KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lance stroll zdobył 100% punktów dla Astona Martina :]
0
@MarFan oddam głos nie ważny na Nawrockiego
1
Brawo lechia :)
0
Ferrari w formie u siebie :)
0
@Wojciech123 lepiej być na 4 miejscu niż na piątym :)
0
@Wojciech123 w sumie ostatni raz na wyjeździe z cracovia wygraliśmy chyba w 2020 roku jak sie nie mylę :]
0
Jakby tak pogoń dzisiaj przegrała lub był remis to szanse Legii o 4 miejsce w tabeli rosną
Kolejny mecz pogoni z jagiellonią tylko jagiellonia by musiała wygrać
Tylko jeszcze Legia by musiała wygrać ostatnie dwa mecze z cracovią i stalą mielec :)
2
@macio_944 trzymaj się.
Bądź silny :(
2
brawo widzew tak trzeba grać :D
1
@lucca87 byle nie na trzaskowskiego :]
0
@4drian0 co oni robią?
Tak nie wolno
1
@Kapitan hawk to pewnie przez kontuzje :D
0
@clyde na kogo głosować?
0
@BorzyKrzys żadnej zgody nie bedzie :)
0
@snupson niepokój?
To tylko mecz piłki nożnej :]
1
@Wojciech123 nie wiadomo co gorsze
Czy lech że wygra mistrza czy raków :/
0
@BarcaKings965212 XD
Nie ma klubu nie do pokonania :)
0
@MichuZ44 ciekawe czy Alonso bedzie jeszcze jeździł w astonie ;)
0
@FcPortoFan1999 można powiedzieć że "Legia ich pogoniła" :D
2
Puchar zdobyty i można powiedzieć że sezon był dobry
Może kiedyś sie uda wygrać mistrzostwo polski :)
4
@Kapitan hawk medytuje :D
0
Na spokojnie wygracie 4 lub 3 bramkami :D
0
Gool 2-0 dla Legii ależ idze jakoś za łatwo ;)
2
Gol dla Legii :D
1
@adi7adi8 Nie od dziś wiadomo że pieniądz to jedyna motywacja do pracy :)
0
@adi7adi8 że mu sie chce
Mnie by sie nie chciało
0
@RoberDzik Raków :|
2
@xvcWinterSoldier Kia i Toyota
0
@MesQueUnClub96 może po prostu brakuje ci dziewczyny :]
0
@Popitek12 i kibicować Legii Warszawa :D