0

@MessiForeverTheBest to dopiero 1 kolejka spokojnie :]

3

@Czajka90 Lechia ma -5 punktów

1

@blakkudium w tej kolejce Legia uciekła przed laniem :D

0

@FcPortoFan1999 jeśli takie Aktobe potrafił sobie stworzyć tak dużo sytuacji
Z drugiej strony mecz meczowi nie równy

0

@FcPortoFan1999 nawet dzisiaj i mnie zaskoczyli
Też sie nie spodziewałem tak fantastycznej gry i wygranej :)

0

@FcPortoFan1999 Radomiak dzisiaj by z każdym w ekstraklasie wygrał :]

2

Gool Grzesika jak pograli bracia i 5-1 co za pogorm

2

@Bernard777 dobrze że jednak dzisiaj Legia nie grała :D

1

Goool 4-1 dla braci jaki pogrom :]
Ale katastrofalne błedy w obronie pogoni

0

@FcPortoFan1999 szczęście sprzyja lepszym :]

0

Czy to jest błąd bramkarza pogoni?
Przy tej bramce Grzesika

0

Gol Grzesika 3-1 wow ale bramka

0

I bramka pogoni w końcu musieli strzelić :/

0

@Kamiloza91 ekstraklasie to norma jak co roku :)

0

@FcPortoFan1999 płakać z tego powodu nie bede :D
Ale zgadzam się

0

Bracia sie nie zatrzymują już prowadzą 2-0 brawo Radomiak :D

2

@FcPortoFan1999 gol to gol :)

1

Gol dla Radomiaka bracia prowadzą :D

0

@PatrychoO i zanieczyszcza powietrze ;)

0

@FcPortoFan1999 ale te 3,6mln Legia zarobiła, bo 40% poszło dla United

1

@Frimpong teraz to ten sezon na pewno jest nasz ;)

0

@FcPortoFan1999 nie
Brakuje nam lewego skrzydłowego

0

@RinooniR niestety nie
Myślałem że przejdzie do Legii :/

0

Ale ładny gol widzewa

1

@gumaz zaraz i tak sie przełączy na mecz widzewa :)

0

@FanBarcy22 dzięki

1

Na tvp sport nie ma meczu stali rzeszów
To na jakim kanale można obejrzeć?

1

@JohnKennedy narcyz

1

Ale piękna bramka bruk betu

0

@BHAFCB zrobią remontade w 2 połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?