0

Bruk bet idzie po mistrza polski ;)

2

@Eklerek woda zamortyzowała upadek

4

Puchar jest nasz
Puchar jest Legii
Piękny to jest dzień :D

0

@Szczygiel06 bo to latynos

4

Świętowanie superpucharu polski na stadionie lecha byłoby to coś pięknego :D

5

Gool 2-0 dla Legi
To może być piękny wieczór :D

1

Goool brawo Legia :D

0

@FcPortoFan1999 bo jeszcze sie to zemści

0

Legia dobrze gra, ale co z tego jak bramki jeszcze nie strzeliła

0

Dominacja genetyczna igi :)

3

@Faro ale dzik :D

2

Ale fart że spalony

0

@Robert_Kubica mnie zalewa dużo pracy

0

@Frimpong to zależy komu sie kibicuje :)

0

@Matiasio Legia i real maja ten sam kolor koszulek to może mu sie pomyli :]

0

@Matiasio Może zmieni zdanie i przejdzie do Legii :/

0

@Faro przecież może iść gdzie indziej nie musi do realu
real nic w poprzednim sezonie nie wygrał

0

@FcPortoFan1999 wywiozą dariusza na taczce :)

4

@PatrychoO może wypożyczą go do Legii
Legia potrzebuje transferów ;)

0

@FcPortoFan1999 Jakoś szczególnie mnie to nie dziwi. Spodziewam się że pojawi się artykuł o niezadowoleniu Żewłakowa i piłkarzy. Już niezadowoleni są kibice. Tylko Mioduski jest pewnie zadowolony.

0

@FcPortoFan1999 Teraz dopiero widac jakie gówno zostawił Zieliński. Co on jeszcze robi w Legii to nie wiem

7

Brawo Max najlepszy kierowca na świecie :)

0

@mordini123 mundialu nie oglądam, a piłke kobiet tym bardziej nie oglądam

0

@mr Barca asfalt Warszawie bedzie sie topić

0

@mordini123 szkoda, myślałem że jest tam za darmo
Trzeba szukać innej darmowej platformy na walke Usyka

0

@adamek20151 walka Usyka jest za darmo na Dazn?

4

@Filipem zapale znicza i pomodle się :/

1

@Szczygiel06 myśle jak zarobić a sie nie narobić

0

@Encore mam nadzieje że kiedyś zagra ze swoim przyjacielem w Radomiaku :)

0

Szkoda że żadna polska drużyna nie gra na tych klubowych mistrzostwach świata, bo nie ma co oglądać :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?