1

I widzew wyżej w tabeli od Legii co za wstyd, lordanescu do zwolnienia ;)

2

@FcPortoFan1999 Radomiak i Zagłębie Sosnowiec co dzisiaj przegrali 1-5
I drużynom polskim grającym w europejskich pucharach :)

0

@negreanu jak chociaz jedna z tych drużyn spadnie z ekstraklasy to bedzie dobrze :)

0

@FcPortoFan1999 nikomu nie kibicuje w tym meczu
A jeszcze dzisiaj polonia gra za 15 minut
Mam nadzieje że przegrają :)

1

W meczu widzewa z katowicami szkoda że nie mogą obie drużyny przegrać :/

0

Kaiserslautern wygra jutro mecz?

0

@Hshdhrhdh lordanescu rotacje wprowadził 6 zmian

1

Piękny widok przegrywającego widzewa
Dzięki jagiellonia :)

0

@FcPortoFan1999 to polonie można porównać z espanyolem
Derby Barcelony kibic Barcy nie chce
Derby Warszawy kibic Legii nie chce
:D

0

@FcPortoFan1999 z tym realem może i masz racje, ale jeśli chodzi o espanyol to każdy kibic Barcy wolałby żeby grali w 4 lidze hiszpańskiej :]

1

@fart kolejna wymówka żeby mieć więcej czasu aby przygotować sie na mecz Baniku ;)

0

@FcPortoFan1999 dla ciebie bezstronnego widza byłby to super mecz, ale wolałbym żeby grali sobie w 4 lidze niż o awans do LM/LF
Spytaj kibiców Barcy czy by nie chcieli żeby real madryt czy espanyol grał w 4 lidze hiszpańskiej :]

0

Niestety, ale nie tęsknie
poloni zawsze życzę jak najgorzej :]

1

widzew prowadzi nie dobrze
Ale najważniejsze że polonia przegrywa 1-2 wolałbym żeby w tym meczu przegrały obie drużyny, ale wole porażke poloni Warszawa

0

@mekston niestety ale hamilton sie skończył i powinien odejść na emeryture

0

@mekston hamilton zero podium wyścigach :D

2

Brawo lech 4-1 :D

2

Psycha siadła islandczykom 3-1 :)

1

@Lucyffffer1922 mój błąd edytowałem :)

2

Ten sedzia dzisiaj mało widzi
Może pijany jest?

2

2-1 dla kolejorza :]

1

@RinooniR z belgii chyba

5

To powinna być czerwona kartka

1

aha rzut karny i 1-1

5

Kolejorz prowadzi 1-0 :]

0

@messiiiiik sami złodzieje

1

@JohnKennedy Mój to Juergen Elitim

1

@Hadziuk jak jest klasyk to wtedy są mecze ekstraklasy, tak więc pewnie nie ogląda ;)

0

@Walpiano na jakim kanale można oglądać darta?

0

@Prorokk Radomiak oraz Zagłębie Sosnowiec :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?