KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawci023x na PO na pewno nie zagłosuje tylko na PIS
0
@FcPortoFan1999 zrobiła się świąteczna atmosfera :)
0
@Blantozaur już po operacji
Najgorsze że chodzić nie można :]
0
@sevs dzięki :)
1
@esem91 już po operacji :)
0
@FcPortoFan1999 już nie mogę się doczekać :)
Piękny to będzie mecz to na pewno :D
0
Radomiak w strefie spadkowej :|
0
@Blantozaur zatrzymali w szpitalu jutro o 6 rano mają budzić żebym się wykąpał i przygotował do operacji.
0
@Blantozaur zabieg mam jutro
Dzisiaj nie mieli czasu
Nasza kochana służba zdrowia :]
0
@Blantozaur znieczuleni to dają w kręgosłup?
I czy kroplówkę miałeś?
Bo nie wiem czy będę mógł jeść po operacji :]
0
@Marian_Pazdzioch Moja pierwsza operacja, a myśli jak zawsze przychodzą najgorsze :/
4
Szkoda że Legia straciła punkty :/
A jeszcze jutro o 8 rano operacje mam na przepukline pachwinową :/
0
@MichuZ44 oponiarz w Ferrari to będzie okropny widok :/
Nie wiem czy będę w stanie w przyszłym sezonie kibicować Ferrari :/
0
@michal26 masz zgodę na upublicznianie wizerunku? ;)
1
@FcPortoFan1999 czekam na odcinek Hadaja po meczu z lechem :)
0
@kubix05 piękny ten Dzień Niepodległości po porażce 5-2
0
@BorzyKrzys autokorekta :)
0
To będę go musiał chyba zablokować :)
0
@FcPortoFan1999 myślę że nie
Dzisiaj święto bo Legia przegrała wysoko :)
0
@Rust_Cohle jak w tym roku mistrza nie wygramy to wygramy za 10 może za 80lat
1
@EkspertzOrlikq on nie chodzi na mecze domowe Legii?
To słabo :/
1
W meczu lecha z Legią zagrało tylko 9 Polaków w podstawowym składzie :|
1
@Kapitan hawk nie ma problemu
Rozumiem bekę z Legii :)
0
@Encore kogo obchodzi jakaś koszykówka jak Legia przegrała
1
@fart pyrom się nie gratuluję:D
0
@Sulimo forma spadła
Szkoda pewnie teraz do końca roku żadnego meczu nie wygramy
Dobrze że to tylko piłka nożna
0
@partymaker wiadomo
Lecimy po mistrza Polski:D
0
@konrad1661 mnie się podoba
Jak mam czas to każdy mecz ekstraklasy oglądam
2
@Kapitan hawk zmęczeni jesteśmy sezonem
0
@Kapitan hawk to źle że jesteś kibicem lecha?