KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart to prawda z trybun to najlepiej widać u kacpra
0
@directedbyfcb dominik pewnie lepiej by zagrał :)
1
Wczoraj wojciech urbański zagrał lepiej niż kacper urbański
Po co nam był ten kacper jak mamy wojciecha :]
0
@krefi10 nie pije kawy, po kawie jeszcze bardziej nie chce mi sie nic robić
Śniadania w pracy też nie jem, bo po jedzeniu spać sie chce :/
2
@LeszekFCB dzisiaj postawiłem 100zł że wszystkie polskie drużyny wygrają i do wyciągnięcia mam 800zł :)
5
Dzisiaj przeciwko realowi madryt gra Luis Carlos Mata były zawodnik zagłębia lublin i pogoni szczecin :)
0
@gumaz wygra korona
0
@DTMisTheBest gdzie można oglądać?
0
@Rhaan jak narazie to wisła nawet celnego strzału nie oddała
0
@FcPortoFan1999 wisła coś nie w formie
Może za rok też chcą grać w 1 lidze
1
@ViscaelBarca2007 stawiam kupony na wisłe od meczu z miedzią legnica i jak narazie żaden nie wszedł :/
0
Czy wisła kraków dzisiaj wygra?
Bo postawiłem na nich 200zł :/
0
@FcPortoFan1999 oglądasz mecz w lublinie ja oglądam mecz w legnicy i oby legnica wygrała :]
0
@adamek20151 pewnie że tak
0
@TR3YWAY bedzie brakować słońca :]
Przez brak słońca podobno ludzie mają depresje jesienno zimową
2
@draxidox głosowałem na Nawrockiego i nie moge powiedziec złego słowa
0
@Stinger_ od 5 lat już bez mistrzostwa polski
0
@Prorokk w mistrza nie wierze tym bardziej że tyle punktów potraciliśmy, a ciężkie mecze dopiero przed nami
0
@NeroTFP1 słabe zachowanie
2
@Arkon w mistrza to niestety u mnie brak wiary
0
@JanZagloba widać to że liga jest olewana
Lordanescu zrobił 7 zmian a przecież każdy wie że w ostatnich latach cieżko sie tam gra Legi
1
@FcPortoFan1999 jedyny pozytyw że kupon wszedł postawiłem na wygraną Cracovi gdzie kur był 2.55
Legia w krakowie nie wygrała od 5 lat i jeszcze jak zobaczyłem 7 zmian w składzie to nawet sie spodziewałem że przegra Legia
0
@FcPortoFan1999 Legia w tej lidze to gra już tak od 4 lat
U nich wiecej motywacji jest jak grają w europie
1
Co tutaj tak smutno? przecież Legia przegrała
W lidze wszystko wraca do normy jeśli chodzi o Legie
0
6 zmian w składzie Legii
Lordanescu rotuje, chyba postawie na zwyciestwo gospodarzy
Legia tam ostatni raz wygrała 2020 roku
0
@NeroTFP1 dlatego ekstraklasa jest najlepsza tutaj nie wiadomo kto wygra mistrza :]
0
@Hshdhrhdh za 2 lata powrót do ekstraklasy :]
1
@Lionel_Messi10 u mnie over 3.5 goli w meczu lechii i dobrze to nie wygląda
Dobrze że chociaż dzisiaj kupon na wisłe kraków wszedł
0
@FcPortoFan1999 Podobno też ma przyjechać na żylete, tak wiec bedziemy czekać na prezydenta :)
0
@FcPortoFan1999 silny chłop niczego sie nie boi :)