JordiAlba18
Dołączył/a: marzec 2013
Stradomia Wierzchnia
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki co ja nie moge narzekac na Xaviego, fakt-nie raz zwalnia akcje, slabszy od innych w pressingu. Ale panowie i panie: jak posle zaje##### prostopadla to od razu wszystkie winy odkupuje. On potrzebuje do tego Iniesty albo Roberto w srodku. Starsze i mlodsze pokolenie.
0
Dobre slowa, po strzale bramki tez sie zbytnio nie cieszyl. Nwm o co chodzi, ale mysle ze ta bramka doda mu odwagi
0
"Ostatecznie podopieczni
Gerardo Martino wygrali 3:0, ale
sama gra nie mogła się podobać."-a czemu miala sie nie.podobac? Gralismy bez Alvesa, Alby, Busquetsa, Xaviego, do 70 min. bez Iniesty i Sancheza i bez Messiego. Wiadomo ze ta gra bedzie wygladala inaczej, ale mimo wszystko Barca zdominowala przeciwnika, utrzymywala pilke, mlodzi dostali szanse (Montoya asysta, Tello bramka choc chyba zaliczona jako samoboj). Ja jestem zadowolony i mi sie podobalo ;)
0
ć. Ostatecznie podopieczni
Gerardo Martino wygrali 3:0, ale
sama gra nie mogła się podobać.
0
City to juz nie to samo co pare lat temu damy rade Vamos!
Za to ktoś Cie zminusował, nie widze w tym nic złego no ale ok. Wkurzające jest takie coś. Ostatnio przewidziałem że Fabs będzie grał na szpicy no i .. po meczu zauważyłem że było -5 żal ;d
0
Marzy mi sie final Arsenal Barca. Ale "marzy" :D
0
Tylko w gimnazjum takich tekstow ucza ;D
0
Juz 2
0
Chciałbym żeby Tello został, musi się tylko "obudzić" oraz zyskać zaufanie Taty, by ten postawił na niego od 1 minuty
0
Pique swietnie wyprowadza pilki, i rozdziela, jest wysoki ostatnio strzelil bramke. Ja bym ustawil Pique jako falszywa 9, a do Bartry Cesca.
0
Zolta lodz podwodna to grozny zespol, nie mozna ich lekcewarzyc. Mysle ze srodek to bedzie Iniesta-Busquets-Xavi i niestety albo stety Cesc bedzie na 9. Tato zrobi to co do tej pory, takie sa moje przypuszczenia..
0
Alves? Jezu nie potraficie czytac?
0
Busi?
0
Jestem za kupnem stopera, Luiza czy kogos innego. Ale jesli taka sytuacja nastapi to chcialbym sprzedazy Mascherano i koniecznie utrzymania Songa w zespole. Dlaczego? DP: Busquets, Song. ŚO: Pique, Bartra, Puyol i nowy nabytek. Bylo by stabilnie chociaz przez jakis czas, a Mascherano nie kusil by Taty zeby go wystawiac..
0
Montoya*
0
Pinto-Mantoya,Bartra,Masche,Alba-Sergio Busquets-S.Roberto,Iniesta-Pedro-Neymar-Alexis
Znalazłem również taki skład ;p
0
Ja bym sprawdził w tym meczu duet Pique-Bartra. Wiadomo że Masche nie bedzie grał długo na ŚO, i myśle że zostanie sprzedany. Jego gra jest bliska tragedii, w każdym praktycznie meczu zdarza mu się "kiks", cczęsto na wagę gola dla przeciwnika. A przy Bartrze może i Pique by zagrał lepiej, wiemy że potrafi. Tata jest bardzo dziwny dla mnie, pewnie gdyby Cesc nie musiał pauzowac to grałby na 9-tce jestem tego pewien. Mały szczegół jeszcze, na środku ataku chciałbym żeby Neymar, Alexis i Pedro wymieniali się pozycjami, a w końcu ta nasza 9tka sama się ujawni ; ))
0
Alba pokazał PO KONTUZJI, ze wciaga nosem Montoye i Adriano noskiem a bąkiem wypuszcza, przynajmniej w tym meczu tak to wyglądało
0
Troche nie w temacie, ale byly juz oceny za mecz z Cartagena?
0
Niech Martino sie zlituje i nie wystawia w srode Pique i Masche..
0
Aguero bylby genialny. Trzymam kciuki za transfer!
0
Z tego co wiem kolego to mecz jest o 22 ale retransmisja dopiero o 23.40 ;/
0
Jeszcze nie, Martino mowil w wywiadzie ze ma.drobny uraz i nie jest e tej chwili w stanie grac
0
Jeeeeeeeest kurna w koncu ! ;)
0
Przed wczoraj wrocil do pelnych treningow z grupa, a juz wczesniej zamieszczal wpis ze walczy powoli o miejsce w skladzie. Badzmy dobrej mysli, chcialbym go zobaczyc w piatek, ale.wiadomo zdrowie.wazniejsze! veb
0
Iniesta, Sanchez i Busi byli najlepsi nie ma co ukrywac. Neymar troche zbyt surowo, przynajmniej chcial pilke a nie od niej uciekal.
0
Koledzy i kolezanki! Kocham Barce i na zawsze bede ich wielkim fanem. Jednak ze po tym meczu mam swoje zdanie ktorym chcialbym sie z wami podzielic. Otoz ten mecz przegral Tata Martino, a nie zawodnicy. po pierwsze duet Pique Masche jest do bani i pomimo bledow w kazdym meczu Martino ciagle sie na nich upiera. Pique daje sie ograc kazdemu, Mascherano oddaje pilke rywalom. Jeden blad ciagnie za soba kolejne. A co robi Bartra? Mowili ze to stoper na lata, a grzeje lawe kosztem Masche. Na chwile obecna jest chyba najlepszy ze wszystkich stoperow FCB. To 1 blad Taty. 2 to Cesc na szpicy. To kompletne nieporozumienie. Fakt ze mamy duzo kontuzji, ale jest Alexis, Ney, Pedro, Adama. Fabregas i Iniesta powinni grac ze soba dzis. Ale najgorsze ze zmiany zostaly wprowadzone za pozno. Byly potrzebne ale za pozno ich dokonano. Tata nie odrobil lekcji, mysle ze wezmie na to poprawke i popracuje nad innymi rozwiazaniami, bo dalej tak byc nie moze..
0
Deu imponuje, rowniez w reprezentacji
0
Nie no znowu to samo, Fabs na 9.
0
Ginie w tak glupim wypadku, uderzajac w drzewo. Moi drodzy badzmy odpowiedzialni za kolkiem. Kierowca aktora stracil panowanie ..