JordiAlbion
Dołączył/a: styczeń 2026
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde No przecież od wczoraj było wiadomo, że będzie rewanż, taki cel był na 45 milionów :D
2
@Faro no i zajebiście, ważne, że hajs leci do góry!
5
@KrychaFCB Wojtek na treningu, więc tam go namawia :D
2
@Vane Powiem ci, że po tylu dniach co tutaj na tym live się działo, ile ludzi skonfliktowanych sobie podało rękę, albo zadzwoniło do siebie, tooo naprawdę wszystko możliwe :D
0
@Danny Gaucho Mi chodzi o siepomaga, że oni nie pobiorą żadnej prowizji, i wszystko trafi do fundacji Cancel Fighters
0
@VamoSBarca88 Nie sądzę, że łatwo pójdzie w WOŚP
3
@Danny Gaucho Jak wbijali 10 milionów to załatwiali na wizji z fundacją siepomaga, żeby nie było prowizji gdy otwierali nową zbiórkę, bo tamta padła z przeciążenia, i z tego co pamiętam to zdjęli tą prowizję.
2
@DragonxNF Myślę, że ogólnie sam Lewy na godzinnej rozmowie już przyciągnął z ciekawości ludzi, później był tik tok itd
1
Milion do 100 milionów! kosmos!
0
Jak Yamal się dogra to będzie hit xD
0
@Cyzix i to nie byle jaką koszulkę!!!
0
@partymaker Bo czat się wkurzył, że za dużo ludzi i że za głośno, dlatego zareagował
0
@Kz1234 Nie powiedzieli kiedy :D
0
O jest i Szczena :D
5
@Messi1992 wielki szacun
0
@Transu96 też tak uważam, szanuję że każdy chce pomóc ale nie przyjemnie się to ogląda. Wcześniej co godzinkę czy półtorej się goście zmieniali i było git
0
@Transu96 Ja tam znam tylko Vito Bambino i Natalie Schoreder ;p
1
@VamoSBarca88 Dziękować :D
0
Dajcie znać jak łatwo wróci xD
0
@LOPEZ16 Nie o to chodzi, ja szanuję to... że ludzie się angażują, i robią zasięgi, mam na myśli to, że jak sie tak oglądało tego streama, to było 5 osób itd, a teraz się taki chaos zrobił, że nieprzyjemnie sie to ogląda :D
1
@Tigermaus to Ojwojtek :D a nie to inny :D
0
Jakoś tak za duży rozgardiasz na tym streamie teraz, szanuję że każdy chce pomóc ale dużo łatwiej się to ogląda jak jest mniej osób w pomieszczeniu :D
0
@Pedri16Future A oni spine mieli? :D
4
To ten od Manchesteru? XD
0
@reakwon Ona ma wpłacić 10 milionów, z tego co Łatwo gadał, że zamknie cel, ten przelew.
0
Łatwogang będzie mógł kupić Juliana Alvareza ;>
0
@budel17 Komicy podobno nagrywają jakieś roasty na raka, był też Piotrek Szumowski tam na miejscu
0
@Krzysztof1987 Od zeszłego piątku do jutra do 16:00
4
Jane Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam
1
@Zoker Jakby teraz nie pomogli, to byś pisał, że gdzie są Ci wszyscy celebryci :D
Ludzie serio, liczy się efekt końcowy... nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma