JordiAlbion
Dołączył/a: styczeń 2026
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Jakby teraz nie pomogli, to byś pisał, że gdzie są Ci wszyscy celebryci :D
Ludzie serio, liczy się efekt końcowy... nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma
6
Pazuro, co ty robisz :D
edit "Łatwogangu, Łatwogandu, Co ty robisz!" :D
4
Co to za kolaboracje wychodzą na tym live to jest nie pojęte :D
1
@gumaz Wieniawa to w sumie też rodzinka :D
1
@draxidox i wuj z tym, stary... ważne, że wpadło 1,5 bańki, a czy ktoś to robi dla atencji czy nie to jest najmniej ważne w tej całej akcji, naprawdę czepiacie się już wszystkiego. "a bo ci są dla atencji" "a bo ten wpłacił tylko 200k, a stać go na więcej". Ważne, że jest zainteresowanie i koniec końców jest juz 40 milionów dla dzieciaków a będzie jeszcze więcej!!!
10
Oficjalne zakończenie zbiórki na błoniach w Warszawie, to będzie zakończenie na jakie zasługuję ten stream. :D
8
@Faro Jak była Ekipa to był szczyt oglądalności (400k ludzi), a chyba o to chodziło, no i dodatkowo ogarnęli 2 bańki wpłat od sponsorów, można ich nie lubić ale trzeba docenić mimo wszystko ;p
1
@Piotrek1993 Łatwo mówił, że nie może być żadnych polityków czy coś takiego
13
na 45 milionów Wrzosek będzie walczył ze Szpilką w mieszkaniu łatwo xDD
1
@barcelonaLM Myślałem, że to Roberto Martinez xD a to tylko Matheu Borą
9
na 30 milionów Real Madryt przedłuża kontrakt z Arbeloą
0
@clyde Chodzą takie słuchy :D
1
@FcPortoFan1999 Hubert w końcu zdobędzie szlema :D
1
Prawie 370 k ludzi na streamie, chore liczby :D
0
@clyde Friz zrobił robote xD
0
@Popitek12 Myślę, że sędziów tak
5
@gumaz Tusk i Kaczyński :D
0
@michaleu Jajcix :D
3
Lewy dotrzymał słowa :D
https://www.tiktok.com/@_rl9/video/7632240883416468769
1
@FcPortoFan1999 okazja z osiągnięcia 11 mln i 350 tys zł :D
1
@norbi77 Alcaraz też jest Madrylem ;d
2
@esem91 Najlepsze jest to, że taniec nurka powstał do piosenki o gejowskim nurku kosmicie który powstał przez AI XD
3
Też myślę, że w 2016 zagralibyśmy w finale euro...
1
@July_6_BcN Jest tylko Roberto :D
3
Nie spodziewałem się takiej fajnej rozmowy z Lewym :D
0
@marcin62 Lewandowscy robiący "six seven" na live u streamera xD
11
Jest i Ania, możecie jej coś napisać w komentarzu xD
4
Łatwo - "Rozwalamy Real Madryt, Robercie, jedziemy z nimi" :D
Lewy - "no, już niedługo" :D
1
@majkiii I odpowiada na pytania z komentarzy :D
2
@Eklerek Bednarek np zaprosił wszystkie dzieciaki z fundacji które będą chciały przyjść na mecz na Narodowym, oraz zapowiedział że wpadnie z kilkoma chłopakami ich odwiedzić, teraz Lewy się połączył na żywo =) Piękna sprawa