JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To chyba nie jest odpowiednie miejsce na dyskusję o wygranej realu, trochę szacunku pany
0
Co to za taktyka była? Xavi w linii z Sergio, Iniesta i Messi na bokach, a gdzie środek. Martino nie odrobił lekcji..
0
Wynalazca fałszywej dziewiatki, Messi jest Ci za to wdzięczny, jak i wszyscy cules!
2
Moje życzenie to Poul Pogba, moim zdaniem genialny do Barcy
0
Z tego co wiadomo to oni nie mają najlepszych relacji ze sobą ;d
0
Średnio to widzę..
1
Popieram wszystko co napisałeś
0
Tak jest, my mamy magika Inieste! I króla Leo, Ney, Alba..
0
Dokładnie
0
Stegen, Luiz, Pogba, Muller, i prawy obrońca nie mam pojęcia..
0
Czemu ten gość jeszcze nie zablokowany?
0
Kontynuują to co robi Guardiola w swoich drużynach.. robi ŚO z DP. Ja juz nie wiem co myśleć o Luizie.. chyba można było by zrobić z niego lepszego gracza.
20
"Alba zdecydowanie najlepszy zawodnik w pierwszej połowie. Później zgasł." - przecież w drugiej połowie go nie było? :/
1
Geble, niech go sprzedają, Cesc na dziewiatke i jedziemy co? ;D
0
Jedyne zdanie które może być prawdą, to to że Messi uważa ligę francuzką za mniej konkurencyjną :)
0
Czyli podjął juz decyzję i odejdzie..
0
Ehhh, szkoda. Pep zawsze potrafił zareagować na wynik..
0
super, czekam na kolejną część :)
0
Możesz sobie tak to tłumaczyć, ale podczas meczu z Realem był na swoim miejscu (2:1), o tym że potrafi zakręcić udowodnił ostatnio gdy wbił obrońców w ziemie i wywalczył karnego. Ponadto jeżeli uważasz że Alexis kiwa się sam ze sobą, to ja Ci powiem że Pedro się wcale nie kiwa. I kto na sprzedaż?
1
Alexis jest obecnie najlepszy na naszej prawej flance. Jak mamy się wzmocnić jednocześnie sprzedając naszego najlepszego prawoskrzydłowego? Jeżeli chodzi o jakieś transfery między nami a Juve to jak najbardziej. Chciałbym zobaczyc u nas Pogbę, chłopak jest niesamowity. Technika do której dochodzi wzrost, którego niestety u nas w zespole brakuje. Jego prostopadłe są genialne, świetnie utrzymuje się przy piłce. Przyjęcie ze zwodem, zagranie, wyjście na pozycje.
0
O ktorej ta konferencja? Dacie jakis link?
0
Potwierdzam
0
To nie chodzi o to żeby posadzić Messiego na ławce i mu się nagle z niczego zachce niesamowicie grać. To musi wyjść od samego piłkarza. Messi i Iniesta byli wczoraj odcięci od drużyny,. byli pilnowani bardziej uważnie niż inni
0
Jeśli ATL spotka się z Bayernem w LM to trzeba zrobić jedną rzecz: zaobserwować jaką taktyke obierze sobie Pep. Wiemy jaki z niego inteligentny trener, może wymysli cos lepszego od taktyki naszego Taty.
0
Ktoś powiedział że Guardiola był lepszy bo umiał zareagowac stosownie do sytuacji i odmienic losy meczu. Jedno pytanie-kim Martino ma zareagować? :)
0
Daj spokój, Cesc nie ma startu do Xaviego teraz, widac u Fabsa wyraźny spaddek formy
0
Dokładnie kolego. I wtedy nawet jesli mu się coś "odpukać" stanie to będzie grał z kontuzją
0
Ale nie tracę wiary, oni zasłużyli na całą moją wiarę! Visça el Barça y visça Catalunya
1
Bez sensu. Wpuszcza go w 60 min. i 5 min. pozniej do zmiany-czyli Simeone jest juz 2 zmiany w plecy. Jeśli nie zagra od pierwszej minuty to ewentualnie po 80 minucie dostanie swój czas i będzie mimo wszystko grał do końca
5
O ile nie najlepszy .