0

Czapki z glow panowie, wspanialy czlowiek

0

Alba na poziomie Alvesa? Zagral duuuuuzo lepiej

0

Raz pisza Afellay a raz Affellay , raz Sergi Roberto a innym razem Sergio Roberto. Ustalcie jakas wspolna wersje czy coś

0

Messiemu to przydało by sie wolne, gra w każdym meczu.

0

Dajmy im szanse, a nie od razu każdy rozumie AUTOBUS=BEZRADNOSC. Na wszystko mozna sie przygotowac, tym bardziej ze jest troche czasu. Kazdy płacze ze City nas zalatwi, ze byle druzyna postawi autobus i Barca nie potrafi wykonczyc akcji. Poczekamy zobaczymy. Martino to nie amatorski trener z naszej polskiej B klasy (nikogo nie chce obrażać), tylko doświadczony trener i swietny taktyk, wierze że dobrze przygotuje zespół na autobusy i inne taktyki przeciwników, visca el Barca

0

No tak, w koncu ktoś fałszywą 9 wymyslił ;p

0

Genialnie to ująłeś ;)

0

Oceną Alvesa skrzywdziliscie Bartre. Jakim sposobem zostali ocenieni tak samo, Alves zagral bez szalu, ciagle spozniony, czesto zdarzalo mu sie zagapic. 11 strat, 3 odbiory, wrzucal albo on niechcenia albo naprawde musi je pocwiczyc. Jak mozna winic Bartre za bramke dla Levante? To sa kpiny. Puyol wybija pilke w srodek pola, na 5 metr. I moim zdaniem tutaj lezy wina, przeciez nigdy sie w srodek nie wybija a juz napewno nie pod swoim polem karnym, w ataku przeciwnika. Moze Marc troche zaspal, ale nie jest winien w 100% tej bramce. Alves 5, Bartra 5,5 a Puyol 6. Swietny mecz Mascherano u boku Bartry, naprawde mile mnie zaskoczyl. I oczywiście brawa dla Tello i Messiego. Dla Messiego za zachowanie zimnej krwi i genialne rozporządzenie piłkami do Tello, a dla przyszłego taty za zachowanie zimnej krwi i wykorzystanie sytuacji. Oprocz strzelania i podawania, trzeba umiec sie odnalezc na boisku i w danej sytuacji wykorzystać to co sie ma. Licze ze ten mecz umocni Tello, i jeszcze nie raz nas zaskoczy takim wystepem

0

Zgadzam sie, oprócz strzelania i podawania trzeba się jeszcze potrafić odnalezc na boisku, a to tez nie sztuka

0

Gdyby nie Tello to Messi by gówno zrobil, daruj sobie takie komentarze ^^

0

A smoki w tej bajce byly?

0

Kur#a ktos na Alvesa zaglosowal ale jaja ^^

0

Messi najlepszy? Chyba dopiero w 2 połowie wszedł na boisko bo w pierwszej nie zwrócił mojej uwagi.

0

Zawsze gdy Alex Song wybiegał na murawe. Tak bylo też wczoraj, przypadek? Nie sadze

0

Alba gral w Barcy od 9 do 16 roku zycia, jest wychowankiem

0

Barça jest potęgą!

0

Alba to wychowanek, Cesc nie wiem ale chyba tez

0

Rana *

0

:D dowcip z daną jak śmietana

0

Zawsze gdy wybiegal na murawe barça wygrywala

0

Mysle ze Busi zagra. Nie jestem pewien czy Martino wypusci Tello kosztem Alexisa

0

Neymarowi wygasl kontrakt w Santosie i przyszedl do nas, a Santos sie teraz msci bo spiknal sie z Mourinho i Jackiek Krzynowkiem, niedoszłym naszym szkoleniowcem

0

Fantazjuj dalej

0

Duzo ruchu w ataku, boczni pomocnicy sie wycofuja, za nich wbiegaja boczni obroncy. Licze na wrzutke Fabsa za linie obrony do Alexisa, robia to genialnie

0

Moze ma na glowie wazniejsze rzeczy a nie jakies pierdy i domysły

0

Javier Alejandro Mascherano (wymowa hiszpańska: [matʃeˈɾano], włoska: [ˌmaskeˈɾano]; ur. 8 czerwca 1984 w San Lorenzo) – argentyński piłkarz, defensywny pomocnik. Zawodnik hiszpańskiego klubu FC Barcelona oraz do niedawna kapitan reprezentacji Argentyny. Mamy sprzedać młodszego Songa, który może być przyszłościa blaugrany a na DP ustawić 30 latka? Teraz bedzie duzo meczy, Alex dostanie minuty

0

Wyraznie był nieskupiony na meczu

0

Brawa dla Mascherano, dobry mecz. Obejrzał żółta kartkę, ale za co? Za to że uniemożliwił rywalom kontrę, więc słuszna interwencja argentyńczyka. Alba mógłby mieć note na poziomie Masche i Pique, aktywny, uczestniczył efektownie w akcjach ofensywnych, aż 3 kluczowe i 8 odbiorów, wydaje mi sie że zasłużył na lepsza notę. Tello wchodzi przy wyniku 1:1 i gra dobra piłkę! Celny strzał, niestety wybroniony. Poza resztą zgadzam się z ocenami

0

Nie ma co się dziwić santosu? Polska jezyk byc trudna ;D

0

I zyskujemy wtedy postawnego i wysokiego gościa e srodku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?