pilnowani bardziej uważnie niż inni

0

Jeśli ATL spotka się z Bayernem w LM to trzeba zrobić jedną rzecz: zaobserwować jaką taktyke obierze sobie Pep. Wiemy jaki z niego inteligentny trener, może wymysli cos lepszego od taktyki naszego Taty.

0

Ktoś powiedział że Guardiola był lepszy bo umiał zareagowac stosownie do sytuacji i odmienic losy meczu. Jedno pytanie-kim Martino ma zareagować? :)

0

Daj spokój, Cesc nie ma startu do Xaviego teraz, widac u Fabsa wyraźny spaddek formy

0

Dokładnie kolego. I wtedy nawet jesli mu się coś "odpukać" stanie to będzie grał z kontuzją

0

Ale nie tracę wiary, oni zasłużyli na całą moją wiarę! Visça el Barça y visça Catalunya

1

Bez sensu. Wpuszcza go w 60 min. i 5 min. pozniej do zmiany-czyli Simeone jest juz 2 zmiany w plecy. Jeśli nie zagra od pierwszej minuty to ewentualnie po 80 minucie dostanie swój czas i będzie mimo wszystko grał do końca

5

O ile nie najlepszy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?