0

Tak i uderzyl rekami w daszek

0

Sluszna wypowiedź

0

Dobrze ze oberwal z pięści pod zebra ;p

0

Sory mnie tez troche poniosło, dziś Busquets nie grał najlepiej, w 2 polowie się troche poprawil ale mimo wszystko jest fenomenalny. Kilka meczow wstecz byl w wysokiej formie a w tym momencie ma troche dolek..

0

Karny dla Sevilli

0

Jaka krytyka Busquetsa ogarnij sie człowieku, nie wiem kto potrafiłby grac jak on a juz na pewno nie Javier M. Nie wiem co wziąłeś ale bierz polowe albo 2 razy tyle ^^

0

Nie bawmy sie w Real, nie znaleźliśmy sposobu i tyle

0

Zgadzam sie. Moze przez pierwsze 10 min nieskupiony, ale reszte spotkania przyzwoicie.

0

Zgadzam sie z kolega wyzej, bardzo dobre slowa

0

Mi tam sie nie podoba Xavi i Cesc w srodku jak graja razem. Potrzeba tam kogos kto ich troche ozywi, osobiscie wolalbym Xavi i S. Roberto. Tylko co z Cesciem zrobic..

0

Song nie zagrał zle, ponadprzecietnie. FABS w cieniu S. Roberto

0

Pep nie widzial Pique w Barcy a chce go do Bayernu? Glupoty wypisuja

0

Tak, Tello gral wczoraj piach. Asysta i pare indywidualnych sprintow, nic poza tym. Tak jest chyba od poczatku sezonu. Ale wy go juz sprzedajecie, tak jak wczesniej chcieliscie sprzedac Alexisa, Pedro, Valdesa, Montoye. Teraz jak zaczeli grac to daliscie im spokoj. Ja z Tello bym nigdy nie rezygnowal. Jak najbardziej wypozyczenie, jak tutaj mu nie idzie to moze gdzies indziej, najlepiej angielskav Liverpool, Arsenal. Bedzie kiedys wielka gwiazda, ale widac ze jeszcze nie teraz.

0

Jesli zespolom z Madrytu (Athletico i Real) uda sie wygrac mecze to w koncu trafia na siebie, czyli jedna z tych druzyn w finale na pewno sie nie znajdzie ;) okaze sie ktora

0

Wydaje mi sie ze rozwiazanie sprawy Twoim sposobem jest dobre, Tello wypozyczenie, skoro moze grac gdzies indziej i dostawac wiecej minut to dlaczego nie, wypozyczenie do konca sezonu i juz ;)

0

Calkiem przyjemny gosc ;)

0

Redakcja ocenila lepiej, no moze wahał bym się przy Busquets/Cesc

0

Nie ma opcji ;)

0

DObre ;)

0

Pan Ouowski ma najlepsze ciekawostki i najciekawsze newsy ze wszystkich komentatorow.. on gada straszne pierdoly..

0

Maszcze? Zalatuje mi tu Orlowskim ..

0

U Martina też kuleją wrzutki ;p ale ma czas by to skorygować

0

Tak jest wyciągamy wnioski i mecz do zapomnienia. Wysoki pressing i agresja ze strony Athletico i tego mozna sie było spodziewać. Brakowało mi na boisku Busiego i Alexisa, przeciwnik nie dal im pograć. Czekam na oceny

0

Zgadzam sie z Ericiem, Tello ma mega trudne zadanie. Musi nie tylko udowodnic ze cos potrafi. Musi udowodnic ze jest inteligentny i z meczu na mecz jest lepszy. Mamy wynik 4:0 z Getafe, mysl ze w nastepnym meczu wyjdzie Tello od 1 minuty. Ja jestem jego wielkim fanem, ale widze ze Cristian sie "zacial". Ale mam nadzieje ze odzyska dawna szybkosc i pewnosc siebie, bo ma wspaniale warunki

0

Messi 10? No juz nie przesadzajcie. Ostatnio Alexis za genialny caly mecz dostal 9,5 a Messi za 30 min ocene 10? To co zrobil bylo genialne i tak dalej ale nie mozemy oceniac Messiego i Neymara zawsze na 10 tak jak wiekszosc by chciala, badzmy obiektywni

0

Jestem strasznie ciekaw jak Tata ustawi linie obrony, pomocy i ataku. Wydaje mi sie ze pewne miejsce maja: Alba, Busquets, Alexis. Do Busiego dojdzie Iniesta, ktorego zmienil Messi we wczoraszym meczu. Fabregas gral do konca, ale tutaj nie jestem pewnien, czy Martino zda sie na Cesca czy El Maestro, typuje w ciemno ze zagra Xavi. Wiec srodek nam sie rozwiazuje. Kto dolaczy do Alby? Alves, Montoya czy Adriano? Ja chcialbym Martina, jakos tak ostatnio daje rade. Srodek, ja bym stawial na duet Pique-Mascherano ale to tylko moje przypuszczenia. No i jesli Messi zagra od 1 minuty to linie ataku tworzyc beda, od prawej: Alexis, Messi i Pedro/Neymar.
Valdes
Montoya;Pique;Mascherano;Alba
Busquets
Xavi;Iniesta
Sanchez;Messi;Pedro
Nie minusujcie, to moje przemyslenia, jak ktos ma uwagi to zapraszam, odpowiadajcie ; ))

0

Fabregas na DP? Co to za sklad z FIFY?

0

Zgadzam sie z kolega, ale mecz meczowi nie jest rowny. Mysle ze bedzie ciekawie ; ))

0

Co to jest? ;D
Powiedzialbym ze to jakies gimbuski wybieraly ; )) nie obrazajac nikogo..
Real na 2. miejscu przebija wszystko ;D

0

Dobry, postawny gracz. Ofensywny lub defensywny pomocnik. Inteligentny. Oby Barca z niego nie zrezygnowala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?