0

@Kapitan hawk oj tam raz sie nie udało
No bo kto by sie spodziewał
Śląsk słaba skuteczność a odrabiają 3 bramki :D

0

@FcPortoFan1999 nie, kuzyn może :)

2

@kubix05 poprawione :D

1

Olaf Kobacki w pierwszym składzie na mecz z Hull :)

0

@Cule2013 to nie widziałeś składu Legii
Tam dopiero mioduski zrobił galaktyczny skład :D

0

@szkutnik91 Nie
Sprawdziłem flashscore
Bo nie oglądam lig zagranicznych :)

0

@szkutnik91 Na Wembley :D

6

Brawo Legia
Coś pięknego :D

0

@FcPortoFan1999 nawet nie przypominaj :]

3

@Kidd Mają szeroką kadre tak więc są faworytem do trypletu :D

1

W tym sezonie w Legii zagrało już siedmiu graczy poniżej 21. roku życia.

1

Dzisiaj Legia po zwycięstwo :D
Ale coś czuje taki remis 1-1 :]

2

Szkoda wisły
No ale dobrze grają widać że sie starają
Pomimo tego że przegrywają 2-0

1

@Popitek12 i tu sie zgadzam z tobą, też tego syfu nie pije

2

@Kapitan hawk nie lubię obiektywnych
Bo nawet jeśli sobie żartujesz to zaraz przyjdzie obiektywny i popsuje zabawe :]

2

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze
Trzeba budować forme :D

0

Ciekawe czy zużycie opon w samochodzie russella miało przełożenie na wage samochodu o 1.5kg :>

0

@mekston russella też nie lubie
Ogólnie mercedesów nie lubię

0

@mekston to ja zaraz przełącze na mecz pogoni.
Nie moge patrzeć jak ten oponiarz wygrywa :]

0

Piastri chyba oponiarzowi nie zagrozi :]

1

@Chucky nudny ten wyścig :/

10

@Iniesta997 Neymar

1

@mekston najgorzej że to oponiarz może wygrać :/

0

@mekston wątpie że to sie uda

0

@Kgorecki2500 to szkoda, bo piast lubi grać na remis :)

0

@Kgorecki2500 A może lepiej postawić jak zawsze gdy gra piast na remis ;)

0

Dzisiaj same pewniaczki w ekstraklasie
Pogoń wygra
Piast na remis ze śląskiem
Legia wygra
:D

2

@Sulimo Za dużo pytań
A odpowiedzi brak :/

0

@Fizzy Womack czemu?

0

widzew mocna drużyna top 8 mogą mieć w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?