0

Co sie stało że hamilton startuje jutro z 20 miejsca?

0

@directedbyfcb mnie nie przeszkadza, bo oglądam mecz bez dzwięku :)

1

@escarabajo polacy to mają w DNA narzekanie :)

1

0

@directedbyfcb jakbym urodził sie Azerbejdzanie, to bym oddawał życie za Azerbejdzan :)

0

Nie poddawaj sie polsko :]

0

@agaFCB albo zmienić miejsce pracy ;)

0

@agaFCB nowy dzień nowe wyzwania :)

1

@FcPortoFan1999 pewnie tak bedzie

1

@FcPortoFan1999 i wszedł też zawodnik widzewa z cypru Stelios Andreou

1

@FcPortoFan1999 strzeli bramke na wage remisu ;)

1

Wszedł Martin Minchev napastnik cracovi w meczu z turcją :)

0

Martin Minchev musi wejść w drugiej połowie żeby mieć szanse na remis z turcją

1

Stelios Andreou zawodnik widzewa ciekawe czemu nie gra od pierwszej minuty z Austrią
Może Martin Minchev napastnik cracovi wejdzie w drugiej połowie w meczu z turcją

0

Bez kiboli to na stadionie bedzie piknik :]

0

@Czajka90 omlet

0

To jeszcze 12 bramek i mamy 1 miejsce w grupie

2

Ale asysta lewego

0

@Kozinho. Nie mam wanny

0

Legia przegrała ze słoniami zbyt duża waga :/
Fatalna seria trwa 5 meczów bez wygranej
Jak żyć?

1

@thorin nie bedziesz pił to alkohol nie bedzie okrutny :)

0

@patrix211 jak dzisiaj z termalika nie wygrają to już nie wiem z kim mają wygrać
No chyba że jak spadniemy do 1ligi to z polonią warszawa ;)

1

Czy Legia dzisiaj wygra?
Passa 4 meczów bez zwycięstwa trwa w najlepsze :/

0

Szkoda maxa :/
Odpada Q3

0

@draxidox te słupki w niczym nieprzeszkadzają trawnikiem da sie przejechać

1

@Pressinho legia potężna?
Od kilku lat Legia to średniak ligowy
lech też ma mniej punktów od lincoln :)

2

O co chodzi z tą deklasacją?
Przecież Legia jeszcze nie grała, grać dopiero bedzie jutro :D

2

@JanZagloba Astiz ma dzisiaj 42 urodziny :)

1

@FcPortoFan1999 i komu mam kibicować?
Legia i Radomiak odpadli :/

1

Można iść spać
Oddalamy sie od strefy spadkowej na 7 punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?