0

@Pawci023x na PO na pewno nie zagłosuje tylko na PIS

0

@FcPortoFan1999 zrobiła się świąteczna atmosfera :)

0

@Blantozaur już po operacji
Najgorsze że chodzić nie można :]

0

@sevs dzięki :)

1

@esem91 już po operacji :)

0

@FcPortoFan1999 już nie mogę się doczekać :)
Piękny to będzie mecz to na pewno :D

0

Radomiak w strefie spadkowej :|

0

@Blantozaur zatrzymali w szpitalu jutro o 6 rano mają budzić żebym się wykąpał i przygotował do operacji.

0

@Blantozaur zabieg mam jutro
Dzisiaj nie mieli czasu
Nasza kochana służba zdrowia :]

0

@Blantozaur znieczuleni to dają w kręgosłup?
I czy kroplówkę miałeś?
Bo nie wiem czy będę mógł jeść po operacji :]

0

@Marian_Pazdzioch Moja pierwsza operacja, a myśli jak zawsze przychodzą najgorsze :/

4

Szkoda że Legia straciła punkty :/
A jeszcze jutro o 8 rano operacje mam na przepukline pachwinową :/

0

@MichuZ44 oponiarz w Ferrari to będzie okropny widok :/
Nie wiem czy będę w stanie w przyszłym sezonie kibicować Ferrari :/

0

@michal26 masz zgodę na upublicznianie wizerunku? ;)

1

@FcPortoFan1999 czekam na odcinek Hadaja po meczu z lechem :)

0

@kubix05 piękny ten Dzień Niepodległości po porażce 5-2

0

@BorzyKrzys autokorekta :)

0

To będę go musiał chyba zablokować :)

0

@FcPortoFan1999 myślę że nie
Dzisiaj święto bo Legia przegrała wysoko :)

0

@Rust_Cohle jak w tym roku mistrza nie wygramy to wygramy za 10 może za 80lat

1

@EkspertzOrlikq on nie chodzi na mecze domowe Legii?
To słabo :/

1

W meczu lecha z Legią zagrało tylko 9 Polaków w podstawowym składzie :|

1

@Kapitan hawk nie ma problemu
Rozumiem bekę z Legii :)

0

@Encore kogo obchodzi jakaś koszykówka jak Legia przegrała

1

@fart pyrom się nie gratuluję:D

0

@Sulimo forma spadła
Szkoda pewnie teraz do końca roku żadnego meczu nie wygramy
Dobrze że to tylko piłka nożna

0

@partymaker wiadomo
Lecimy po mistrza Polski:D

0

@konrad1661 mnie się podoba
Jak mam czas to każdy mecz ekstraklasy oglądam

2

@Kapitan hawk zmęczeni jesteśmy sezonem

0

@Kapitan hawk to źle że jesteś kibicem lecha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?