KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bruk bet idzie po mistrza polski ;)
2
@Eklerek woda zamortyzowała upadek
4
Puchar jest nasz
Puchar jest Legii
Piękny to jest dzień :D
0
@Szczygiel06 bo to latynos
4
Świętowanie superpucharu polski na stadionie lecha byłoby to coś pięknego :D
5
Gool 2-0 dla Legi
To może być piękny wieczór :D
1
Goool brawo Legia :D
0
@FcPortoFan1999 bo jeszcze sie to zemści
0
Legia dobrze gra, ale co z tego jak bramki jeszcze nie strzeliła
0
Dominacja genetyczna igi :)
3
@Faro ale dzik :D
2
Ale fart że spalony
0
@Robert_Kubica mnie zalewa dużo pracy
0
@Frimpong to zależy komu sie kibicuje :)
0
@Matiasio Legia i real maja ten sam kolor koszulek to może mu sie pomyli :]
0
@Matiasio Może zmieni zdanie i przejdzie do Legii :/
0
@Faro przecież może iść gdzie indziej nie musi do realu
real nic w poprzednim sezonie nie wygrał
0
@FcPortoFan1999 wywiozą dariusza na taczce :)
4
@PatrychoO może wypożyczą go do Legii
Legia potrzebuje transferów ;)
0
@FcPortoFan1999 Jakoś szczególnie mnie to nie dziwi. Spodziewam się że pojawi się artykuł o niezadowoleniu Żewłakowa i piłkarzy. Już niezadowoleni są kibice. Tylko Mioduski jest pewnie zadowolony.
0
@FcPortoFan1999 Teraz dopiero widac jakie gówno zostawił Zieliński. Co on jeszcze robi w Legii to nie wiem
7
Brawo Max najlepszy kierowca na świecie :)
0
@mordini123 mundialu nie oglądam, a piłke kobiet tym bardziej nie oglądam
0
@mr Barca asfalt Warszawie bedzie sie topić
0
@mordini123 szkoda, myślałem że jest tam za darmo
Trzeba szukać innej darmowej platformy na walke Usyka
0
@adamek20151 walka Usyka jest za darmo na Dazn?
4
@Filipem zapale znicza i pomodle się :/
1
@Szczygiel06 myśle jak zarobić a sie nie narobić
0
@Encore mam nadzieje że kiedyś zagra ze swoim przyjacielem w Radomiaku :)
0
Szkoda że żadna polska drużyna nie gra na tych klubowych mistrzostwach świata, bo nie ma co oglądać :/