1

No tak! Kurakao w rytmie, to chcą ich wybić przerwą

1

Niemcy w szoku xD

2

No i jak tam somsiedzie!

0

Kierasao, Kierasao

0

Wszyscy dzisiaj pijemy likier Curaçao!

1

@LukaszFan Ja myślę, że takie 5-0 na otwarcie

0

2

@Lukikiki Jestem jak five points - pięć na pięć pointów.

1

@macio_944 Podobno ten Pepe w sztabie Mourinho to plotka ;p

0

@Kapitan9 Tylko w jaki sposób chciałbyś to zrobić, musielibyśmy im oficjalną ofertę żłożyć.

1

@Laminedependencia nie, bo mam ku* lęk wysokości

0

@Pedri16Future Ja myślałem, że oni dla beki to robią :D

2

Gra Maroko bardzo cieszy oko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MateS Ja deklaruję, że póki co nie obejrzałem żadnego meczu :D

0

@Sergio_Devils Niby tak, ale jednak on potrafił w transfery. Modrić, Ozil czy Di Maria i chyba Varane, Pepe to były głównie jego transfery.

0

@rumilas Przecież piłkarz to normalna praca, idziesz tam gdzie dają lepsze warunki.

0

@Marcelinho99 powiem ci, że jak pamiętam kadencję Mourinho w latach 10/13 to oni te kontry mieli naprawdę mocarne.

0

Ciekawe czy Gvardiol nie pójdzie za Silva do białych.

0

@Aequlibre Takie same komentarze były przed MŚ w katarze xD

1

@MadafakinGuy /mute all i ogień

0

Ja np zajebiście wspominam mundial 2002, ale dlatego że miałem jakieś 8 lat i miałem beztroskie życie :D

0

@Cobra303 dzięki rankingowi będzie grała w najważniejszych turniejach, a to duża zmiana

1

Póki piłka w grze to jeszcze wszystko możliwe, czasami jedna piłka potrafi zmienić przebieg meczu. Zwłaszcza u kobiet.

1

Wychodzi teraz zmęczenie, widać że Maja spędziła ponad 2x więcej czasu na korcie.

1

@cchesterr43 ja tego nie neguje, ale jak ma szansę to musi iść na całość :)

0

@cchesterr43 mimo wszystko wygrana da jej się zapisać w historii, nikt nie pamięta kto grał w finale, tylko kto go wygrał.

1

@FcPortoFan1999 miałem na myśli przegranie swojego serwisu :p

0

Ten jeden sędzia wygląda jak Tomasz Smokowski :D

0

Maja pokonana swoją własną bronią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?