KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 zapytaj @FcPortoFan1999
1
Bruk bet z tego nie strzelił bramki, ale szczeście Radomiaka teraz
1
@FcPortoFan1999 i pewnie w czwartek sie przełamie i arka wygra
Już znam te sztuczki zespołów ekstraklasy :D
0
@FcPortoFan1999 zaległy mecz grają :)
0
@Frimpong Nie :]
0
@FcPortoFan1999 obu tym klubom kibicuje, jakby Radomiak grał dzisiaj u siebie to bym pojechał na ich mecz :D
0
Radomiak po zwycięstwo
0
Czy Legia dzisiaj wygra?
1
Ale szczęśliwa bramka dla pogoni
0
Bardzo dobry mecz w szczecinie
0
@LukaszFan spokojnie Legia w niedziele gra z jagą, nie wierze w wygraną Legii w tym meczu
1
@FcPortoFan1999 według mnie karny
0
Nie ma rzutu karnego dla arki
arke okradli z karnego
0
Arka co ty robisz?
0
@Marusek dzisiaj taką nagane dostałem, kilka razy w tym miesiącu zapomniałem sie wpisać na liste obecności :/
0
Czy można dostać nagane w pracy, jak w miesiącu kilka razy zapomne wpisać sie na liste obecności?
0
@Ptasior tylko że wtedy nie był top 5 kierowców, aktualnie tak Russell jest w Top 5
1
@Encore Leclerc znowu wyjaśni oponiarza, nawet dzordz go objeżdzał w mercedesie
0
Nowy tydzień nowe wyzwania
6
Weź z takim The Luke graj jak on w miedzy czasie miał średnią 118 on dystansuje każdego, nawet rankingową 3
1
@Giwera ja to już meczów The Nuke nie oglądam, bo wiadomo jak sie skończy
Nastolatek by grał na średniej 90 a i tak by wygrywał
0
Oby był spalony
1
O boże jak on strzelił ten Maurides
0
@FcPortoFan1999 w pierszej połowie to jaga chyba jeden celny strzał oddała
1
Wolski takiego szczura posłał w kierunku bramki :)
0
Goool brawo Radomiak :D
2
Taki mecz i Feio bedzie oglądał z trybun
1
@FcPortoFan1999 nie dziwi mnie to
Bo Legia poza Radomiakiem to z każdym ma kose
0
@Giwera wszyscy grają pod spadek Legii
1
@Giwera wczoraj srednia 113
Dzisiaj chyba poniżej 100