1

@Zoker Jakby teraz nie pomogli, to byś pisał, że gdzie są Ci wszyscy celebryci :D
Ludzie serio, liczy się efekt końcowy... nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma

6

Pazuro, co ty robisz :D
edit "Łatwogangu, Łatwogandu, Co ty robisz!" :D

4

Co to za kolaboracje wychodzą na tym live to jest nie pojęte :D

1

@gumaz Wieniawa to w sumie też rodzinka :D

1

@draxidox i wuj z tym, stary... ważne, że wpadło 1,5 bańki, a czy ktoś to robi dla atencji czy nie to jest najmniej ważne w tej całej akcji, naprawdę czepiacie się już wszystkiego. "a bo ci są dla atencji" "a bo ten wpłacił tylko 200k, a stać go na więcej". Ważne, że jest zainteresowanie i koniec końców jest juz 40 milionów dla dzieciaków a będzie jeszcze więcej!!!

10

Oficjalne zakończenie zbiórki na błoniach w Warszawie, to będzie zakończenie na jakie zasługuję ten stream. :D

8

@Faro Jak była Ekipa to był szczyt oglądalności (400k ludzi), a chyba o to chodziło, no i dodatkowo ogarnęli 2 bańki wpłat od sponsorów, można ich nie lubić ale trzeba docenić mimo wszystko ;p

1

@Piotrek1993 Łatwo mówił, że nie może być żadnych polityków czy coś takiego

13

na 45 milionów Wrzosek będzie walczył ze Szpilką w mieszkaniu łatwo xDD

1

@barcelonaLM Myślałem, że to Roberto Martinez xD a to tylko Matheu Borą

9

na 30 milionów Real Madryt przedłuża kontrakt z Arbeloą

0

@clyde Chodzą takie słuchy :D

1

@FcPortoFan1999 Hubert w końcu zdobędzie szlema :D

1

Prawie 370 k ludzi na streamie, chore liczby :D

0

@clyde Friz zrobił robote xD

0

@Popitek12 Myślę, że sędziów tak

5

@gumaz Tusk i Kaczyński :D

0

@michaleu Jajcix :D

3

1

@FcPortoFan1999 okazja z osiągnięcia 11 mln i 350 tys zł :D

1

@norbi77 Alcaraz też jest Madrylem ;d

2

@esem91 Najlepsze jest to, że taniec nurka powstał do piosenki o gejowskim nurku kosmicie który powstał przez AI XD

3

Też myślę, że w 2016 zagralibyśmy w finale euro...

1

@July_6_BcN Jest tylko Roberto :D

3

Nie spodziewałem się takiej fajnej rozmowy z Lewym :D

0

@marcin62 Lewandowscy robiący "six seven" na live u streamera xD

11

Jest i Ania, możecie jej coś napisać w komentarzu xD

4

Łatwo - "Rozwalamy Real Madryt, Robercie, jedziemy z nimi" :D
Lewy - "no, już niedługo" :D

1

@majkiii I odpowiada na pytania z komentarzy :D

2

@Eklerek Bednarek np zaprosił wszystkie dzieciaki z fundacji które będą chciały przyjść na mecz na Narodowym, oraz zapowiedział że wpadnie z kilkoma chłopakami ich odwiedzić, teraz Lewy się połączył na żywo =) Piękna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?