0

@4drian0 kot przebiegł mu po klawiaturze :)

0

@Encore nie lubie tego oponiarza :/

0

@UriBoyka Legia też potrafiła odpadać z dudelange, tym bardziej że Legia ma nowego trenera i może być ciężko w pucharach :/

0

@FcPortoFan1999 za Feio to przynajmniej w Europie bardzo dobrze się prezentowaliśmy
Teraz to nie wiadomo co będzie, pierwszy sparing Legia gra w sobote z płockiem :]

1

@Kapitan hawk kolejny sezon bez mistrza polski sie zapowiada
Cała polska szczęśliwa :D

0

@FcPortoFan1999 do fazy grupowej ligi europy i tak nie awansujemy
Raczej spadniemy do ligi konferencji i tam bedziemy grać :/

0

@Trojanek23 nic z niego nie bedzie i wyląduje w jakimś klubie z ekstraklasy ;)

3

@xVENUMx no to będą grać na zwolnienie Xabiego
Sukcesu z tego nie będzie :D

1

@Konradowskyy jeśli braun i konfederacja razem mają takie poparcie to tylko pokazuje że ludzie mają dość PO i PIS

0

@JBgomeS Lewandowski?

0

@michaleu bym oglądał gdyby tam Legia grała

1

@Aragorn33 już nikomu nie można ufać
A taki ten kanał zero miał być obiektywny ;)

0

@FcPortoFan1999 Probierz na trenera Legii ;)

1

@Encore brawa dla cristiano i brawa dla gorzowa ;)

0

@Arden od krychowiaka z firmy balamonte :]

0

@Filipem to nawet nie wiedziałem :)

2

@kejdzi bedzie łapany na spalonym :]

0

Hausen to brzmi bardziej po holendersku niż po hiszpańsku :]

1

@BorzyKrzys i tak alkoholu nie pije
To mi nie przeszkadza

4

@Pablozeusz jeśli to chrzani i nie ma siły reprezentować swój kraj to niech zakończy reprezentacyjną kariere :]

0

@CurryTheGoat30 niestety przegramy
Nie ma Lewandowskiego

0

@tomek8756 mnie kawe przynosi i przed pracą razem pijemy
Lepsze relacje mam z prezesem niż z kierownikami :]

0

@Eto'o9 R10 wiadomo że na pisaniu głupot można zrobić wieksze zasięgi :]

0

@DeXt3rVeB Kaczyński

0

@reloaded 10kg
Nie wiem czy moge wiecej bo po operacji przepukliny :]

0

@partymaker 400hektarów to mało haha

0

@kosmos91 nie chcieli Mentzena to bedą mieć Nawrockiego :]

0

@agaFCB śpij spokojnie
Podczas burzy lepiej sie śpi :)

4

Z żadnego nie bede zadowolony ktokolwiek wygra
Ale głosowałem na karola ze względów poglądowych

0

@Matheu12 coraz ciężej prace znaleść w polsce
Bedzie trzeba wyjeżdzać do niemiec za pracą :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?