KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xwowrak platforma jest w koalicji tak wiec nie mają pełni władzy
0
@BulaKG jeszcze godzina i sie zacznie :D
1
@mekston brytola by oszczędzili i kary by nie dali, ale że to holender to wiadomo :]
0
Szkoda kimiego, ale on ma pecha :/
1
@mekston Dzisiaj wszyscy kibicują oskarowi byle by brytol lando nie wygrał :]
0
@Gibbon_FCB zdobył złotego buta to pewnie w top 5 go umieszczą :]
2
@gumaz wódke przepija się wódką :]
0
Brawo zagłebie sosnowiec
Idziemy po zwycięstwo ;)
0
@FcPortoFan1999 na jakim kanale można oglądać?
1
@mateusz33 prawidłowo
Też oddam głos na karola :]
1
@Wojciech123 Mnie sie podoba taka sytuacja :)
0
@zadafcb pewnie i tak to wygra :]
I miałem racje :D
8
@draxidox Braun w formie :D
0
Włodzimierza Czarzastego
0
Brawo wisła płock
Jeszcze niech miedz legnica wygra i w finale mi wszystko jedno kto awansuje do ekstraklasy :)
0
@Wojciech123 byle nie polonia warszawa
0
@krycha2201 ciężko sie tam do dzwonić
1
@Stinger_ mecz finałowy miedz legnica z wisła płock o wiele lepiej by wyglądał i lepsze widowisko ;)
0
@FcPortoFan1999 chce, ale tylko w pucharze polski :)
0
Dzisiaj wisła płock musi wygrać :]
1
@michaleu Nawrocki
0
Gdzie polecielibyście zobaczyć jak ludzie sobie dają rade i jak żyją?
Ja bym chciał polecieć do Norylska, ale ciężko sie tam dostać, bo to obiekt strategiczny :]
0
@kanver_ klub jest ważniejszy od reprezentowania swojego kraju :/
5
@Uven przecież chyba Alonso grał w realu madryt, tak wiec według mnie poradzi sobie z presją.
Już gra w realu madryt to też duża presja, tak myśle
0
@mekston ferrari i strategia to na pewno sie nie uda ;)
0
@FcPortoFan1999 oglądaj podbeskidzie z łks łódz :)
0
@ZuczekFCB1899 jestem na imprezie
I oglądam podbeskidzie :)
1
@Sulimo jakby tak Legia wygrała mistrza polski to by mnie polityka nie interesowała.
Mistrzostwo bym świętował swojego klubu :)
0
@Sulimo myślałem że tutaj wiecej bedzie sie pisać o tryplecie krajowym Barcelony a nie o polityce :]
3
@lajcior głosuj na Nawrockiego :)