0

Gra Schalke tragedia, ale Real zagral koncertowo.

0

Dokładnie kolego ;)

0

Kolejny cios w plecy..

0

Jak Ty sobie to wyobrażasz? Borussia odda nam tych zawodnikow? Nie sądzę..

0

Dobrze mówisz, ale to nie do konca bedzie prawda, barça to profesjonalna druzyna a nie zbieranina psycholi. Napewno były dyskusje Busquetsa i Pique..

0

Blagam opamietaj sie.. lubie Daniego ale to co o nim piszesz to straszne brednie.

0

No chyba że Sąd wystosował wcześniej pismo z prośbą o wpłacenie jakiejś tam domyślnej kwoty ustalonej przez niego odgórnie w przybliżeniu. I żeby nie pogarszac sytuacji Barca wplaciła kwote, ktora po wyjasnieniu sprawy zostanie zwrócona. Chociaż to troche mało wiarygodne..

0

Czyli jednak jakis przekret byl, kurcze nie jest dobrze

0

Ja od początku meczu widziałem u wszystkich brak pewności w grze. U wszystkich oprócz 2 postaci-Iniesta i Messi. Ten drugi zapewne zyska tytuł Zawodnika Meczu. Martino pewnie już przemyślał sytuacje ze sobotniego meczu i wyciągnął odpowiednie wnioski. Moim zdaniem to zawodnicy nie sprostali jego oczekiwaniom.

0

Teraz będzie węszenie i dochodzenie kto jest winny porazce. Zagralismy słabo, RSO byl zmotywowany i zagrali swietny mecz i tyle w temacie. Kazdy indywidualnie powinien przemyśleć czego nie zrobił a mógł zrobić dla drużyny i lepszego wyniku w tym meczu i tyle w temacie ;d

0

2013-w tym roku wypuścili go ze szpitala

0

Sędzia powinien RSO wykartkowac, momentami ich zachowania bardzo mnie wpienialy, Martino tez nie wytrzymal..

0

To nie brzmi dziwnie. To poprostu szczera prawda. Przegrali. Świat się nie zawalił. Każdemu sie zdarza, tym razem naszej ukochanej Barcelonie.

0

Moja propozycja : graj dalej w FIFE a Tate zostaw w spokoju ;d

0

A do szkoly sie spakowales?

0

W strone piłkarzy jak i również trenera wędrują słowa krytyki. Taka sytuacja miała miejsce już nie pierwszy raz. Moja propozycja brzmi - zastanówmy sie kogo zabrakło? Zacznijmy od defensywy - Alves, Masche, Alba. W srodku Xavi, Fabregas, a z przodu Alexis. Wielokrotnie czytalem o słabym Mascherano, Albie znacznie gorszym od Adriano i starym Xavim. Jednak zawsze podtrzymywalem zdanie ze bez nich Barca to nie BARÇA! VeB! Z niecierpliwością czekam na oceny. Pewnie 70% będzie sprzedawalo Songa..

0

Spodziewam sie dziś Alexa Songa ; )

0

Sami sobie tego karnego zrobiliście. Gdyby Ozil wykorzystał swojego w meczu z Bayernem to też inaczej by sie skonczylo. Nie ma co gdybać, przegrali 2:0 i szkoda czasu na dyskusje ; )

0

Powiedziałem słowa które nie chciałem powiedzieć-jak można mówić coś czego się nie chce powiedzieć, z reguły to my o tym decydujemy, więc chyba chciał ;D nie ważne, nie mnie to oceniać ; )

0

Tak jest, to o czym chce porozmawiac to może z przyjaciółmi pokonwersować, a nie na forum publicznym. Zajmuje się swoim zespołem a nie innymi ; )

0

Jest ok, osobiście podniósł bym Albie 0,5 bo zrealizowal swoje zadania w tym meczu b. dobrze, wiadomo, bramka Alvesa sprawia ze ma wyzsza note od Jordiego. To od hiszpana zaczela sie akcja po ktorej podyktowano 11. Wg. mnie również Iniesta 0,5. Piłka zagrana do Messiego była fenomenalna.

0

Jest strata bo kazda kontuzja poniekąd osłabia zawodnika ;/

0

katalonczyk, czyli Ty sie dobrze czujesz? Chyba nie zrozumiales ci wacha napisal..

0

Według mnie Song i Busquets są baardzo dobrzy, jednak hiszpan jestem bardziej ruchliwy

0

I kto to mówi? Człowiek dla którego liczy się tylko WYNIK! Dla mnie i tak jest zerem. I w kataloni jest przegrany ;)

0

Bylby całkiem inny gdyby dostał wiecej szans od 1 minuty z szejkami, np. Neymar Messi Tello, Tello Messi Alexis itp..

0

Bardziej stawiam na Busquetsa ;D

0

Niebywałym idiota ;f

0

Mamy zastepce dla niego, nie trzeba ściągać Sergio ;d

0

Ogar człowieku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?