KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sie stało że hamilton startuje jutro z 20 miejsca?
0
@directedbyfcb mnie nie przeszkadza, bo oglądam mecz bez dzwięku :)
1
@escarabajo polacy to mają w DNA narzekanie :)
1
@FcPortoFan1999 o 5:13
0
@directedbyfcb jakbym urodził sie Azerbejdzanie, to bym oddawał życie za Azerbejdzan :)
0
Nie poddawaj sie polsko :]
0
@agaFCB albo zmienić miejsce pracy ;)
0
@agaFCB nowy dzień nowe wyzwania :)
1
@FcPortoFan1999 pewnie tak bedzie
1
@FcPortoFan1999 i wszedł też zawodnik widzewa z cypru Stelios Andreou
1
@FcPortoFan1999 strzeli bramke na wage remisu ;)
1
Wszedł Martin Minchev napastnik cracovi w meczu z turcją :)
0
Martin Minchev musi wejść w drugiej połowie żeby mieć szanse na remis z turcją
1
Stelios Andreou zawodnik widzewa ciekawe czemu nie gra od pierwszej minuty z Austrią
Może Martin Minchev napastnik cracovi wejdzie w drugiej połowie w meczu z turcją
0
Bez kiboli to na stadionie bedzie piknik :]
0
@Czajka90 omlet
0
To jeszcze 12 bramek i mamy 1 miejsce w grupie
2
Ale asysta lewego
0
@Kozinho. Nie mam wanny
0
Legia przegrała ze słoniami zbyt duża waga :/
Fatalna seria trwa 5 meczów bez wygranej
Jak żyć?
1
@thorin nie bedziesz pił to alkohol nie bedzie okrutny :)
0
@patrix211 jak dzisiaj z termalika nie wygrają to już nie wiem z kim mają wygrać
No chyba że jak spadniemy do 1ligi to z polonią warszawa ;)
1
Czy Legia dzisiaj wygra?
Passa 4 meczów bez zwycięstwa trwa w najlepsze :/
0
Szkoda maxa :/
Odpada Q3
0
@draxidox te słupki w niczym nieprzeszkadzają trawnikiem da sie przejechać
1
@Pressinho legia potężna?
Od kilku lat Legia to średniak ligowy
lech też ma mniej punktów od lincoln :)
2
O co chodzi z tą deklasacją?
Przecież Legia jeszcze nie grała, grać dopiero bedzie jutro :D
2
@JanZagloba Astiz ma dzisiaj 42 urodziny :)
1
@FcPortoFan1999 i komu mam kibicować?
Legia i Radomiak odpadli :/
1
Można iść spać
Oddalamy sie od strefy spadkowej na 7 punktów