KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj śląsk jutro Legia
tylko wisła bedzie grać w europie haha
0
@kuba1308VeB ale Ostrołęka z jakiego powiatu?
0
@FcPortoFan1999 to nie dobrze :/
Weź wolne na żądanie ;)
2
@Jakchcesz po co ma robić?
Jak za niego robią, trzeba umieć się ustawić :D
0
@ArcziArtt dlaczego?
0
@FcPortoFan1999 teraz to jest odliczanie do meczu jagielloni :D
0
@FcPortoFan1999 Legia też tego mistrzostwa raczej nie wygra
Słaba ławka rezerwowych nie ma nawet kogo wpuścić :]
1
@DLFCB Viniemu to imię bardziej pasuje ;)
Oczywiście przepraszam wszystkich Oswaldów :)
0
Podoba wam sie imię Oswald?
To imię bardziej pasuje dla dziecka o ciemnej karnacji.
0
W tym sezonie myśle że mistrza polski wygra pogoń szczecin lub górnik zabrze.
To ekstraklasa wszystko jest możliwe :)
3
@Rust_Cohle aha
Myślałem że powie że Legia :/
0
@mekston przypomniała sie hiszpania :D
1
@Arden bożydar chyba gorsze imie :D
0
Dalibyście dziecku na imię Ambroży?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Nie, za chuda :/
0
@Xaviball Polską drużyne trzeba obejrzeć
Mam nadzieje że bedzie ciekawszy mecz niż ostatnie mecze na euro
0
@Rust_Cohle ważne że udało sie wygrać, bo w ostatnich latach cieżko z tym było :D
0
@Sezam to było wiadome że odjedzie polskim drużynom :)
0
Dzisiaj wisła kraków gra o 20:30 ależ bedzie to mecz :)
0
@MichuZ44 Cezary Gutowski ma na ten temat inne zdanie :D
0
@sergio5 rozumiem, każdy może mieć inne zdanie :D
1
@sergio5 Max > Hamilton
2
Max i tak jest najlepszym kierowcą na świecie
0
Kimi Antonelli wygrywa sprint
I ma swoje pierwsze podium w F2 :]
1
@ZwyklyKibicBarcy04 zawieszony jest :]
0
Mógłby wejść Miha Blazic już 82 minuta :]
0
Verbić jest na ławce były zawodnik Legii :]
0
Borek to nie nalepka na kibel
0
Anglicy to chyba jeszcze strzału celnego nie oddali :]