JordiAlbion
Dołączył/a: styczeń 2026
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Możliwe, że "duże" firmy na koniec będą wpłacać
0
10 km do celuuuu, niemożliwy jest =)
0
Jakoś tak dziwnie się patrzy na te wszystkie tabelę w top 5 ligach, jak pół ligi dostaje się do pucharów :D
0
Kolekcjonujecie koszulki sportowe? gdzie kupujecie, czy głównie znajdujecie np w second handach? :D bo jak patrze np takim Vinted to 90% to podróbki (całkiem nieźle wykonane) z Azji :D
4
Ludzie naprawdę są czasami nie odpowiedzialni na tym streamie.
0
@Puyolex To już lepszy Puyol z emerytury by był ;D
2
@LeszekFCB źle się zestrzało :D
0
@WiernyKibic111 no i okej
3
Dzięki ci Panie Robercie za te wszystkie lata, i ogromny wkład w odbudowę klubu.
2
W następnej kolejce trener Widzewa i były trener Piasta Gliwice będzie grał przeciwko Piastowi Gliwice którego trenerem jest były trener Widzewa Łódź a stawką jest utrzymanie w Ekstraklasie - zapowiada się ciekawie :D
9
Warta Zawiercie w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów!
7
No i gratulację, nie łatwo jest obronić tytuł w najlepszej lidze świata
0
@Pressinho Ej i ogólnie to źle nie wyglądało, oprócz bramki na 3-2 ;p
0
Myślicie, że Przemysław Wiśniewski poradziłby sobie w La Liga albo w Premier League?
0
@Colon dodatkowo chłop przegrał mecz w kwalifikacjach z Pellegrino, więc startuje jako lucky loser :D
1
@Bernard777 Albo po prostu tęsknisz za tamtymi czasami =)
0
@paweldunajecfcb Wpisz sobie kalkulator kalorii, wpisz parametry i ci wyskoczy ile potrzebujesz kcal, żeby chudnąć. Białko na redukcji jest mega ważne, żeby nie spalały się też mięśnie razem z balastem
1
@Nazio_87 Jak człowiek chodzi wkurwiony i rozdrażniony to znaczy, że odstawił cukier :D Pierwsze dwa tygodnie to przyzwyczajenie organizmu do kalorii, potem to już się nawyk robi =)
0
@Nhyz Oni wrócą, zawsze wracają, tak samo My. Wiadomo, że Silna Barca = Silny Real i na odwrót, ale po prostu cieszmy się naszą dominacją :D
1
@Nhyz bardzo empatyczny z Ciebie gość :D
1
@Cochise
0
Nie wiem kto komentuje mecz Widzewa razem z Gleniem (Polskim Hansim Flickiem) ale gościa się nie da słuchać
1
Ciekawe w sumie, że nie można varować żółtej kartki, ale z podpowiedzi asystentów już tak. Ale ogólnie zasłużona druga kartka xd
3
@lukaszbrk Mbappe będzie sabotował xD
4
Olise podsumował swój występ :D
0
haaary keeeeeeejn
2
@PatrychoO wypadałoby
0
Ej a jakby ktoś tak skiksował i piłka by leciała w światło własnej bramki, a tam twój kolega z pola by stał na linii i akurat wybił piłkę ręką to co? :D
1
@Foton A ta sytuacja wcześniej z ręką? :D
0
@ja8215 No jak go nie zawołali do monitora to nie sprawdził