KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 przecież on nawet do ekstraklasy sie nie nadaje
To już lepsi piłkarze są w ekstraklasie
0
@MesQueUnClub96 Nie mam
1
Podoba wam się imię Alojzy?
Jak można tak dziecku dać na imię :/
0
Który piłkarz był lepszy Kucharczyk czy Wszołek?
0
@mekston czytam to co mnie interesuje :)
0
@mekston tego to nie wiem, bo nie oglądam lig zagranicznych :]
Nie mam na to czasu
2
@Culer9002 Myśle że najlepszy piłkarz w historii reprezentacji polski Robert Lewandowski :)
0
@Stinger_ z tym godnie reprezentować to żartowałem :D
1
@PatrychoO nie mam tej koszulki i raczej nie kupie :]
1
@misterio pompowanie balonika?
:D
1
Piękna i niesamowita Legia Warszawa :D
Najlepszy klub w polsce, jedyny który może godnie reprezentować nas w europejskich pucharach :]
2
@DLFCB piękna bramka :D
0
@piterheh86 a kto ma zagrać?
Pekhart?
0
@Xaviball to sobie zobaczą gwiazdy już w sierpniu :)
0
@Stinger_ nie wiem kiedy zagra
0
Spodziewałem się tego wykonaniu Legii haha
Lekko nie bedzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 to są te "wzmocnienia" Legii na rynku transferowym :]
0
@Xaviball Mam czego żałować, bo wasz goat cristiano zagrał
A co niby zagrał przeciwko Legii?
Nic nie zagrał większość meczu był niewidoczny
1
@Kgorecki2500 ziemniaczki i dlatego że talarki :D
0
@takisobiektos Ja nie :)
Ale są na świecie wariaty dla pieniedzy zrobią wszystko :D
0
@MichuZ44 Bywa i tak, ale 200k mają uzbierane :D
Jak łatwo można się dorobić coś niesamowitego ;)
0
@kanver_ Na taki stojak można sobie powiesić najszynik czy inną biżuterie :D
0
@Gaucho Iron też ciekawe imię :D
Zapisze sobie ;)
0
@Prorokk Ta kadra i tak wygląda słabo
W sumie lech i tak nie gra pucharach to chyba są faworytami do mistrzostwa
0
@AlexDark00 W sumie imię można zmienić
Idzie się chyba z tym do urzędu stanu cywilnego
0
@Croocers Nie dałbym tak na imię dziecku
0
Dalibyście dziecku na imię Aaron?
W sumie to imię nie jest takie dziwne ;)
1
@Sulimo te dudelange to naprawde
Nie wiem jak Legia mogła z nimi odpaść :/
1
@Rust_Cohle skupimy sie na lidze :D