JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym że ustawiając Inieste na skrzydle odbieramy miejsce w składzie dla Pedro/Alexisa. Rozwiązanie z Iniestą jako skrzydłowym jest b. dobre, wiele razy tak grywał najczęściej w reprezentacji Hiszpani. Iniesta, Fabs i Xavi na boisku, było by bosko ale ciągle szkoda mi Pedro..
0
Tez tak myślę, Fabs za Iniestę koło 70 minuty i było by gites ;)
0
Skład MD oczywiście bardziej realny. Na City Tata wypuści pewnie Busquetsa, więc albo dziś będzie odpoczywał albo wyjdzie na murawe od 1 minuty by się jeszcze ograć przed meczem z Manchesterem. Wiemy że jest w chwilowym dołku jeśli chodzi o formę. A może na murawie pojawi się jednocześnie on i Song? Song oczywiście na pozycji Xaviego do pary z Iniestą. Ale 2 defensywnych graczy na boisku jeszce z takim przeciwnikiem to raczej mało prawdopodobne, chociaz już takie sytuacje bywały. Jednak stawiam na opcję Iniesta-Song-Sergi Roberto, a z przodu Tello-Messi-Alexis, i około 80 minuty przy korzystnym wyniku boisko opuści Alexis. Jego miejsce na boisku zajmie Neymar. Tello prawa flanka, Neymar lewa.
0
QAZ masz racje, teraz już rozumiem ;) dzieki wielkie za pomoc ;p
0
Teraz jak ma pierwszy skład to niech zapomną ze odejdzie. Widać że Tata jako trener mocno to podbudowal, widać poprawe w grze w porównaniu do ubiegłych sezonów.
0
Wracał truchtem, bądź faulował i machał rękami.. cały Dani. Ale wydaje mi sie że wrzutki poprawił..
0
Mam drobne pytanie, jesli ktos byłby tak uprzejmy i mi to wyjaśnił to byłbym wdzięczny ;) ..
13 finał w ciągu ostatnich 10 lat czyli jak często odbywaja się rozgrywki Pucharu Króla? Zawsze wydawalo mi sie ze raz na sezon/rok..
0
Potrzebny jest inteligentny sędzia który będzie miał "oczy z tyłu głowy", bo jak to często bywa, będzie gryzienie murawy i chęć wygrania za wszelka cenę piłkarzy z Madrytu..
0
Pinto przydałby się na City, lepiej gra nogami niż Valdes, a co do bronienia to raczej nie jestem w stanie okreslić który lepszy. Na ale na pewno W finale bronił będzie Pinto, LM i La Liga jest Valdesa..
0
Chlopaki, do kwietnia jeszcze sporo czasu, trzeba poczekać i zobaczyc jaka druzyna bedzie w jakiej formie ; )) oczywiście kibicuje Barcelonie, to byłby pierwszy tytuł zdobyty przez barcelone pod wodza Martino. Było by wspaniale. Juz nie moge sie doczekac starć Bale vs. Alba, Ronaldo vs. Alves (może znowu jakiś kanałek). Licze rowniez na wsparcie kibiców, bo to jest niezwykle ważne!
0
Ostatnio kilka razy iniesta grałna skrzydle ;) a kiedyś w wywiadzie powiedział że gdy grał w reprezentacji na skrzydla, to była to dla niego najwobodniejsza pozycja ;)
0
Powołany został tylko nie został ujęty ani w wyjściowym składzie ani na ławce rezerwowych.
0
Z kolei ja slyszalem ze to Diego Costa ;/ :DD
0
Jusz ma dosc, slyszycie? ;D krzyz na drogę! adios
0
Raczej powiedziałbym że Thiago i Sanabria ;) a nie G. dos Santos
0
Ronaldo ostatnimi czasy wszystko zamienilby na "faul" na nim.. lubie tego pilkarza ale juz sie dosc tych kompromitujacych sytuacji naoglądałem.. jego opanowana do perfekcji "przekladanka" nie jest juz ta sprzed lat..
0
Braku odwaznej gry? ; ) Ja tam nie widzialem takiego braku
0
Ja rowniez ciagle to mowie, ale hejterzy i pseudo managerowie go sprzedawaja ;/
0
Ani Songa ani Masche, Masche będzie rotował na obronie a Song na DP.
0
Popieram przedmówcę, Martino zna swoją wartość i wartość zawodników. Chciałbym w sztabie Tito, u boku Martino..
0
Chyba wiekszych zastrzezen co do ocen nie powinno byc, wedlug mnie sa ok. Valdes odpowiedniu oceniony, dobra postawa ale zla gra nogami, sporo wybic w auty badz na trybuny. Przy 1 bramce Pique dal sie latwo ograc, ale trzeba przyznac ze rywale zrobili swietna akcje. Oczywiscie szanse na ich powstrzymanie byly.. no ale sie nie udalo. Iniesta wg. mnie zagral najlepszy mecz w tym sezonie, jesli utrzyma ta forme to Martino bedzie mial powazny dylemat jesli chodzi o ustawienie srodka pomocy, bowiem ma az 3 konkurentow. Z dobrej strony pokazal sie Song, momentami jakby nie skupiony na grze podawal do przeciwnika, ale momentami dobrze zagral, nie raz z pierwszej pilki, nie raz p przyjciu no i nie bal sie drylungu. Dobre okreslenie ze Messi i Iniesta poprowadzili zespol do zwyciestwa, tak bylo. I ciesze sie ze Iniesta dostal ZM. Mimo ciezszych warunkow jakie panowaly nba murawie, zespol zagral przyzwoity mecz!
0
To bylo genialne co robil!
0
FromCatalonia - piszesz takie bzdety ze większości sie cofa ten niedzielny obiad..
0
E tam, mam przeczucie ze zagra Song ;)
0
Kurcze szkoda mi goscia, zapal do gry i waleczne serce wojownika i nie moze grać.. a tak nawiasem, jak myślicie zagra Busquets czy Song? Ja obstawiam ze zagra kamerunczyk ;)
0
Genialnie potrafi sie wypowiedzieć, mądry, inteligentny facet, brawo
0
Pilkarz barcy z lat 1954-1961 i ktos go wzial za pilkarza Liverpoolu, dobre
0
Cos racji ma..
0
Ujales to genialnie! Zacząłem kibicować nieco później ale oczekujemy tego samego! Pozdrawiam! Força Barça!
0
Piłki Fabregasa to najlepsza rzecz jaką można było chyba wczoraj zobaczyc ;)