0

@Xwowrak platforma jest w koalicji tak wiec nie mają pełni władzy

0

@BulaKG jeszcze godzina i sie zacznie :D

1

@mekston brytola by oszczędzili i kary by nie dali, ale że to holender to wiadomo :]

0

Szkoda kimiego, ale on ma pecha :/

1

@mekston Dzisiaj wszyscy kibicują oskarowi byle by brytol lando nie wygrał :]

0

@Gibbon_FCB zdobył złotego buta to pewnie w top 5 go umieszczą :]

2

@gumaz wódke przepija się wódką :]

0

Brawo zagłebie sosnowiec
Idziemy po zwycięstwo ;)

0

@FcPortoFan1999 na jakim kanale można oglądać?

1

@mateusz33 prawidłowo
Też oddam głos na karola :]

1

@Wojciech123 Mnie sie podoba taka sytuacja :)

0

@zadafcb pewnie i tak to wygra :]
I miałem racje :D

8

@draxidox Braun w formie :D

0

Włodzimierza Czarzastego

0

Brawo wisła płock
Jeszcze niech miedz legnica wygra i w finale mi wszystko jedno kto awansuje do ekstraklasy :)

0

@Wojciech123 byle nie polonia warszawa

0

@krycha2201 ciężko sie tam do dzwonić

1

@Stinger_ mecz finałowy miedz legnica z wisła płock o wiele lepiej by wyglądał i lepsze widowisko ;)

0

@FcPortoFan1999 chce, ale tylko w pucharze polski :)

0

Dzisiaj wisła płock musi wygrać :]

1

@michaleu Nawrocki

0

Gdzie polecielibyście zobaczyć jak ludzie sobie dają rade i jak żyją?
Ja bym chciał polecieć do Norylska, ale ciężko sie tam dostać, bo to obiekt strategiczny :]

0

@kanver_ klub jest ważniejszy od reprezentowania swojego kraju :/

5

@Uven przecież chyba Alonso grał w realu madryt, tak wiec według mnie poradzi sobie z presją.
Już gra w realu madryt to też duża presja, tak myśle

0

@mekston ferrari i strategia to na pewno sie nie uda ;)

0

@FcPortoFan1999 oglądaj podbeskidzie z łks łódz :)

0

@ZuczekFCB1899 jestem na imprezie
I oglądam podbeskidzie :)

1

@Sulimo jakby tak Legia wygrała mistrza polski to by mnie polityka nie interesowała.
Mistrzostwo bym świętował swojego klubu :)

0

@Sulimo myślałem że tutaj wiecej bedzie sie pisać o tryplecie krajowym Barcelony a nie o polityce :]

3

@lajcior głosuj na Nawrockiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?