KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 silny chłop niczego sie nie boi :)
0
@FcPortoFan1999 pewnie na młyn też wejdzie jak ostatnio z motorem lublin
0
Karol Nawrocki podobno ma być na derbach trójmiasta :)
0
@FcPortoFan1999 masz racje
Nie zwróciłem na to uwagi 4 mecze i 0 bramek piasta nieźle :D
0
@FcPortoFan1999 można napisać że "pieniądze leżą na ziemi"
W meczach piasta wystarczy dać under 1.5 bramki też ładnie wejdzie typ
0
@FcPortoFan1999 i ładnie wszedł ten typ na wisłe
Zobaczymy czy ten over 3.5 wejdzie w meczu lechii :)
1
@FcPortoFan1999 takie też over 3.5 bramek jest chyba po kursie 2.60, bardzo dobry kurs
0
@FcPortoFan1999 z taką defensywą wątpie za duże ryzyko
To już wole sobie postawić na bramki
0
@FcPortoFan1999 obstawie sobie 1 meczyk i jak nie wejdzie, to wieczorkiem drugi kupon sie obstawi i jakoś sie wyjdzie 10zł do przodu :]
0
@FcPortoFan1999 ostatnio było rozsądnie że widzew wygra z pogonią a wiadomo jak było
0
@FcPortoFan1999 ta a lech i Legia w 1 lidze haha
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj wisła wygra i over 3.5 bramek w meczu
1
@FcPortoFan1999 a teraz o mistrzostwo 1 ligi jak ten czas szybko leci
0
Czekamy na hit wisła kraków ze śląskiem wrocław mecz ekstraklasowy :)
0
@Katalończyk 99 zmęczeni sezonem
0
@Starrk dokładnie tak jak piszesz
0
@FcPortoFan1999 i przełamała sie pogon ta liga jest piękna :)
1
Fajne te koszulki pogoni podobne do reprezentacji niemiec
1
@Hosh trawa była za wysoka ;)
0
@FcPortoFan1999 dokładnie tak bedzie
Nic mnie w tej lidze nie zaskoczy :)
0
@Eklerek widzew też na 1 niby powinno wejść, ale to ekstraklasa
0
@Hshdhrhdh może chociaż dużo bramek bedzie :D
0
@Hshdhrhdh za chwile widzew gra
Ciekawe czy dzisiaj pogoń zdobedzie punkty
1
Ten remis niesprawiedliwy
Radomiak zasłużył wygrać mecz w drugiej połowie
0
Znowu mleczko broni
0
@gumaz szybko szybko dwa gole w 7 minut
1
Radomiak po zwycięstwo :)
0
@JanZagloba pewnie masz racje na puchary mają większą motywacje niż na lige
0
Wrócił do gry Elitim i jakoś ta gra Legii wczoraj lepiej wyglądała i nawet Kapustka lepiej zagrał :]
0
@Hshdhrhdh szukamy dynamicznego skrzydłowego a mamy go w polsce wolnego tymka puchacza ;)