0

@FcPortoFan1999 od 4 lat górnik nie wygrał z Legią :D

1

Za tydzien mecz Legia- jagiellonia :)

0

@Kamiloza91 pogoń to sama odda puchar Legii :D

0

@Kamiloza91 Legia nie może więcej, od 4 lat bez mistrzostwa kraju
A real madryt co drugi sezon z mistrzostwem

1

@Kamiloza91 to prawda Legia to polski Real Betis, oba kluby na 5 miejscu :]

1

@UriBoyka mecz o 4 miejsce w tabeli :]

2

Goool dla Legii :D

2

Czerwona kartka dla górnika haha

0

@lithotripter zasłużyli, w tym sezonie sporo punktów zdobyli do rankingu grając w europie :]
Jest szansa że dwie polskie drużyny beda grać w eliminacjach do ligi mistrzów :)

0

@FcPortoFan1999 kolor koszulek sie zgadza :)

0

@FcPortoFan1999 ale fart przy strzale że rykoszet

1

Goool dla Legii :D

1

2

Ale fart górnika

1

@Wojciech123 odpoczywają przed meczem z chelsea

0

Tu sie skończy z 5-0 dla górnika jak sie Legia nie ogarnie

0

@Kamiloza91 niech sie uspokoją, ważniejszy mecz z chelsea

0

Mocna ta obrona Legii, górnik wchodzi bardzo łatwo w pole karne Legii

0

@FcPortoFan1999 z chelsea i tak przegramy z 3-0 nawet bez kontuzji guala i kapuadiego oraz kapustki

0

@FcPortoFan1999 i tak w lidze o nic nie walczymy, nic to nie zmienia

0

Ziółkowski jak dał sie łatwo minąć eh

0

Gol dla górnika :]

0

@gumaz boli mnie że 4 sezon z rzędu bez mistrzostwa kraju dla Legii :/

0

@FcPortoFan1999 mecz o nic pewnie
I zakończy sie wynikiem 0:0 :]

1

1

Wszystko przeciwko Barcelonie dzisiaj :/

0

@AxelF i tak mentzen nie wygra wyborów

0

@FcPortoFan1999 zagłebie aktualnie chyba najgorsza drużyna w ekstraklasie

0

@FcPortoFan1999 według mnie spadną z ekstraklasy puszcza, stal mielec oraz zagłębie lublin

0

@FcPortoFan1999 zostało jeszcze 8 kolejek, a Radomiak ma 7 punktów straty do Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?