0

@Torto Spoko, ale Legia wygrywa puchar polski i każdy zadowolony :D

0

Jeszcze na koniec sezonu może być tak że Radomiak bedzie wyżej w tabeli niż Legia :]

0

@Smixu o 17:30 gra polonia warszawa :]

0

@macio_944 jak można kibicować antyfutbolowi ;)

1

Kamilu leci daleko

0

@filipo2002 sedziowie na to nie pozwolą :]

1

Olek odleciał :D

0

Ważne żeby niemcy nie wygrali :)

0

@JaneKOS pewnie byłby lepszy od Mioduskiego :]

0

@Kapitan hawk mentzena na prezydenta

0

@MesQueUnClub96 powinien być GOAT Max Verstappen :)

1

@mekston i fajnie :)

1

hamilton DSQ i dzień staje sie lepszy :D

3

Po takim meczu lepiej się będzie spało :)

4

Widać mental w tej drużynie :]

0

Szkoda że powołania nie dostał Bartek Kapustka :]

0

@FcPortoFan1999 Legia nie ma szans na mistrza, przegrała mistrzostwo juz po meczu z piastem oraz Radomiakiem :/

0

@Comentateiro konfederacja to partia prorosyjska?

0

@Kazragore też prawda, ale niespodziewałem się że aż tyle przyjdzie za prąd

0

@FcPortoFan1999 jutro jade pociągiem do lublina :]

0

@mindbender84 taniej to już na pewno nie bedzie czy to za pisu czy za po

0

1470zł za 6 miesiecy przyszło mi za prąd gdzie ostatnio płaciłem za 6 miesiecy 870zł :/

0

Czy Bruno Fernandes to już legenda Manchesteru United?

0

@Marian_Pazdzioch bez roboty to by człowiek zgłupiał :)

0

@MesQueUnClub96 ale już słyszałem jak tak dają na imie chłopakom jak i dziewczynkom

0

CHARLIE to imie dla dziewczynek i chłopców :]

0

@MesQueUnClub96 dzisiaj grają?

1

@Encore zostaje i walcze

1

@Adran360 idzie po złotą piłke
Tak jak Legia po mistrza polski :)

0

@MesQueUnClub96 jeśli będziesz się czuł samotnie to jest coś takiego jak telefon zaufania
Jeśli dobrze pamiętam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?