0

Lance stroll zdobył 100% punktów dla Astona Martina :]

0

@MarFan oddam głos nie ważny na Nawrockiego

1

Brawo lechia :)

0

Ferrari w formie u siebie :)

0

@Wojciech123 lepiej być na 4 miejscu niż na piątym :)

0

@Wojciech123 w sumie ostatni raz na wyjeździe z cracovia wygraliśmy chyba w 2020 roku jak sie nie mylę :]

0

Jakby tak pogoń dzisiaj przegrała lub był remis to szanse Legii o 4 miejsce w tabeli rosną
Kolejny mecz pogoni z jagiellonią tylko jagiellonia by musiała wygrać
Tylko jeszcze Legia by musiała wygrać ostatnie dwa mecze z cracovią i stalą mielec :)

2

@macio_944 trzymaj się.
Bądź silny :(

2

brawo widzew tak trzeba grać :D

1

@lucca87 byle nie na trzaskowskiego :]

0

@4drian0 co oni robią?
Tak nie wolno

1

@Kapitan hawk to pewnie przez kontuzje :D

0

@clyde na kogo głosować?

0

@BorzyKrzys żadnej zgody nie bedzie :)

0

@snupson niepokój?
To tylko mecz piłki nożnej :]

1

@Wojciech123 nie wiadomo co gorsze
Czy lech że wygra mistrza czy raków :/

0

@BarcaKings965212 XD
Nie ma klubu nie do pokonania :)

0

@MichuZ44 ciekawe czy Alonso bedzie jeszcze jeździł w astonie ;)

0

@FcPortoFan1999 można powiedzieć że "Legia ich pogoniła" :D

2

Puchar zdobyty i można powiedzieć że sezon był dobry
Może kiedyś sie uda wygrać mistrzostwo polski :)

4

@Kapitan hawk medytuje :D

0

Na spokojnie wygracie 4 lub 3 bramkami :D

0

Gool 2-0 dla Legii ależ idze jakoś za łatwo ;)

2

Gol dla Legii :D

1

@adi7adi8 Nie od dziś wiadomo że pieniądz to jedyna motywacja do pracy :)

0

@adi7adi8 że mu sie chce
Mnie by sie nie chciało

0

@RoberDzik Raków :|

2

@xvcWinterSoldier Kia i Toyota

0

@MesQueUnClub96 może po prostu brakuje ci dziewczyny :]

0

@Popitek12 i kibicować Legii Warszawa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?