KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ta wisła gra
Nawet strzału na bramke nie oddali
0
@Faro Ciężka nie była szafa
Trzęśnienia nie było
Podłoga równa tak to by chyba wcześnie sie przewróciła a nie dopiero po 2 latach
Szafe to poziomicą ustawiałem
0
@Faro Sam nie wiem jak ta szafa sie przewróciła
2 lata stała i było wszystko w porządku
0
@sonek Może i przesadzam
1
@Kinginiesta Dzisiaj od rana po całej rodzinie dzwoniłem czy wszystko w porządku i żeby uważali na siebie
Dzisiaj nawet do pracy nie pojechałem
2
@Kessie Podobno jak coś samo spadnie obraz itp.
To pecha przynosi tak mi babcia mówiła :/
0
Dzisiaj w nocy sama mi szafa się przewróciła a stała w tym miejscu z 2 lata :/
0
Mistrzem Hiszpani jest Barcelona
Barcelona najlepsza jest w Hiszpani
0
Brawo Szpila :D
7
Ale Szpila ładnie sie wybronił
3
Brawo Wrzosek :)
Tylko Legia :D
1
Legionista Wrzosek dzisiaj po wygraną :D
1
@betonito Jak nic nie słychać
To nie ma przecieków :)
3
lech na ostatnich 30 lat po raz 27 kończy ligę niżej niż Legia.
1
Jutro derby śląska
Na polsat sport
0
Casemiro brama i uśmiech u Ten Haga :D
0
@WiernyKibic111 Wtedy mamy rezerwy Kounde i Dembele :)
0
@PietrasCoelho Nie bait
Ale jakby sie wszystkie plotki transferowe sprawdziły to pierwsza 11 piekna by była :D
1
@Nazio87 Messi jest niezastąpiony
0
Ale bedzie piękny skład od nowego sezonu
Ter Stegen: Cancelo Araujo Christensen Balde: Kimmich Pedri Gundogan: Neymar Lewandowski Messi
I po Lige Mistrzów Barcelono :)
Takie małe marzenie :D
0
@Eto'o9 R10 No tak
Ale już człowiek uprzedzony jest do tych rusków :/
1
@FcPortoFan1999 Espanyol i tak spadnie ;)
0
Legia szuka zmiennika dla Wszołka i bedzie to rosjanin ze Stali Rzeszów Ramil Mustafajew.
:/
1
@Kapitan hawk też jestem tutaj świeżutki :D
0
Fajnie by było jakby Coventry City awansowało do Premier League
Ostatni raz ten klub grał w Premier League w sezonie 2000/2001
A w sobote grają w finale w barażach z Luton :)
Kibicuje im mocno ;)
0
@Medium Juventus i tak może być w LM jeśli wygra z Empoli,Milanem i Udinese.
1
-10 punktów dla Juventusu już oficjalnie.
Tak przed chwilą mówili komentatorzy w eleven sports.
1
@fanbofan Ważne że Radomiak się utrzyma w ekstraklasie :)
2
Gol dla Radomiaka na 3-1
2 mecze z widzewem i 2 zwycięstwa Radomiaka :)
7
Flavio Paixao podczas wypowiedzi sie popłakał, kończy kariere piłkarską
Bedzie go brakować w ekstraklasie