KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk to źle że jesteś kibicem lecha?
0
@Kapitan hawk to cie ciesz że jesteś kibicem lecha a nie Legii
0
@Kapitan hawk rozumiem
Ale mało mnie to obchodzi :)
0
@Kapitan hawk no i fajnie :)
0
@Who_you_mam przecież i tak by przegrali nawet więcej niż 5 bramkami
0
@Kapitan hawk najpiękniejsze to były te 2 samobóje lecha w maju
0
Szkoda że Feio dzisiaj nie było na ławce byłoby ciekawiej
0
@Gibbon_FCB po co?
To tylko piłka nożna
0
Ale przecież ekstraklasa nikogo nie obchodzi
0
@Dosq zgadzam sie
0
@Sysia11 zmęczeni sezonem
0
@sergio5 w tym meczu tak
0
@Dosq byle by było miejsce w europejskich pucharach
0
lech widać że wypoczęty
0
@Hindus haha
Dajcie mu spokój bo jeszcze chłopak depresji dostanie :)
0
@Iniesta8i mało kto lubi raków tak samo jak Legie
0
Legia zmęczona sezonem haha
0
Wojtek to już do meczu reprezentacji Polski się nie pokaże tutaj hehe
1
@Bernard777 ma kontuzje
8
Wojtek po tej bramce to już nieprzytomny leży haha
0
@Rust_Cohle lepiej przynieś mu piwo :)
0
Piękna akcja lecha ładnie pograli :)
0
@Pedri16Future nie wiem
Choć się domyślam
0
@Rafalloxfcb pewnie że rzut karny, bo był kontakt
1
@Sulimo prawidłowy rzut karny
0
@Sulimo Raczkowski jest z Warszawy tak tylko przypomnę:]
No i ten faul to raczej był na żółtą kartkę nie na czerwoną.
Jestem teraz obiektywny?
1
@Miszak musisz pisać że sędziowie zawsze mylą się na korzyść Legii
Wtedy będziesz obiektywny :D
1
@Miszak najlepsze to są komentarze na fb po zwycięstwie Legii można się pośmiać :)
1
@MesQueUnClub96 coś pięknego by to było jakby mercedes dostał dyskwalifikacje :)
0
@Azi brytole zostali wyjaśnieni w 2021 roku