0

Postawiłem 100zł na wygraną Lewisa Hamiltona do wygrania 900zł :]

0

@bartekvisca Oczywiście żebyła lepsza, tylko piłka nie chciała wpadać do bramki :D

0

Forma Legii jest słaba a niedługo mecze w europie :]

0

@Sulimo przecież ćwiąkała mówił że Feio to bardzo dobry trener jak na Ekstraklase :]

0

Fajnie by było gdyby za rok w europie grali widzew,piast,cracovia i pogoń :)
Zawsze coś nowego :)

1

2-0 dla Radomiaka

0

@Hosh brawo Radomiak po zwycięstwo :)

0

@FcPortoFan1999 to bedzie taki hit że mecz zakończy sie wynikiem 0-0 :)

0

@Derean spokojnie, zaraz sie rozkręcą :/

0

Nikola to chyba żeńskie imię :]

0

@FcPortoFan1999 2 liga bedzie grać
Będzie co oglądać weekend :)

1

@fart smog z krakowa :D

0

@spacer czemu maxowi źle życzysz?

0

@FcPortoFan1999 Może i tak
Ale mecze w ekstraklasie potrafią zaskoczyć :)

1

@Sulimo dają sie wyszaleć lechii
W drugie połowie górnik odrobi straty

0

@D10SLEO górnik w 2 połowie zagra lepiej i wygra 3-2

2

@MesQueUnClub96 śpi to się w nocy :)

0

2-0 dla wisły haha

0

Gol wisły
wisła wraca do gry :)

0

@gaq W Monako na Monte Carlo

0

@pedri8siempre Pracuje w Warszawie i nie mam tego problemu
U nas każdy za Legią :D

0

@Kgorecki2500 strzelili, ale chyba spalony

0

I śląsk wyrównuje 1-1

2

Gooool dla Legii
Brawo Legia :D

0

@Rust_Cohle no cóż, nawet za pomocą sędziów bez większych sukcesów Legii od kilku lat

2

Gual gra dla śląska dzisiaj :|

3

@mekston jak zwykle oponiarz już płacze :]

0

Hamilton z 14 miejsca startuje
Co za piękny widok :)

2

@Miszak 1 miejsce w tabeli mamy :)

0

@Miszak musi być gruby, tylko taką widzą młodzież w tvn :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?