KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Postawiłem 100zł na wygraną Lewisa Hamiltona do wygrania 900zł :]
0
@bartekvisca Oczywiście żebyła lepsza, tylko piłka nie chciała wpadać do bramki :D
0
Forma Legii jest słaba a niedługo mecze w europie :]
0
@Sulimo przecież ćwiąkała mówił że Feio to bardzo dobry trener jak na Ekstraklase :]
0
Fajnie by było gdyby za rok w europie grali widzew,piast,cracovia i pogoń :)
Zawsze coś nowego :)
1
2-0 dla Radomiaka
0
@Hosh brawo Radomiak po zwycięstwo :)
0
@FcPortoFan1999 to bedzie taki hit że mecz zakończy sie wynikiem 0-0 :)
0
@Derean spokojnie, zaraz sie rozkręcą :/
0
Nikola to chyba żeńskie imię :]
0
@FcPortoFan1999 2 liga bedzie grać
Będzie co oglądać weekend :)
1
@fart smog z krakowa :D
0
@spacer czemu maxowi źle życzysz?
0
@FcPortoFan1999 Może i tak
Ale mecze w ekstraklasie potrafią zaskoczyć :)
1
@Sulimo dają sie wyszaleć lechii
W drugie połowie górnik odrobi straty
0
@D10SLEO górnik w 2 połowie zagra lepiej i wygra 3-2
2
@MesQueUnClub96 śpi to się w nocy :)
0
2-0 dla wisły haha
0
Gol wisły
wisła wraca do gry :)
0
@gaq W Monako na Monte Carlo
0
@pedri8siempre Pracuje w Warszawie i nie mam tego problemu
U nas każdy za Legią :D
0
@Kgorecki2500 strzelili, ale chyba spalony
0
I śląsk wyrównuje 1-1
2
Gooool dla Legii
Brawo Legia :D
0
@Rust_Cohle no cóż, nawet za pomocą sędziów bez większych sukcesów Legii od kilku lat
2
Gual gra dla śląska dzisiaj :|
3
@mekston jak zwykle oponiarz już płacze :]
0
Hamilton z 14 miejsca startuje
Co za piękny widok :)
2
@Miszak 1 miejsce w tabeli mamy :)
0
@Miszak musi być gruby, tylko taką widzą młodzież w tvn :D