KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, ale jakoś nie wierze że z taką kadrą grając jeszcze w pucharach na jesień (jeśli awansują) bedziemy w top 3 lub powalczymy o mistrza polski
0
@FcPortoFan1999 przecież wiadomo że tak nie bedzie, Legia może bedzie na 4 miejscu na koniec sezonu a Radomiak na 10 miejscu albo jeszcze niżej, oby tylko nie spadli do 1ligi
0
@FcPortoFan1999 zobacz jakby to dobrze wyglądało po 23
1 miejscu Legia
2 miejsce Radomiak
;)
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj Radomiak wygra :)
0
@Hshdhrhdh Zadowolony to bede jak dzisiaj Legia wygra :)
0
@JanZagloba w mistrzostwo polski to już przed sezonem wiedziałem że nie wygramy
0
I z tą arką, Legia straciła punkty u siebie :/
0
Marek Gołębiewski to za długo w tym Sosnowcu trenerem nie bedzie
1
Szybko sie zaczeło strzelanie w katowicach :)
0
@FcPortoFan1999 Szymon Rygiel on nie był kiedyś w rakowie częstochowa?
0
@FcPortoFan1999 i wszystko popsułeś
Może Sosnowiec strzeli bramke jakąś na farcie :/
0
@FcPortoFan1999 oglądam aktualnie mecz Zagłebia Sosnowiec oby zostało to 1-0
0
@FcPortoFan1999 pytam, bo nie znam sie na zagranicznych ligach
0
@Eklerek tam dalej trenerem jest Kompany?
0
W meczu katowic z gdynią powinno paść kilka bramek :]
1
Chyba bramki nie uzna
0
@FcPortoFan1999 może dlatego że to widzew :/
0
Koszulki widzewa są brzydkie
Wam sie podobają?
0
@JanZagloba chcesz dać policji dużo pracy ;)
0
@Hshdhrhdh tam mam nadzieje ze polonia przegra
0
@FcPortoFan1999 po tym rzucie karnym to wyglądało jakby lechia już odpuścila i za 4 minuty sypek strzelił
0
@BulaKG Probierz na ratunek lechii :)
0
@FcPortoFan1999 też nie wiem
Myślałem że lechia pójdzie po trzecią bramke i wygra, ale tak sie nie stało
0
@FcPortoFan1999 aż tak szalony nie jestem :)
Skąd człowiek mógł wiedzieć
0
6-2 dla zagłębia
Kompromitacja lechii
0
@FcPortoFan1999 ten mecz pokazuje że jednak ten over był za niski, mogłem dać over 4.5 troche żałuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co za mecz 4-2 dla zagłębia piękny mecz :)
2
I pieknie i over 3.5 bramek w meczu wchodzi jak w masło :)
2
Piękny gol Vojtko