0

@Ptasior ściaganiem nazywasz wypychanie z toru na żwir?

1

@MichuZ44 pieknie słychac prace silnika

0

Dzisiaj Ferrari też na 3 pit stopy?

1

To powinna byc kara dla brytola :/

2

@Comentateiro no i okej :)

0

@PatrychoO PIS jak wygra wybory to rozliczy koalicje, tak jak koalicja rozlicza PIS :)

0

Dzisiaj Kapuadi zatrzyma potężną portugalia i strzeli gola w 90 minucie :)

1

Pieknie kimi brawo

0

0

Kimi wyprzedza gekona a potem jeszcze lando wyprzedzi gekona i bedzie pieknie

2

Ale historia sie pisze na naszych oczach w F1

0

Jeszcze niech kimi wyprzedzi gekona

1

Nie bedzie kary dla hamiltona za żółte flagi

0

Czumu nie karol?
Tylko oponiarz moze to wygrać :/

0

3

@Sinirsey robot

1

Oponiarz sie poczół

0

Karol rozbił samochód :/

0

@Eklerek spokojnie w Q3 i tak bedzie poza top5

1

@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego i dużo radości z oglądania Ekstraklasy, 1 ligi itd
100 lat :D

1

@Eklerek hamilton moze o 10 miejsce powalczy

1

@FcPortoFan1999 już sie nie moge doczekać

0

Hadjar na 3 miejscu to chyba jego pierwsze podium bedzie w karierze?

0

Leclerc xD
Fajnie sie bawi

0

@Tasde co z tego że przedłużył umowe jak te umowy są nic nie warte, bo i tak w każdej chwili może odejść do innego zespołu po sezonie.

1

Ferrari faworyzuje oponiarza dramat

1

@BorzyKrzys Łukasz Piszczek

0

@kubix05 przygotowania na lige narodów
Liga narodów > mistrzostwa świata

0

@dorkizos Nie wszystkie, mecze ekstraklasy miały dużo emocji do ostatniej kolejki :)

1

@Giwera Robot.
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?