KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Torto Spoko, ale Legia wygrywa puchar polski i każdy zadowolony :D
0
Jeszcze na koniec sezonu może być tak że Radomiak bedzie wyżej w tabeli niż Legia :]
0
@Smixu o 17:30 gra polonia warszawa :]
0
@macio_944 jak można kibicować antyfutbolowi ;)
1
Kamilu leci daleko
0
@filipo2002 sedziowie na to nie pozwolą :]
1
Olek odleciał :D
0
Ważne żeby niemcy nie wygrali :)
0
@JaneKOS pewnie byłby lepszy od Mioduskiego :]
0
@Kapitan hawk mentzena na prezydenta
0
@MesQueUnClub96 powinien być GOAT Max Verstappen :)
1
@mekston i fajnie :)
1
hamilton DSQ i dzień staje sie lepszy :D
3
Po takim meczu lepiej się będzie spało :)
4
Widać mental w tej drużynie :]
0
Szkoda że powołania nie dostał Bartek Kapustka :]
0
@FcPortoFan1999 Legia nie ma szans na mistrza, przegrała mistrzostwo juz po meczu z piastem oraz Radomiakiem :/
0
@Comentateiro konfederacja to partia prorosyjska?
0
@Kazragore też prawda, ale niespodziewałem się że aż tyle przyjdzie za prąd
0
@FcPortoFan1999 jutro jade pociągiem do lublina :]
0
@mindbender84 taniej to już na pewno nie bedzie czy to za pisu czy za po
0
1470zł za 6 miesiecy przyszło mi za prąd gdzie ostatnio płaciłem za 6 miesiecy 870zł :/
0
Czy Bruno Fernandes to już legenda Manchesteru United?
0
@Marian_Pazdzioch bez roboty to by człowiek zgłupiał :)
0
@MesQueUnClub96 ale już słyszałem jak tak dają na imie chłopakom jak i dziewczynkom
0
CHARLIE to imie dla dziewczynek i chłopców :]
0
@MesQueUnClub96 dzisiaj grają?
1
@Encore zostaje i walcze
1
@Adran360 idzie po złotą piłke
Tak jak Legia po mistrza polski :)
0
@MesQueUnClub96 jeśli będziesz się czuł samotnie to jest coś takiego jak telefon zaufania
Jeśli dobrze pamiętam :D