1

@majkiii I odpowiada na pytania z komentarzy :D

2

@Eklerek Bednarek np zaprosił wszystkie dzieciaki z fundacji które będą chciały przyjść na mecz na Narodowym, oraz zapowiedział że wpadnie z kilkoma chłopakami ich odwiedzić, teraz Lewy się połączył na żywo =) Piękna sprawa

2

- wbijajta na live, bo właśnie Lewy na żywo jest :D

1

@maroon W nocy śpi w namiocie w pokoju :D, ogólnie to przychodzą goście ze świata influ, dużo raperów, sam Bedoes przelał ponad 700k, wczoraj była także Doda, i dzwoniła do artystów przez telefon i śpiewali na wizji m.in z Zenkiem Martyniukiem, czy Justyną Steczkowską, Dzwoniła też do Roberta Makłowicza który opowiadał o bigosie i dlaczego najlepszy jest zimą :D

0

@maroon Chłop prowadzi live 24/7 przez 6 dni i zbiera pieniądze dla dzieciaków z Fundacji Cancer Fighters, czyli po prostu dzieci chorych na raka, i w 6 dni zebrane zostało już 7 milionów. Live będzie trwał łącznie przez 9 dni.

0

@Kgorecki2500 Aktualnie jest Bagi w koszulce Barcelony, a on ma kontakt z Lewym chyba, więc... kto wie :D

0

Chodzą słuchy, że Lewy albo Szczena będzie na live u łatwoganga :D

4

@ACMaldini3 Jedyny który mówił, żeby łączyć a nie dzielić niezależnie do jakiej partii należysz i jakie masz poglądy.

0

@gumaz Oni chyba też Raków sponsorują?

1

@CLS63AMG Nie niszczmy chłopu życia, jak wejdzie tutaj dzień po gorszym meczu to się załamie :D

0

@Filipem Mówił również, że ma serce białe i jest Madridistą ;p

0

@majkiii Jak nie Haaland to Kane, jeden bardziej prawdopodobny od drugiego :D

0

@Adi123456789 a to sorrki, byłem pewny, że to Hattrick, w każdym razie był to wybitny mecz

1

@NeroTFP1 Mimo wszystko chyba Hattrick na Bernabeu i oklaskiwanie przez największego wroga jest większe :D

0

Czyli Vincic oficjalnie zostanie zawieszony xD

1

Ale to jest kocur xd

0

Chociaż raz na coś sie ten słoweniec przydał xD

1

@RozowaPantera Var pewnie był, tylko go nie zawołali do monitorka

3

Rudiger? Przecież ten chłopak nie ma nigdy złych intencji

3

To jest niewarygodne XD

2

Jak to nie jest karny to nie wiem xD

0

Real przy Bayernie wygląda jak jakaś Osasuna xD

0

Ależ miło się patrzy jak Bayern operuje piłką

0

@Aragorn33 kogo ty porównujesz do kogo :D Goata do zwykłego dobrego grajka :D

0

@Bzyczekk Johny Bravo

8

Ogólnie na profilu Fify na instagramie jest filmik jak Łysy Gianni gratuluję drużynom za wygranie baraży, ciekawe czemu komentarze są wyłączone, a pod innymi filmikami nie :D

4

@LAMC_10 „nie pokazuje się w Tczewie” hahaha, rozbawiło mnie to xD

0

@Kredon A mimo to Premier nadal może kibicować swoim na mundialu :D

0

@zgutek W tenisie też Iga może ma gorszy okres, ale co na wygrywała tytułów w ostatnich latach, to też ogromny sukces.

1

@turhiay to zależy jaki pakiet subskrypcyjny kupi uefa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?