KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Probierz jest wolny :)
0
@FcPortoFan1999 czekają na przerwe reprezentacyjną
0
@FcPortoFan1999 obrona lechii to mem nic nowego już w tym sezonie 13 bramek stracili
2
Zagłebie już 2-0 prowadzi nieźle
0
Ale kłudka strzelił szczura z dystansu
0
@JanZagloba jakie echo było
1
@FcPortoFan1999 obstawiasz co na ekstraklase?
1
@FcPortoFan1999 kurs 7 w sumie kusi mocno
0
@FcPortoFan1999 w meczu cracovi to chyba postawie na żółtą kartke dla Olafsson lub jeszcze myśle nad Fornalczykiem
0
Dzisiaj w meczu lechii wpadnie dużo bramek taki over 3.5?
@FcPortoFan1999
2
@D10SLEO Mój prezydent Karol Nawrocki :)
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy mogą sie napić wody w taki upał to obowiązek
1
Współczuje tym żołnierzom w taki upał w mundurach chodzić
0
@zadafcb mówił coś o ekstraklasie?
Bo nie wiem czy oglądać :)
0
@esem91 to jest wasz premier?
;)
1
@fart szkurin chyba strzeli dwie , ale jak wejdzie z ławki
Bo w pierwszym składzie Rajović
1
@Hshdhrhdh Według mnie Lordanescu przekombinował tym składem
0
@FcPortoFan1999 tego ustawienia nigdy dobrze nie wspominałem.
1
@JanZagloba jak zobaczyłem skład to wiare w ten awans całkowicie straciłem
Ale kibicować bede należy to do moich obowiązków :)
0
@JanZagloba albo przekombinował i dzisiaj przegramy
0
@Hshdhrhdh dariusz sympatyczny człowiek, gdybym pił alkohol to bym znim napił sie piwa.
Minute z nim rozmawiałem, bo mu sie troche śpieszyło :/
0
@Hshdhrhdh wczoraj mioduski mi właśnie mówił, widziałem sie z nim w żabce :)
0
@Kgorecki2500 A kaczyńskiego nie ma przy rozmowie?
Powinien być jarek
0
@JanZagloba z AEK to akurat nie wierze że awansujemy
Jak w tym sezonie bedzie top3 to bedzie sukces i wygrany puchar polski
0
@Criss18Barca nie mam kupionego biletu :)
0
Basaksehir - Viking gdzie mozna obejrzec ten mecz?
3
I światło zgasło
Szkoda może chciaż remis żeby były punkty do rankingu
0
@Lucyffffer1922 powodzenia ;)
0
@PIWOSZ89 praca uszczęśliwia ludzi co miesiąc wpadają pieniądze :)
0
@Lucyffffer1922 zgadzam sie