2

@PatrychoO Możliwe, że "duże" firmy na koniec będą wpłacać

0

10 km do celuuuu, niemożliwy jest =)

0

Jakoś tak dziwnie się patrzy na te wszystkie tabelę w top 5 ligach, jak pół ligi dostaje się do pucharów :D

0

Kolekcjonujecie koszulki sportowe? gdzie kupujecie, czy głównie znajdujecie np w second handach? :D bo jak patrze np takim Vinted to 90% to podróbki (całkiem nieźle wykonane) z Azji :D

4

Ludzie naprawdę są czasami nie odpowiedzialni na tym streamie.

0

@Puyolex To już lepszy Puyol z emerytury by był ;D

2

@LeszekFCB źle się zestrzało :D

0

@WiernyKibic111 no i okej

3

Dzięki ci Panie Robercie za te wszystkie lata, i ogromny wkład w odbudowę klubu.

2

W następnej kolejce trener Widzewa i były trener Piasta Gliwice będzie grał przeciwko Piastowi Gliwice którego trenerem jest były trener Widzewa Łódź a stawką jest utrzymanie w Ekstraklasie - zapowiada się ciekawie :D

9

Warta Zawiercie w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów!

7

No i gratulację, nie łatwo jest obronić tytuł w najlepszej lidze świata

0

@Pressinho Ej i ogólnie to źle nie wyglądało, oprócz bramki na 3-2 ;p

0

Myślicie, że Przemysław Wiśniewski poradziłby sobie w La Liga albo w Premier League?

0

@Colon dodatkowo chłop przegrał mecz w kwalifikacjach z Pellegrino, więc startuje jako lucky loser :D

1

@Bernard777 Albo po prostu tęsknisz za tamtymi czasami =)

0

@paweldunajecfcb Wpisz sobie kalkulator kalorii, wpisz parametry i ci wyskoczy ile potrzebujesz kcal, żeby chudnąć. Białko na redukcji jest mega ważne, żeby nie spalały się też mięśnie razem z balastem

1

@Nazio_87 Jak człowiek chodzi wkurwiony i rozdrażniony to znaczy, że odstawił cukier :D Pierwsze dwa tygodnie to przyzwyczajenie organizmu do kalorii, potem to już się nawyk robi =)

0

@Nhyz Oni wrócą, zawsze wracają, tak samo My. Wiadomo, że Silna Barca = Silny Real i na odwrót, ale po prostu cieszmy się naszą dominacją :D

1

@Nhyz bardzo empatyczny z Ciebie gość :D

1

0

Nie wiem kto komentuje mecz Widzewa razem z Gleniem (Polskim Hansim Flickiem) ale gościa się nie da słuchać

1

Ciekawe w sumie, że nie można varować żółtej kartki, ale z podpowiedzi asystentów już tak. Ale ogólnie zasłużona druga kartka xd

3

@lukaszbrk Mbappe będzie sabotował xD

4

Olise podsumował swój występ :D

0

haaary keeeeeeejn

2

@PatrychoO wypadałoby

0

Ej a jakby ktoś tak skiksował i piłka by leciała w światło własnej bramki, a tam twój kolega z pola by stał na linii i akurat wybił piłkę ręką to co? :D

1

@Foton A ta sytuacja wcześniej z ręką? :D

0

@ja8215 No jak go nie zawołali do monitora to nie sprawdził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?