KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa mecze 1 ligi o tej samej godzinie o 18
Czemu nie mogli zrobić tych meczów o 16 i 18 tak jak wczoraj
Jutro jeszcze lepiej trzy mecz o tej samej godzinie 19:30
4
@Bocheno1 rocznik 1977 w tym roku skończone 48 lat
0
Piękny to był mecz poloni warszawa nie zapomne go nigdy :D
0
@gumaz strata pieniedzy i czasu :]
0
@JordiAlbion policja bedzie miała dużo pracy
Nie chciałbym to tak jak kibice Barcy życzą espayolowi (czy jak sie to tam pisze) spadku, to tutaj jest tak samo
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieje że tak nie bedzie czwartek
2
Piekny widok przegrywającej poloni warszawa
Chociaż tak sobie poprawie humor po porażce Legii
0
@FcPortoFan1999 w legnicy stan murawy piękny
0
@FcPortoFan1999 jeszcze myślałem Magierze, ale on chyba jest drugim trenerem kadry u Jana Urbana
0
@FcPortoFan1999 nie chciałbym powrotu Vuko
1
@fcbarcafan19 on jest chyba trenerem rosyjskiej drużyny Achmat Grozny.
0
@Kgorecki2500 oby to tylko plotki i nic wiecej, bo byłaby tragedia jakby odszedł teraz
0
@FcPortoFan1999 i kogo byśmy wzieli Brzęczka?
A nie czekaj Brzeczek chyba jest selekcjonerem kadry U-21
0
Edward Iordanescu ma być kuszony przez klub Al-Jazira, który chce wpłacić klauzulę 400 tys. euro, jaka ma znajdować się w kontrakcie szkoleniowca podają rumuńskie media
Ciekawe ile w tej plotce jest prawdy
0
@FcPortoFan1999 jeśli chciał grać na wrzutki to mógł zagrać na dwóch napastników, ale w sumie i tak nie miał kto dobrze dośrodkować
1
@fart jeśli mioduski dalej bedzie prezesem Legii to poprawy nie bedzie,
odkąd mioduski jest prezesem czyli od 2017 roku to jest tylko gorzej, mistrza polski nie wygraliśmy od 4 lat i nie zapowiada sie że w tej dekadzie wygramy :/
0
@JanZagloba szeroka kadra jest potrzebna, ale niestety brakuje jakości
Jeśli bedziemy grać w europie na jesień to top 4 w lidze bedzie sukcesem.
Jak wygrają puchar polski to zawsze jakieś pocieszenie.
0
@RezerwowyWojtus Legia kolejny sezon juz chyba piąty bez mistrzostwa polski
0
@Hshdhrhdh trzy na pewno
1
Niech Radomiak w końcu strzeli bramek, bo zaraz sie to zemści
2
Brakuje dzisiaj Capity, ale on ma kontuzje
1
@Kredon jednak dobrze napisałem
0
@FcPortoFan1999 tak czy inaczej to szacun
0
Szkoda że nie ma spalonego
Ale Imaz 100 bramką w najlepszej lidze na świecie, szacun
0
I bramka jagi szkoda
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieje że bedziesz miał racje na koniec sezonu :)
0
Elegancko Grzesik z bramką :)
0
@FcPortoFan1999 według ciebie które miejsce Legia zajmie na koniec sezonu?
0
@FcPortoFan1999 finansowo to korzystnie na pewno by nie było
Pieniądze Legii są potrzebne jak nam tlen :)
0
@FcPortoFan1999 wtedy wiadomo skupiamy sie na lidze i mistrzostwo polski to obowiązek