JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratuluje, dostales brawa! ;)
0
To czepianie sie Xaviego jest denerwujace. Przed sezonem kazdy chcial sprzedawac Alexisa "bo po co nam on?", na poczatku sezonu chcieli sprzedac Pedro "bo mamy swietnego Alexisa to po co nam on?". A nasz bramkarz, V. Valdes? "Za slaby na Barcelone"-tak o nim mowiono a teraz kazdy chce zeby zostal. Teraz kazdy czepia sie Tello i Xaviego. Xavi jeszcze pokaze klase i kazdy bedzie sie nim zachwycal. Wierze rowniez ze Tello gdy bedzie potrzebny nie zawiedzie i o nim tez zmienia zdanie.
0
Ostatnie przygotowania do meczu z Getafe, a na pczatku artykulu jest napisane: 10 godzin przed pierwszym gwizdkiem sedziego w meczu Barca-Elche. Gdzie tu sens?
0
Wiec sytacja sie nam troche zmieni, moj tym to:
Busquets
Xavi:S.Roberto
Pedro:Cesc:Tello
0
Na poczatku gry Angela Di Marii w zespole krolewskich nie potrafilem sie do niego przekonac, byl dla mnie poprostu cienki. Ale ostatnimi czasy zerkalem na mecz Realu gdy brat ogladal, i bardzo mi sie ten pilkarz podobal. Jego styl jest dla mnie lepszy od Bale'a. Nie mowie ze walijczyk jest slaby, nie. Gra dobrze. Ale nie ma miejsca dla nich dwoch w klubie, Angel odejdzie i mysle ze fajnie bylo byy go widziec z kolegami w Napoli ;)
0
Wedlug mnie idealnie ; )) S. Roberto, Tello bardzo bym sie cieszyl gdyby grali, moze Tello sie dzis odblokuje.
0
Uzasadnienia ocen mi sie nie podobaja, a szczególnie to ze Xavi powinien być oszczędzany na trudniejsze mecze. Aktualnie nie ma pomyslu na gre i jest nie widoczny w meczu z ogórkami. Chce zeby odzyskal dawny spokoj i ochotę do gry, bo jest dla mnie kluczowa postacią w zespole Barcelony
0
Nie wiem ci wy chcecie od Tello, dajcie mu czas. Kazdy moze miec lepsze i gorsze momenty
0
Arsenal albo Juve ;)
0
Nie bylo zadnej rywalizacji, Pedro podzielil sie pilka przy chyba 2 bramce a moglby strzelac. Wszystko jest ok ;)
0
Alexis bedzie teraz pozadany przez kluby, eksplodowal a jeszcze przed tym sezonem nie byl tak dobry. Alexis nie strzela tych bramek przypadkowo, on wie gdzie ma czekac na pilke i jak dogrywac. Fajnie ze wykonywal wolnego, faul byl na nim. Wolne to bylo zawsze zadanie Xaviego, Messiego. Swoja droga jak zobaczylem ze przy pilce stoi Sanchez i ... Alba to sie az usmiechnalem ;D Najgorsze ze Xavi nie strzelil karniaka.. jest troche w dolku..
0
Co brales? ;D
0
Nie chce mowic ze Xavi sie wypalil, bo uwielbiam go i jestem jego ogromnym fanem. Ale Xavi musi sie wziasc do roboty..
0
Ale Busquets ma juz swoja pozycje, nie ma potrzeby szukac mu innej. Swoja droga bardzo dobry mecz Songa, gral wczoraj fenomenalnie.
0
Sprzedac Pedro? Wroci Messi to bedziemy mieli 4 pewniakow (Pedro, Sanchez, Messi, Neymar), powtarzam pewniakow! Dzieki takim ludziom jak Pedro moze tata przestanie wystawiac Cesca na 9, a pomoca do podstawowych napastnikow/pomocnikow maja byc Tello i Affelay, ktorych obecnosc na boisku bedzie stosowana w celu rotacji, podobno w styczniui lutym mamy rozegrac 15 spotkan.. jestem pewnien ze dostana szanse.
0
Dupa blada, Tello trzeba odpowiednio zachecic do gry, dla mnie jest genialny ale ma teraz slabszy moment. A Pedro zadnej zmiany otoczenia nie planuje, tym bardziej jak teraz eksplodowal forma powiedzial ze nie wyobraza sobie strzelac bramek dla innego klubu niz jego barcelona!
0
Alexis zachowal niebywaly spokoj, popatrzyl, przelozyl, uderzyl. Nic prostszego
0
Nie zapominajmy o Alexisie
0
Bartra pokazal co potrafi w koncowce roku, a podsumowanie jest z calego roku przypominam
0
O nich Barcelona powinna dbac i starac sie zatrzymac w klubie. Za kilkanascie lat nasze dzieci beda wiazaly ich przyszlosc z Barcelona tak jak my teraz wiazemy Puyola i Inieste
0
Poprawi sie w ofensywie i poniekad w defensywie i jak dla mnie bedzie swietnym bocznym obronca. Oczywiscie nie mozna go porownywac do innych, ale na chwile obecna Alves gra duuuzo lepiej, co nie znaczy ze Martin kiedys mu dorowna albo bedzie od niego lepszy ;)
0
To jest raczej nagroda indywidualna, wydaje mi sie ze dostanie ja Messi a jesli nie to Ronaldo i na nich bym glosowal
0
Poślizgnęła? Poślizgnąć to się można w fazie grupowej a nie w fazie grupowej 1/8, ćwierćfinale
0
Mój typ to Jordi Alba, zdecydowanie najbardziej regularny ze wszystkich.
0
Totalny luzak, bardzo go lubie za ten jego styl. Ale zmienil sie bo kiedys taki nie byl
0
A co ze Sanchezem, Pedro, Tello, Deulofeu, Adama, Dongou (tutaj moglem popelnic blad bo nwm jak sie pisze) ?
0
Pfff to jest chyba najlepszy zart tego roku ;D fakt ze zerowy koszt, ale kogo wyrzucimy ze skladu by on mogl zagrac? Nie oszukujmy sie nie poradzi sobie
0
Mi sie oceny i opinie nie podobaja.
A druga sprawa, to wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spedzonych w gronie najblizszych ; ))
0
Hmm, Alba byl oszczedzany wiec pewnie zagra. Alba-Puyol-Bartra-Adriano
S. Busquets
Song-Iniesta lub Xavi-S.Roberto
Alexis-Cesc-Pedro
Przewiduje taki sklad na niedziele ;)
0
gansoo dobrze mowi. Song juz kiedys probowal na stoperze ale szalu nie bylo.. ale.kto wie czy nie bylby lepszy od Masche..