0

I już was minusują. Podpisuje się pod waszym zdaniem, macie racje.

0

Zaraz, zaraz. Czegoś tutaj nie rozumiem.. spójrzmy na statystyki:
Alba-strzały 0, celne 0, podania 100, celne 98%, 2 kluczowe, 2 straty, 3 odbiory, faule 1, faulowany 1. Ocena 5,5 no fajnie. Spójrzmy na Daniego:
Alves-strzały 2, celne 0, podania 85, celne 88%, 3 kluczowe, 15 strat, 3 odbiory, 3 faule, faulowany 2. Ocena 6.
Na wyższą ocenę zasłużył trzynastoma stratami więcej i gorszą celnością w podaniach?
"Naturalnie, większość wrzutek padała łupem defensorów rywali, jednak tym razem nie próbował strącać kibiców z trybun, a zamiast tego popisał się trzeba bardzo precyzyjnymi dograniami" czyli mam rozumieć, że każdy przezwyczaił się do tego że Alvesa wrzutki są nie skuteczne i powodują praktycznie same straty, i że nie wpływa to na jego ocenę? To juz jest naturalne? A to że czytelnicy wybierają Messiego ZM to juz nawet nie chce mi się tego komentować. Zagrał lepiej w porównaniu do wczesniejszych meczów, ale żeby go mianowac ZM trzeba mieć nierówno ^^

0

No tak, gdyby zagwizdał karnego nie popełnił by błędu. ale nie czerwona a żółta, juz nie przesadzajcie.

0

Niektórzy słyszą to co chcą usłyszeć.

0

Dobrze powiedziane

0

O czym zapomniałem. Zagranie Cesca do Messiego w pole karne, Messi trafia w bramkarza, Alexis ma warunki by to dobić i co się dzieje? Messi wcina mu się w piłe i prawa nogą wykonuje ruch który byc może przypominał strzał. Powienien Alexisa porządnie przeprosić za tą sytuacje.

0

Bez 2 zdań najlepiej zagrał Fabregas. Ale wszyscy widze i tak na Messiego głosują, ale nie ważne. Według mnie Messi zagrał naprawde dobry mecz, w porównaniu do wczesniejszych to niebo a ziemia. Zarobuł żółtą kartkę zasłużenie, ponieważ faulował, ale jestem z tego zadowolony bo zobaczyłem z jego strony walkę po stracie. O to cały czas chodzi. Zagraniami Cesca mógłbym się zachwycać w nieskończonośc, kolejny świetny mecz z jego strony, podobnie było z Xavim. Odbiory Busquetsa na 20-30 metrze połowy RSO są "muzyką dla moich oczu". Co do Alby, 1 bardzo groźny błąd kiedy źle się zastawił i bodajże Vela wślizgiem wybił piłke w nasze pole karne. Poza tym raczej nie miałbym do niego uwag. Dobrze ustawiał sie do podań w ofensywie, dobrze współpracował z Messim, Pedro i Cesciem, później Iniestą. Znacznie poprawił się Alves, chociaż nie mogę znieść jego strat, już nie mówię o wrzutkach bo kilka było groźnych, ale reszta to poprostu straty, podobnie jak przy prowadzeniu piłki. No i te jego nie potrzebne faule i machanie rękami. W pewnym momencie nawet Fabs na meczu miał do daniego jakiś problem, kiedy ten w akcji ofensywnej Barcy faulował któregś z obrońców. Po Fabregasie bohaterem oczywiście Jose Pinto, szacunek dla tego bramkarza! Muszę przyznać ze Martino świetnie przygotował zespół na ten mecz.

0

Grają, kur#wa w koncu grają! ;D

0

Nie wydaje mi sie ze zagramy takim skladem.. TATA przecież nie jest glupi i wie że jest o co walczyc. Moim zdanie i tak zagra Messi a Cesc pojdzie do pomocy. Chociaż wolał bym Cesca na 9 bo notuje wtedy lepsze wyniki niz w pomocy. I obrona tez chyba ulegnie zmianie, wydaje mi sie że Adriano i Mascherano zagraja na pewno, a kto zagra z nimi to juz tylko od Martino zależy

0

Song dobry gość ;) ciekawa postać, niech gra u nas jak najdluzej!

0

Jak juz wczesniej pisalem, ma jaja, potrafi sie postawic. Fakt, oslabil druzyne w najgorszym momencie, ale bylo widac walke z jego strony.. a ze strony Alvesa? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie (patrz gol Piattiego)

0

Bedzie jakas transmisja tego turnieju czycos?

0

Montoya bądź Adriano ;) osobiscie obstawiam ze zagra Adriano z prawej, a Alba z lewej

0

Ja bym sie nie wahał, ForcaBarca!

0

Przynajmniej ma jaja i walczy. Fakt oslabil drużynę w najgorszym momencie. A jak zachował sie Alves przy golu Piattiego? Warto sobie przemyśleć zachowanie obu obrońców. Nie usprawiedliwiam Jordiego, zawalił ale jak patrze na Alvesa....

0

24 straty Messiego, Leo bije kolejne rekordy. Ale 6 kluczowych wiec co 3 straty notowal 1 kluczowe. Trzeba nim troszkę potrzasnac i obudzic w nim ducha walki ktorego kilkanaście miesięcy temu mielismy zaszczyt oglądać.

0

Przynajmniej Alba gral odważnie, nie bal sie wejsc, czesto byl przy pilce i czesto jego nazwisko bylo wymieniane. Zaryzykowal wslizgiem, poniekad przerwal akcje, szkoda ze Busi nie siegnal pilki. A nie to co Alves zamiast skoczyc i powalczyc o gorna pilke to stal jak widly w gnoju, a wrzutkami podawal do bramkarza Valecii. Alba nie jest bez winy ale nie znajdujcie sobie kozla ofiarnego za przegrany mecz.

0

Przede wszystkm nie mozemy gonić wyniku, tak jak to było z Valencia.

0

Może nie był dla Xaviego jak ojciec, ale jak dobry wujek..

0

Ogarnij się człowieku i nie pisz tych komicznych histori

0

Przyznaje racje

0

Jestem wierny Barcelonie i pozostanę. Mecz zagrany na stojaco-podsumowanie meczu w 4 slowach.

0

Pogadamy jak Roberto będzie w wieku Afellaya ;>

0

Song zanotował kilka strat w postaci niedokladnych podan. Alex chyba popatrzył kilka zwodów od Busquetsa. Komentator mylil S. Roberto z Bartra i Cesciem. Wejscie Mascherano na duzy +!

0

Tez mysle ze bedzie lepszy ;)

0

Dla Mou liczy sie tylko wynik, tylko wynik jest ważny

0

"praktycznie", nie przesadzaj z tym skladem

0

Swiete slowa

0

Na takiej podstawie ze ten gosc ma wiecej lat doswiadczenia w grze ile Ty masz ile Ty jeszcze od urodzin nie masz

0

Dobry jestes naprawde ;D smiechlem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?