KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@piterheh86 Gratulacje :)
0
@FcPortoFan1999 Oglądasz mecze KTS Weszło na YT?
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie tego mało kto sie spodziewał.
Ciekawe czy śląsk i jagiellonia będą w top4 na koniec sezonu :)
8
200 dni na fcbarca.com
0
I fajnie remis śląska z rakowem :)
0
@FcPortoFan1999 dlaczego nie? :D
Dobrze by było jakby strzelił :]
0
@FcPortoFan1999 może po tych zmianach coś ruszy w grze rakowa
0
@FcPortoFan1999 pewnie jeszcze śląsk drugą bramke strzeli coś tak czuje :]
0
@FcPortoFan1999 W drugiej połowie Raków słabo gra
0
@FcPortoFan1999 powinien grać Pekhart tym bardziej że sporo tych dośrodkowani Legii
0
Kramer to chyba najgorszy zawodnik Legii w tym meczu :/
0
@FcPortoFan1999 troche kontrowersyjny ten karny
Bo tam reki chyba nie było :]
0
@Kazragore najlepsza liga :D
0
@Krzysztof1987 Dzisaj Aston Villa wygra z 3-0 i nawet sie nie łudze że bedzie remis :/
0
Gol dla WKSu
Exposito 13 gol
Ale może przynajmniej kupon wejdzie :]
2
Jak on strzelał tego karnego :/
1
@HighestInTheRoom U mnie Zagłębie Sosnowiec i Radomiak :)
A reszta mi obojętna bo top5 nie oglądam.
0
@Rust_Cohle porażka lecha zawsze cieszy :)
1
@tristan87 kiedyś na pewno wygramy :)
1
Może i Legia zremisowała ale za to lech przegrał :D
1
@FcPortoFan1999 sprawiedliwie widzew wygrał :)
0
@Sulimo 5-0 nie
Ale 3-0 tak
1
@FcPortoFan1999 widzew po 1 połowie to lekko powinien prowadzić 3-0 :]
0
@FcPortoFan1999 dla Legii dobrze
Ale wole żeby widzew spadł do 1 ligi :)
0
@FcPortoFan1999 bardzo niedobrze że widzew prowadzi 1-0 :]
1
To jeszcze może 2 karne dla Legii i może Legia wywalczy remis u siebie XD
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy czy dzisiaj Legia wygra :)
Czy solidarnie bedzie remis :]
2
@Popitek12 Na PO i Lewice
1
@TR3YWAY depresyjna pogoda :)
24
@Sinirsey To prawda
Ludzie zapomnieli jak rządziła platforma :/