1

Dzisiaj śląsk jutro Legia
tylko wisła bedzie grać w europie haha

0

@kuba1308VeB ale Ostrołęka z jakiego powiatu?

0

@FcPortoFan1999 to nie dobrze :/
Weź wolne na żądanie ;)

2

@Jakchcesz po co ma robić?
Jak za niego robią, trzeba umieć się ustawić :D

0

@ArcziArtt dlaczego?

0

@FcPortoFan1999 teraz to jest odliczanie do meczu jagielloni :D

0

@FcPortoFan1999 Legia też tego mistrzostwa raczej nie wygra
Słaba ławka rezerwowych nie ma nawet kogo wpuścić :]

1

@DLFCB Viniemu to imię bardziej pasuje ;)
Oczywiście przepraszam wszystkich Oswaldów :)

0

Podoba wam sie imię Oswald?
To imię bardziej pasuje dla dziecka o ciemnej karnacji.

0

W tym sezonie myśle że mistrza polski wygra pogoń szczecin lub górnik zabrze.
To ekstraklasa wszystko jest możliwe :)

3

@Rust_Cohle aha
Myślałem że powie że Legia :/

0

@mekston przypomniała sie hiszpania :D

1

@Arden bożydar chyba gorsze imie :D

0

Dalibyście dziecku na imię Ambroży?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 Nie, za chuda :/

0

@Xaviball Polską drużyne trzeba obejrzeć
Mam nadzieje że bedzie ciekawszy mecz niż ostatnie mecze na euro

0

@Rust_Cohle ważne że udało sie wygrać, bo w ostatnich latach cieżko z tym było :D

0

@Sezam to było wiadome że odjedzie polskim drużynom :)

0

Dzisiaj wisła kraków gra o 20:30 ależ bedzie to mecz :)

0

@MichuZ44 Cezary Gutowski ma na ten temat inne zdanie :D

0

@sergio5 rozumiem, każdy może mieć inne zdanie :D

1

@sergio5 Max > Hamilton

2

Max i tak jest najlepszym kierowcą na świecie

0

Kimi Antonelli wygrywa sprint
I ma swoje pierwsze podium w F2 :]

1

@ZwyklyKibicBarcy04 zawieszony jest :]

0

Mógłby wejść Miha Blazic już 82 minuta :]

0

Verbić jest na ławce były zawodnik Legii :]

0

Borek to nie nalepka na kibel

0

Anglicy to chyba jeszcze strzału celnego nie oddali :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?