0

@MesQueUnClub96 co cie nie zabije to cie wzmocni :D

1

@MesQueUnClub96 mam problemy, ale biore dwie tabletki melatoninki i zasypiam jak dziecko :D

1

1

@draxidox każdy tak Warszawie parkuje to nic nowego :]

2

@Kgorecki2500 wczoraj zjadłem z 14 pączków
Pączka jadłem co godzine od 8 do 22 :D

0

@MesQueUnClub96 jade na mecz Radomiaka gra z widzewem :)

0

@Eklerek testy nie mają znaczenia Chyba że GOAT Max Verspappen jest na 1 miejscu to wtedy mają znaczenie :D

1

@Amadeo1996 jest tak jak LM

1

@mrboom nie trzeba być ekspertem, żeby wyrażać własna opinie o meczu :)

0

@Murazor włączone są komentarze

2

0

Wizyta u dentysty

1

Nottingham ma podobne koszulki i spodenki do Manchesteru City :)

0

@FcPortoFan1999 będzie faworytem z taką grą obronna Legii to może być wysoki wynik dla jagi :]

0

@Encore to na pewno haha
Obie drużyny grają słabo

0

@Eklerek Ekstraklasa to najlepsza liga na świecie ;)

1

@FcPortoFan1999 Gra w Radomiaku jego przyjaciel Francisco Ramos jeśli dobrze pamiętam :D

1

@Eklerek i tak nie wierzę w mistrzostwo polski to przynajmniej Radomiak uciekł ze strefy spadkowej na 2 punkty :)

0

@Pedri16Future i Evertonowi odejmą 10 punktów

1

Nie wiem czy ktoś oglądał relacje na instagramie Bruno Fernandesa jak oglądał mecz Legii z Radomiakiem :)

1

@GeneralXavi albo na żołtą dla camavingi jeśli zagra dzisiaj od 1 minuty :)

0

@FcPortoFan1999 Defensywa Legii to dramat
Co Capita zakręcił dryblingiem Barcią to pewnie do dziś mu się kręci w głowie :)
Capita ma świetny drybling i ma 23 lata :D

0

@FcPortoFan1999 fanie wczoraj zagrała Legia i dalej nie uważam że Legia wygra z molde :]

0

@FcPortoFan1999 kadra za wąska

0

Arsenal chyba nie chce tego mistrzostwa tak jak Legia od kilku lat :]

0

@Pitinho PIS wpuścił a Trzaskowski chce to kontynuować i dalej sprowadzać imigrantów

0

@Pitinho mam na Trzaskowskiego głosować gdzie posprowadza imigrantów a potem bede sie bał wyjść na ulice?
Tak jak jest na zachodzie

1

@Pitinho to na kogo głosować?

1

@fart Dokładnie
Ligi konferencji i tak nie wygramy
Z takim molde to wcale nie jestem taki pewny że wygramy :]

0

@Yoshi94 Wtedy Legia miała kadre 4x lepszą niż aktualnie, teraz to mamy same problemy kadrowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?