0

Dwa mecze 1 ligi o tej samej godzinie o 18
Czemu nie mogli zrobić tych meczów o 16 i 18 tak jak wczoraj
Jutro jeszcze lepiej trzy mecz o tej samej godzinie 19:30

4

@Bocheno1 rocznik 1977 w tym roku skończone 48 lat

0

Piękny to był mecz poloni warszawa nie zapomne go nigdy :D

0

@gumaz strata pieniedzy i czasu :]

0

@JordiAlbion policja bedzie miała dużo pracy
Nie chciałbym to tak jak kibice Barcy życzą espayolowi (czy jak sie to tam pisze) spadku, to tutaj jest tak samo

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje że tak nie bedzie czwartek

2

Piekny widok przegrywającej poloni warszawa
Chociaż tak sobie poprawie humor po porażce Legii

0

@FcPortoFan1999 w legnicy stan murawy piękny

0

@FcPortoFan1999 jeszcze myślałem Magierze, ale on chyba jest drugim trenerem kadry u Jana Urbana

0

@FcPortoFan1999 nie chciałbym powrotu Vuko

1

@fcbarcafan19 on jest chyba trenerem rosyjskiej drużyny Achmat Grozny.

0

@Kgorecki2500 oby to tylko plotki i nic wiecej, bo byłaby tragedia jakby odszedł teraz

0

@FcPortoFan1999 i kogo byśmy wzieli Brzęczka?
A nie czekaj Brzeczek chyba jest selekcjonerem kadry U-21

0

Edward Iordanescu ma być kuszony przez klub Al-Jazira, który chce wpłacić klauzulę 400 tys. euro, jaka ma znajdować się w kontrakcie szkoleniowca podają rumuńskie media
Ciekawe ile w tej plotce jest prawdy

0

@FcPortoFan1999 jeśli chciał grać na wrzutki to mógł zagrać na dwóch napastników, ale w sumie i tak nie miał kto dobrze dośrodkować

1

@fart jeśli mioduski dalej bedzie prezesem Legii to poprawy nie bedzie,
odkąd mioduski jest prezesem czyli od 2017 roku to jest tylko gorzej, mistrza polski nie wygraliśmy od 4 lat i nie zapowiada sie że w tej dekadzie wygramy :/

0

@JanZagloba szeroka kadra jest potrzebna, ale niestety brakuje jakości
Jeśli bedziemy grać w europie na jesień to top 4 w lidze bedzie sukcesem.
Jak wygrają puchar polski to zawsze jakieś pocieszenie.

0

@RezerwowyWojtus Legia kolejny sezon juz chyba piąty bez mistrzostwa polski

0

@Hshdhrhdh trzy na pewno

1

Niech Radomiak w końcu strzeli bramek, bo zaraz sie to zemści

2

Brakuje dzisiaj Capity, ale on ma kontuzje

1

@Kredon jednak dobrze napisałem

0

@FcPortoFan1999 tak czy inaczej to szacun

0

Szkoda że nie ma spalonego
Ale Imaz 100 bramką w najlepszej lidze na świecie, szacun

0

I bramka jagi szkoda

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje że bedziesz miał racje na koniec sezonu :)

0

Elegancko Grzesik z bramką :)

0

@FcPortoFan1999 według ciebie które miejsce Legia zajmie na koniec sezonu?

0

@FcPortoFan1999 finansowo to korzystnie na pewno by nie było
Pieniądze Legii są potrzebne jak nam tlen :)

0

@FcPortoFan1999 wtedy wiadomo skupiamy sie na lidze i mistrzostwo polski to obowiązek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?