KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ależ akcja Savvidisa i strzela bramke :D
0
@FcPortoFan1999 oby dzisiaj śląsk wygrał
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj gra najlepsza defensywa i ofensywa w lidze
1
Ładna akcja arki i 3-1 chyba już po meczu
To bedzie 3 porażka z rzędu zagłębia lubin
1
@FcPortoFan1999 arka i jej defensywa, wszystko możliwe
2
Zagłebie w 10 strzela bramke na 2-1
0
@FcPortoFan1999 przed chwilą poprzeczke zagłebie miało
1
I czerwo dla zagłebia
0
Dobrze że wczoraj Legia wygrała, bo tak to dzisiaj by była strefa spadkowa
Arka zasłużenie prowadzi 2-0
1
Korona wróciła do gry?
1
Kapić z bramką
3-0 dla lechii
0
Max Verstappen w reklamie Heinekena?
Pierwszy raz widze, może za mało reklam oglądam :)
1
@Chimera ogólnie jakby był mecz ekstraklasy czy 1 ligi bym oglądał
2
@FcPortoFan1999 i Legie czekają ciężkie mecze górnik zabrze potem zagłębie lublin i klasyk z lechem poznań
1
@Chimera ważne że wy zobaczycie :)
3
@Comentateiro jutro o tej porze to bede szykował sie do spania :)
1
@FcPortoFan1999 100% okazja w sumie była
0
Czerwowna kartka dla korony
6
@Szicek10 Suarez
2
Murawa piękna w gdańsku
2
Nie ma spalonego, bramka dla lechii
1
Drugi gol dzisiaj z rzutu rożnego
Piękna bramka, ale nie uznana niestety
0
polonia przegrała, Legia wygrała
Piękny ten poniedziałkowy wieczór :)
0
@Kukiz FCB też zaraz wchodze na stadion Radomiaka
0
@Kukiz FCB szczęściarz, świetny mecz tobie sie trafił
1
Ależ on to zmarnował na remis
1
@FcPortoFan1999 też
Ten mecz jest 2x lepszy niż wczorajszy klasyk lecha z jagą
1
I gol dla piasta
Co sie tu dzieje w tym meczu niesamowite
2
Ale strzelił z rożnego piekny gol słoni
0
Gool dla piasta
Moze remis bedzie