1

Co ta wisła gra
Nawet strzału na bramke nie oddali

0

@Faro Ciężka nie była szafa
Trzęśnienia nie było
Podłoga równa tak to by chyba wcześnie sie przewróciła a nie dopiero po 2 latach
Szafe to poziomicą ustawiałem

0

@Faro Sam nie wiem jak ta szafa sie przewróciła
2 lata stała i było wszystko w porządku

0

@sonek Może i przesadzam

1

@Kinginiesta Dzisiaj od rana po całej rodzinie dzwoniłem czy wszystko w porządku i żeby uważali na siebie
Dzisiaj nawet do pracy nie pojechałem

2

@Kessie Podobno jak coś samo spadnie obraz itp.
To pecha przynosi tak mi babcia mówiła :/

0

Dzisiaj w nocy sama mi szafa się przewróciła a stała w tym miejscu z 2 lata :/

0

Mistrzem Hiszpani jest Barcelona
Barcelona najlepsza jest w Hiszpani

0

Brawo Szpila :D

7

Ale Szpila ładnie sie wybronił

3

Brawo Wrzosek :)
Tylko Legia :D

1

Legionista Wrzosek dzisiaj po wygraną :D

1

@betonito Jak nic nie słychać
To nie ma przecieków :)

3

lech na ostatnich 30 lat po raz 27 kończy ligę niżej niż Legia.

1

Jutro derby śląska
Na polsat sport

0

Casemiro brama i uśmiech u Ten Haga :D

0

@WiernyKibic111 Wtedy mamy rezerwy Kounde i Dembele :)

0

@PietrasCoelho Nie bait
Ale jakby sie wszystkie plotki transferowe sprawdziły to pierwsza 11 piekna by była :D

1

@Nazio87 Messi jest niezastąpiony

0

Ale bedzie piękny skład od nowego sezonu
Ter Stegen: Cancelo Araujo Christensen Balde: Kimmich Pedri Gundogan: Neymar Lewandowski Messi
I po Lige Mistrzów Barcelono :)
Takie małe marzenie :D

0

@Eto'o9 R10 No tak
Ale już człowiek uprzedzony jest do tych rusków :/

1

@FcPortoFan1999 Espanyol i tak spadnie ;)

0

Legia szuka zmiennika dla Wszołka i bedzie to rosjanin ze Stali Rzeszów Ramil Mustafajew.
:/

1

@Kapitan hawk też jestem tutaj świeżutki :D

0

Fajnie by było jakby Coventry City awansowało do Premier League
Ostatni raz ten klub grał w Premier League w sezonie 2000/2001
A w sobote grają w finale w barażach z Luton :)
Kibicuje im mocno ;)

0

@Medium Juventus i tak może być w LM jeśli wygra z Empoli,Milanem i Udinese.

1

-10 punktów dla Juventusu już oficjalnie.
Tak przed chwilą mówili komentatorzy w eleven sports.

1

@fanbofan Ważne że Radomiak się utrzyma w ekstraklasie :)

2

Gol dla Radomiaka na 3-1
2 mecze z widzewem i 2 zwycięstwa Radomiaka :)

7

Flavio Paixao podczas wypowiedzi sie popłakał, kończy kariere piłkarską
Bedzie go brakować w ekstraklasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?