0

Iniesta i Neymar zdecydowanie najlepsi na boisku. Co do Songa to bardzo mi sie nie podobalo ze tak szybko pozbywal sie pilek, gral taka "sciane", czesto z pierwszej pilki, powinien przetrzymac troche ta pilke, wziasc ciezar gry troche na siebie, a on wyraznie jak by sie tego bal. Powinien byc lacznikiem mdzy linia obrony a linia pomocy, a Song gral albo z obroncami albo z pomocnikami. Ale kazdy uczy sie na bledach, Alex wyciagnie z tego wnioski ; )) byle by nie odszedl bo slyszalem takie plotki..

0

Dla mniezagrali obaj dobrze, ale Iniesta zawodnik meczu, nawet bym sie nie zawachal. Zagral swoje + rozciagal gre do skrzydel niczym Xavi!

0

Kamil, chlopak wchodzi pierwszy raz w pierwszej druzynie i bierze ciezar gry na siebie. Malo tego swietnie mu to wychodzi, o maly wlos i wpisal by sie na liste strzelcow. Jak sie tym nie zachwycac? Kazdy Cules sie cieszy. No i Adama nie kosztowal 100 milionow xD

0

nie podoba mi sie gra Pique, ma wzrost i mase a daje sie przepychac byle pionkowi ;d strasznie zle to wyglada. Busquets malo aktywny, duzo strat ocena jak najbardziej ok. Iniesta mi sie bardzo podobal, razem z Cesciem byli motorami napedowymi calego zespolu, walczyli do samego konca, dobrze w presingu, brali ciezar gry na swoje barki, podobnie Neymar. Calej trojce zdecydowanie oceny o 0,5 w gore.

0

Prezydent klubu Sandro Rosell oraz Sandro Rosell?

0

Taaa, Ramos pokazal kiedys jak sie wykonuje karne ;d

0

Taaa, Ramos pokazal kiedys jak sie silnie wykonuje karne ;d

0

Wystawił bym Inieste z Roberto, Cesc ma ostatnio genialne wejścia z ławki rezerwowych..

0

Widocznie Cuenca nie zasługuje na powołanie..

0

Gdyby Neymar grał w sezonie 2012-2013 w Barcy, to moim zdaniem on byłby w pierwszej trójce. Przez te kilka miesięcy zrobił dla barcelony naprawde dużo, jego genialne zagrania, dryblingi, bramki..

0

Dokladnie, ja rowniez. Caly czas obserwuje stronke i czekam na wiadomosc: Alba otrzymal zielone swiatlo ;p

0

Lionel Messii
Cesc Fabregas
Jonathan dos Santos
Jordi Alba
Edgar Ié
Ibrahim Afellay
Xavi Hernandez
Cristian Tello
Victor Valdes
Zapowiadają sie ciekawe mecze.. może S. Roberto zostanie zmiennikiem Iniesty bądz Fabsa..

0

U Mou to wogole nie wie co gada, raz jedzie po Ronaldo jak nie powiem po czym, a zaraz mowi ze to najlepszy pilkarz na swiecie..

0

Szkoda mi Neya, naprawde. A w reprezentacji to juz wogole go nie szczedza.. po jednym z meczow, na pytanie jak sie czujesz po meczu,odpowiedzial: zyje .. ;d

0

miki: Jestę hardcorę xD

0

Miki a Ty nie w szkole?

0

ale angielska pilka a hiszpanska to nie to samo; )) tutaj nie pokazuje tego co tam, poziom i styl gry jest inny..

0

Niech wroci Villa.. :c

0

A jakie masz zastrzezenia do Casiliasa? ;d

0

prawdopodobnie na mecz z Granadą bedzie gotowy, pytanie do Taty czy zaryzykuje i go wystawi ;p

0

dzieki ; )) wszystko zrozumiałem ;p

0

Niz Pedro? Pedro aktualnie ma slabsza forme ale mecze gdy ofensywa skladala sie z Villi, Messiego i Pedra.. wierze ze nadejda lepsze mecze Pedra, z Betisem juz byl dobry.

0

Hahaha, Song dostaje szanse, wiadomo ze tata od razu nie zrezygnuje z Busiego zeby Song mogl sobie pograc.. ale przyjda mecze gdzie Barca pogra 2 defensywnymi ; )) takze spokojnie

0

Andres jest w Barcelonie od 16 roku zycia, ale.wie ktos moze czy jest uznawany za wychowanka?

0

Wydaje mi sie ze Montoya i Iniesta o 0,5 wyzej..

0

Nie ma 2 takich samych trenerow, no niestety. Kazdy ma swoje rozumowanie. Wazne ze Barca Martina odnosi zwyciestwa i nie rezygnuje z tiki-taki. Wiele druzyn znalazlo poniekad sposob na Barce-autobus. Byc moze mniejsze posiadanie pilki niz zwykle to w pewnym sensie sposob na inne druzyny..

0

Iniesta, Xavi, Busi, Song, S. Roberto ; )) i to i tak nie wszyscy ;p

0

Bardzo duzy + za ta wypowiedz ! ; ))

0

Brak agresji w obronie? ;D z tym sie nie zgodze ;d

0

Zgadzam sie, te wejscia Adriano "na raz"..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?