KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I widzew wyżej w tabeli od Legii co za wstyd, lordanescu do zwolnienia ;)
2
@FcPortoFan1999 Radomiak i Zagłębie Sosnowiec co dzisiaj przegrali 1-5
I drużynom polskim grającym w europejskich pucharach :)
0
@negreanu jak chociaz jedna z tych drużyn spadnie z ekstraklasy to bedzie dobrze :)
0
@FcPortoFan1999 nikomu nie kibicuje w tym meczu
A jeszcze dzisiaj polonia gra za 15 minut
Mam nadzieje że przegrają :)
1
W meczu widzewa z katowicami szkoda że nie mogą obie drużyny przegrać :/
0
Kaiserslautern wygra jutro mecz?
0
@Hshdhrhdh lordanescu rotacje wprowadził 6 zmian
1
Piękny widok przegrywającego widzewa
Dzięki jagiellonia :)
0
@FcPortoFan1999 to polonie można porównać z espanyolem
Derby Barcelony kibic Barcy nie chce
Derby Warszawy kibic Legii nie chce
:D
0
@FcPortoFan1999 z tym realem może i masz racje, ale jeśli chodzi o espanyol to każdy kibic Barcy wolałby żeby grali w 4 lidze hiszpańskiej :]
1
@fart kolejna wymówka żeby mieć więcej czasu aby przygotować sie na mecz Baniku ;)
0
@FcPortoFan1999 dla ciebie bezstronnego widza byłby to super mecz, ale wolałbym żeby grali sobie w 4 lidze niż o awans do LM/LF
Spytaj kibiców Barcy czy by nie chcieli żeby real madryt czy espanyol grał w 4 lidze hiszpańskiej :]
0
Niestety, ale nie tęsknie
poloni zawsze życzę jak najgorzej :]
1
widzew prowadzi nie dobrze
Ale najważniejsze że polonia przegrywa 1-2 wolałbym żeby w tym meczu przegrały obie drużyny, ale wole porażke poloni Warszawa
0
@mekston niestety ale hamilton sie skończył i powinien odejść na emeryture
0
@mekston hamilton zero podium wyścigach :D
2
Brawo lech 4-1 :D
2
Psycha siadła islandczykom 3-1 :)
1
@Lucyffffer1922 mój błąd edytowałem :)
2
Ten sedzia dzisiaj mało widzi
Może pijany jest?
2
2-1 dla kolejorza :]
1
@RinooniR z belgii chyba
5
To powinna być czerwona kartka
1
aha rzut karny i 1-1
5
Kolejorz prowadzi 1-0 :]
0
@messiiiiik sami złodzieje
1
@JohnKennedy Mój to Juergen Elitim
1
@Hadziuk jak jest klasyk to wtedy są mecze ekstraklasy, tak więc pewnie nie ogląda ;)
0
@Walpiano na jakim kanale można oglądać darta?
0
@Prorokk Radomiak oraz Zagłębie Sosnowiec :)