0

@fart to prawda z trybun to najlepiej widać u kacpra

0

@directedbyfcb dominik pewnie lepiej by zagrał :)

1

Wczoraj wojciech urbański zagrał lepiej niż kacper urbański
Po co nam był ten kacper jak mamy wojciecha :]

0

@krefi10 nie pije kawy, po kawie jeszcze bardziej nie chce mi sie nic robić
Śniadania w pracy też nie jem, bo po jedzeniu spać sie chce :/

2

@LeszekFCB dzisiaj postawiłem 100zł że wszystkie polskie drużyny wygrają i do wyciągnięcia mam 800zł :)

5

Dzisiaj przeciwko realowi madryt gra Luis Carlos Mata były zawodnik zagłębia lublin i pogoni szczecin :)

0

@gumaz wygra korona

0

@DTMisTheBest gdzie można oglądać?

0

@Rhaan jak narazie to wisła nawet celnego strzału nie oddała

0

@FcPortoFan1999 wisła coś nie w formie
Może za rok też chcą grać w 1 lidze

1

@ViscaelBarca2007 stawiam kupony na wisłe od meczu z miedzią legnica i jak narazie żaden nie wszedł :/

0

Czy wisła kraków dzisiaj wygra?
Bo postawiłem na nich 200zł :/

0

@FcPortoFan1999 oglądasz mecz w lublinie ja oglądam mecz w legnicy i oby legnica wygrała :]

0

@adamek20151 pewnie że tak

0

@TR3YWAY bedzie brakować słońca :]
Przez brak słońca podobno ludzie mają depresje jesienno zimową

2

@draxidox głosowałem na Nawrockiego i nie moge powiedziec złego słowa

0

@Stinger_ od 5 lat już bez mistrzostwa polski

0

@Prorokk w mistrza nie wierze tym bardziej że tyle punktów potraciliśmy, a ciężkie mecze dopiero przed nami

0

@NeroTFP1 słabe zachowanie

2

@Arkon w mistrza to niestety u mnie brak wiary

0

@JanZagloba widać to że liga jest olewana
Lordanescu zrobił 7 zmian a przecież każdy wie że w ostatnich latach cieżko sie tam gra Legi

1

@FcPortoFan1999 jedyny pozytyw że kupon wszedł postawiłem na wygraną Cracovi gdzie kur był 2.55
Legia w krakowie nie wygrała od 5 lat i jeszcze jak zobaczyłem 7 zmian w składzie to nawet sie spodziewałem że przegra Legia

0

@FcPortoFan1999 Legia w tej lidze to gra już tak od 4 lat
U nich wiecej motywacji jest jak grają w europie

1

Co tutaj tak smutno? przecież Legia przegrała
W lidze wszystko wraca do normy jeśli chodzi o Legie

0

6 zmian w składzie Legii
Lordanescu rotuje, chyba postawie na zwyciestwo gospodarzy
Legia tam ostatni raz wygrała 2020 roku

0

@NeroTFP1 dlatego ekstraklasa jest najlepsza tutaj nie wiadomo kto wygra mistrza :]

0

@Hshdhrhdh za 2 lata powrót do ekstraklasy :]

1

@Lionel_Messi10 u mnie over 3.5 goli w meczu lechii i dobrze to nie wygląda
Dobrze że chociaż dzisiaj kupon na wisłe kraków wszedł

0

@FcPortoFan1999 Podobno też ma przyjechać na żylete, tak wiec bedziemy czekać na prezydenta :)

0

@FcPortoFan1999 silny chłop niczego sie nie boi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?