0

@Kapitan hawk to źle że jesteś kibicem lecha?

0

@Kapitan hawk to cie ciesz że jesteś kibicem lecha a nie Legii

0

@Kapitan hawk rozumiem
Ale mało mnie to obchodzi :)

0

@Kapitan hawk no i fajnie :)

0

@Who_you_mam przecież i tak by przegrali nawet więcej niż 5 bramkami

0

@Kapitan hawk najpiękniejsze to były te 2 samobóje lecha w maju

0

Szkoda że Feio dzisiaj nie było na ławce byłoby ciekawiej

0

@Gibbon_FCB po co?
To tylko piłka nożna

0

Ale przecież ekstraklasa nikogo nie obchodzi

0

@Dosq zgadzam sie

0

@Sysia11 zmęczeni sezonem

0

@sergio5 w tym meczu tak

0

@Dosq byle by było miejsce w europejskich pucharach

0

lech widać że wypoczęty

0

@Hindus haha
Dajcie mu spokój bo jeszcze chłopak depresji dostanie :)

0

@Iniesta8i mało kto lubi raków tak samo jak Legie

0

Legia zmęczona sezonem haha

0

Wojtek to już do meczu reprezentacji Polski się nie pokaże tutaj hehe

1

@Bernard777 ma kontuzje

8

Wojtek po tej bramce to już nieprzytomny leży haha

0

@Rust_Cohle lepiej przynieś mu piwo :)

0

Piękna akcja lecha ładnie pograli :)

0

@Pedri16Future nie wiem
Choć się domyślam

0

@Rafalloxfcb pewnie że rzut karny, bo był kontakt

1

@Sulimo prawidłowy rzut karny

0

@Sulimo Raczkowski jest z Warszawy tak tylko przypomnę:]
No i ten faul to raczej był na żółtą kartkę nie na czerwoną.
Jestem teraz obiektywny?

1

@Miszak musisz pisać że sędziowie zawsze mylą się na korzyść Legii
Wtedy będziesz obiektywny :D

1

@Miszak najlepsze to są komentarze na fb po zwycięstwie Legii można się pośmiać :)

1

@MesQueUnClub96 coś pięknego by to było jakby mercedes dostał dyskwalifikacje :)

0

@Azi brytole zostali wyjaśnieni w 2021 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?