KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 co cie nie zabije to cie wzmocni :D
1
@MesQueUnClub96 mam problemy, ale biore dwie tabletki melatoninki i zasypiam jak dziecko :D
1
@MesQueUnClub96 tusk
1
@draxidox każdy tak Warszawie parkuje to nic nowego :]
2
@Kgorecki2500 wczoraj zjadłem z 14 pączków
Pączka jadłem co godzine od 8 do 22 :D
0
@MesQueUnClub96 jade na mecz Radomiaka gra z widzewem :)
0
@Eklerek testy nie mają znaczenia Chyba że GOAT Max Verspappen jest na 1 miejscu to wtedy mają znaczenie :D
1
@Amadeo1996 jest tak jak LM
1
@mrboom nie trzeba być ekspertem, żeby wyrażać własna opinie o meczu :)
0
@Murazor włączone są komentarze
2
@okiemtypera_lucaxx95 frytki
0
Wizyta u dentysty
1
Nottingham ma podobne koszulki i spodenki do Manchesteru City :)
0
@FcPortoFan1999 będzie faworytem z taką grą obronna Legii to może być wysoki wynik dla jagi :]
0
@Encore to na pewno haha
Obie drużyny grają słabo
0
@Eklerek Ekstraklasa to najlepsza liga na świecie ;)
1
@FcPortoFan1999 Gra w Radomiaku jego przyjaciel Francisco Ramos jeśli dobrze pamiętam :D
1
@Eklerek i tak nie wierzę w mistrzostwo polski to przynajmniej Radomiak uciekł ze strefy spadkowej na 2 punkty :)
0
@Pedri16Future i Evertonowi odejmą 10 punktów
1
Nie wiem czy ktoś oglądał relacje na instagramie Bruno Fernandesa jak oglądał mecz Legii z Radomiakiem :)
1
@GeneralXavi albo na żołtą dla camavingi jeśli zagra dzisiaj od 1 minuty :)
0
@FcPortoFan1999 Defensywa Legii to dramat
Co Capita zakręcił dryblingiem Barcią to pewnie do dziś mu się kręci w głowie :)
Capita ma świetny drybling i ma 23 lata :D
0
@FcPortoFan1999 fanie wczoraj zagrała Legia i dalej nie uważam że Legia wygra z molde :]
0
@FcPortoFan1999 kadra za wąska
0
Arsenal chyba nie chce tego mistrzostwa tak jak Legia od kilku lat :]
0
@Pitinho PIS wpuścił a Trzaskowski chce to kontynuować i dalej sprowadzać imigrantów
0
@Pitinho mam na Trzaskowskiego głosować gdzie posprowadza imigrantów a potem bede sie bał wyjść na ulice?
Tak jak jest na zachodzie
1
@Pitinho to na kogo głosować?
1
@fart Dokładnie
Ligi konferencji i tak nie wygramy
Z takim molde to wcale nie jestem taki pewny że wygramy :]
0
@Yoshi94 Wtedy Legia miała kadre 4x lepszą niż aktualnie, teraz to mamy same problemy kadrowe