0

@FcPortoFan1999 nie wiem, ale jakoś nie wierze że z taką kadrą grając jeszcze w pucharach na jesień (jeśli awansują) bedziemy w top 3 lub powalczymy o mistrza polski

0

@FcPortoFan1999 przecież wiadomo że tak nie bedzie, Legia może bedzie na 4 miejscu na koniec sezonu a Radomiak na 10 miejscu albo jeszcze niżej, oby tylko nie spadli do 1ligi

0

@FcPortoFan1999 zobacz jakby to dobrze wyglądało po 23
1 miejscu Legia
2 miejsce Radomiak
;)

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj Radomiak wygra :)

0

@Hshdhrhdh Zadowolony to bede jak dzisiaj Legia wygra :)

0

@JanZagloba w mistrzostwo polski to już przed sezonem wiedziałem że nie wygramy

0

I z tą arką, Legia straciła punkty u siebie :/

0

Marek Gołębiewski to za długo w tym Sosnowcu trenerem nie bedzie

1

Szybko sie zaczeło strzelanie w katowicach :)

0

@FcPortoFan1999 Szymon Rygiel on nie był kiedyś w rakowie częstochowa?

0

@FcPortoFan1999 i wszystko popsułeś
Może Sosnowiec strzeli bramke jakąś na farcie :/

0

@FcPortoFan1999 oglądam aktualnie mecz Zagłebia Sosnowiec oby zostało to 1-0

0

@FcPortoFan1999 pytam, bo nie znam sie na zagranicznych ligach

0

@Eklerek tam dalej trenerem jest Kompany?

0

W meczu katowic z gdynią powinno paść kilka bramek :]

1

Chyba bramki nie uzna

0

@FcPortoFan1999 może dlatego że to widzew :/

0

Koszulki widzewa są brzydkie
Wam sie podobają?

0

@JanZagloba chcesz dać policji dużo pracy ;)

0

@Hshdhrhdh tam mam nadzieje ze polonia przegra

0

@FcPortoFan1999 po tym rzucie karnym to wyglądało jakby lechia już odpuścila i za 4 minuty sypek strzelił

0

@BulaKG Probierz na ratunek lechii :)

0

@FcPortoFan1999 też nie wiem
Myślałem że lechia pójdzie po trzecią bramke i wygra, ale tak sie nie stało

0

@FcPortoFan1999 aż tak szalony nie jestem :)
Skąd człowiek mógł wiedzieć

0

6-2 dla zagłębia
Kompromitacja lechii

0

@FcPortoFan1999 ten mecz pokazuje że jednak ten over był za niski, mogłem dać over 4.5 troche żałuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co za mecz 4-2 dla zagłębia piękny mecz :)

2

I pieknie i over 3.5 bramek w meczu wchodzi jak w masło :)

2

Piękny gol Vojtko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?