2

Ależ akcja Savvidisa i strzela bramke :D

0

@FcPortoFan1999 oby dzisiaj śląsk wygrał

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj gra najlepsza defensywa i ofensywa w lidze

1

Ładna akcja arki i 3-1 chyba już po meczu
To bedzie 3 porażka z rzędu zagłębia lubin

1

@FcPortoFan1999 arka i jej defensywa, wszystko możliwe

2

Zagłebie w 10 strzela bramke na 2-1

0

@FcPortoFan1999 przed chwilą poprzeczke zagłebie miało

1

I czerwo dla zagłebia

0

Dobrze że wczoraj Legia wygrała, bo tak to dzisiaj by była strefa spadkowa
Arka zasłużenie prowadzi 2-0

1

Korona wróciła do gry?

1

Kapić z bramką
3-0 dla lechii

0

Max Verstappen w reklamie Heinekena?
Pierwszy raz widze, może za mało reklam oglądam :)

1

@Chimera ogólnie jakby był mecz ekstraklasy czy 1 ligi bym oglądał

2

@FcPortoFan1999 i Legie czekają ciężkie mecze górnik zabrze potem zagłębie lublin i klasyk z lechem poznań

1

@Chimera ważne że wy zobaczycie :)

3

@Comentateiro jutro o tej porze to bede szykował sie do spania :)

1

@FcPortoFan1999 100% okazja w sumie była

0

Czerwowna kartka dla korony

6

@Szicek10 Suarez

2

Murawa piękna w gdańsku

2

Nie ma spalonego, bramka dla lechii

1

Drugi gol dzisiaj z rzutu rożnego
Piękna bramka, ale nie uznana niestety

0

polonia przegrała, Legia wygrała
Piękny ten poniedziałkowy wieczór :)

0

@Kukiz FCB też zaraz wchodze na stadion Radomiaka

0

@Kukiz FCB szczęściarz, świetny mecz tobie sie trafił

1

Ależ on to zmarnował na remis

1

@FcPortoFan1999 też
Ten mecz jest 2x lepszy niż wczorajszy klasyk lecha z jagą

1

I gol dla piasta
Co sie tu dzieje w tym meczu niesamowite

2

Ale strzelił z rożnego piekny gol słoni

0

Gool dla piasta
Moze remis bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?