KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 kot przebiegł mu po klawiaturze :)
0
@Encore nie lubie tego oponiarza :/
0
@UriBoyka Legia też potrafiła odpadać z dudelange, tym bardziej że Legia ma nowego trenera i może być ciężko w pucharach :/
0
@FcPortoFan1999 za Feio to przynajmniej w Europie bardzo dobrze się prezentowaliśmy
Teraz to nie wiadomo co będzie, pierwszy sparing Legia gra w sobote z płockiem :]
1
@Kapitan hawk kolejny sezon bez mistrza polski sie zapowiada
Cała polska szczęśliwa :D
0
@FcPortoFan1999 do fazy grupowej ligi europy i tak nie awansujemy
Raczej spadniemy do ligi konferencji i tam bedziemy grać :/
0
@Trojanek23 nic z niego nie bedzie i wyląduje w jakimś klubie z ekstraklasy ;)
3
@xVENUMx no to będą grać na zwolnienie Xabiego
Sukcesu z tego nie będzie :D
1
@Konradowskyy jeśli braun i konfederacja razem mają takie poparcie to tylko pokazuje że ludzie mają dość PO i PIS
0
@JBgomeS Lewandowski?
0
@michaleu bym oglądał gdyby tam Legia grała
1
@Aragorn33 już nikomu nie można ufać
A taki ten kanał zero miał być obiektywny ;)
0
@FcPortoFan1999 Probierz na trenera Legii ;)
1
@Encore brawa dla cristiano i brawa dla gorzowa ;)
0
@Arden od krychowiaka z firmy balamonte :]
0
@Filipem to nawet nie wiedziałem :)
2
@kejdzi bedzie łapany na spalonym :]
0
Hausen to brzmi bardziej po holendersku niż po hiszpańsku :]
1
@BorzyKrzys i tak alkoholu nie pije
To mi nie przeszkadza
4
@Pablozeusz jeśli to chrzani i nie ma siły reprezentować swój kraj to niech zakończy reprezentacyjną kariere :]
0
@CurryTheGoat30 niestety przegramy
Nie ma Lewandowskiego
0
@tomek8756 mnie kawe przynosi i przed pracą razem pijemy
Lepsze relacje mam z prezesem niż z kierownikami :]
0
@Eto'o9 R10 wiadomo że na pisaniu głupot można zrobić wieksze zasięgi :]
0
@DeXt3rVeB Kaczyński
0
@reloaded 10kg
Nie wiem czy moge wiecej bo po operacji przepukliny :]
0
@partymaker 400hektarów to mało haha
0
@kosmos91 nie chcieli Mentzena to bedą mieć Nawrockiego :]
0
@agaFCB śpij spokojnie
Podczas burzy lepiej sie śpi :)
4
Z żadnego nie bede zadowolony ktokolwiek wygra
Ale głosowałem na karola ze względów poglądowych
0
@Matheu12 coraz ciężej prace znaleść w polsce
Bedzie trzeba wyjeżdzać do niemiec za pracą :]