0

@clyde No przecież od wczoraj było wiadomo, że będzie rewanż, taki cel był na 45 milionów :D

2

@Faro no i zajebiście, ważne, że hajs leci do góry!

5

@KrychaFCB Wojtek na treningu, więc tam go namawia :D

2

@Vane Powiem ci, że po tylu dniach co tutaj na tym live się działo, ile ludzi skonfliktowanych sobie podało rękę, albo zadzwoniło do siebie, tooo naprawdę wszystko możliwe :D

0

@Danny Gaucho Mi chodzi o siepomaga, że oni nie pobiorą żadnej prowizji, i wszystko trafi do fundacji Cancel Fighters

0

@VamoSBarca88 Nie sądzę, że łatwo pójdzie w WOŚP

3

@Danny Gaucho Jak wbijali 10 milionów to załatwiali na wizji z fundacją siepomaga, żeby nie było prowizji gdy otwierali nową zbiórkę, bo tamta padła z przeciążenia, i z tego co pamiętam to zdjęli tą prowizję.

2

@DragonxNF Myślę, że ogólnie sam Lewy na godzinnej rozmowie już przyciągnął z ciekawości ludzi, później był tik tok itd

1

Milion do 100 milionów! kosmos!

0

Jak Yamal się dogra to będzie hit xD

0

@Cyzix i to nie byle jaką koszulkę!!!

0

@partymaker Bo czat się wkurzył, że za dużo ludzi i że za głośno, dlatego zareagował

0

@Kz1234 Nie powiedzieli kiedy :D

0

O jest i Szczena :D

5

@Messi1992 wielki szacun

0

@Transu96 też tak uważam, szanuję że każdy chce pomóc ale nie przyjemnie się to ogląda. Wcześniej co godzinkę czy półtorej się goście zmieniali i było git

0

@Transu96 Ja tam znam tylko Vito Bambino i Natalie Schoreder ;p

1

@VamoSBarca88 Dziękować :D

0

Dajcie znać jak łatwo wróci xD

0

@LOPEZ16 Nie o to chodzi, ja szanuję to... że ludzie się angażują, i robią zasięgi, mam na myśli to, że jak sie tak oglądało tego streama, to było 5 osób itd, a teraz się taki chaos zrobił, że nieprzyjemnie sie to ogląda :D

1

@Tigermaus to Ojwojtek :D a nie to inny :D

0

Jakoś tak za duży rozgardiasz na tym streamie teraz, szanuję że każdy chce pomóc ale dużo łatwiej się to ogląda jak jest mniej osób w pomieszczeniu :D

0

@Pedri16Future A oni spine mieli? :D

4

To ten od Manchesteru? XD

0

@reakwon Ona ma wpłacić 10 milionów, z tego co Łatwo gadał, że zamknie cel, ten przelew.

0

Łatwogang będzie mógł kupić Juliana Alvareza ;>

0

@budel17 Komicy podobno nagrywają jakieś roasty na raka, był też Piotrek Szumowski tam na miejscu

0

@Krzysztof1987 Od zeszłego piątku do jutra do 16:00

4

Jane Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam

1

@Zoker Jakby teraz nie pomogli, to byś pisał, że gdzie są Ci wszyscy celebryci :D
Ludzie serio, liczy się efekt końcowy... nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?