KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 zgadzam sie
0
@Lucyffffer1922 przecież wiadomo że nie wejdzie
Tak samo w czwartek jest niemożliwe żeby Legia awansowała niestety
0
@Lucyffffer1922 poszło 100zł jak nie wejdzie to jestem kibicem Legii :)
1
@FcPortoFan1999 chyba najgorsze co bramkarz może zrobić to wypluć piłke przed siebie
Topowi bramkarze zawsze wybijają piłke do boku
0
W tym sezonie Porto z Janem Bednarkiem wygrywa mistrzostwo kraju :)
1
Teraz tylko czekać na debiut Jana Bednarka :)
0
@JanZagloba no i już nie jest moim prezydentem ;)
0
Ofensywa lechii TOP
0
Defensywa lechii to mem
1
@blakkudium ile oni już są razem?
0
@Persempretito chyba Legia 6-0 widzew
Jeśli dobrze pamiętam to widzew chyba wtedy spadł z ekstraklasy
0
@Hshdhrhdh efekt prezydenta :)
0
@bezalkoholowy kibicem sie jest a nie sie bywa ;)
0
@FcPortoFan1999 i już bramka dla lechii
0
@FcPortoFan1999 ciekawe czy prezydenta pokaza na canal plus sport 3
Bo na tvp sport myśle że tak
0
@FcPortoFan1999 jeśli chodzi o prestiż to się zgodze
0
@FcPortoFan1999 na Legie?
Przecież motor nie jest taki słaby zajeli w poprzednim sezonie 2 miejsca niżej od Legii przypomne :]
Legia 5 miejsce
Motor 7 miejsce
0
@Lanosss pewnie teraz tyle czasu nie bedzie mieć, ale na meczach domowych bedzie prezydent tak myśle
1
@FcPortoFan1999 a czemu nie?
To już musisz pytać prezydenta
Jeśli jesteś kibicem danego klubu to raczej starasz sie być na każdym meczu kiedy twój klub gra u siebie :)
0
@FcPortoFan1999 lechia gra u siebie
0
Prezydent Polski bedzie dzisiaj na meczu lechii gdańsk :)
27
@RozowaPantera rządził PIS to wina platformy była
Rządzi platforma to wina Pisu
Nic nowego zero zaskoczenia :)
0
@Filipem nawet już tomek woli oglądać ekstraklase ;)
1
@Azazel_Pazuzu to był piękny czas i ten ból tyłka kibiców realu madryt :D
0
@Azi w historii
0
Uważacie że Mats Hummels jest top 10 najlepszych środkowych obrońców na świecie?
0
@brzucho sosnowiec nie formie niestety
0
I sosnowiec z czerwoną kartką
0
@Hshdhrhdh 5-1 dla Legii
1
I sosnowiec przegrywa