0

@FcPortoFan1999 silny chłop niczego sie nie boi :)

0

@FcPortoFan1999 pewnie na młyn też wejdzie jak ostatnio z motorem lublin

0

Karol Nawrocki podobno ma być na derbach trójmiasta :)

0

@FcPortoFan1999 masz racje
Nie zwróciłem na to uwagi 4 mecze i 0 bramek piasta nieźle :D

0

@FcPortoFan1999 można napisać że "pieniądze leżą na ziemi"
W meczach piasta wystarczy dać under 1.5 bramki też ładnie wejdzie typ

0

@FcPortoFan1999 i ładnie wszedł ten typ na wisłe
Zobaczymy czy ten over 3.5 wejdzie w meczu lechii :)

1

@FcPortoFan1999 takie też over 3.5 bramek jest chyba po kursie 2.60, bardzo dobry kurs

0

@FcPortoFan1999 z taką defensywą wątpie za duże ryzyko
To już wole sobie postawić na bramki

0

@FcPortoFan1999 obstawie sobie 1 meczyk i jak nie wejdzie, to wieczorkiem drugi kupon sie obstawi i jakoś sie wyjdzie 10zł do przodu :]

0

@FcPortoFan1999 ostatnio było rozsądnie że widzew wygra z pogonią a wiadomo jak było

0

@FcPortoFan1999 ta a lech i Legia w 1 lidze haha

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj wisła wygra i over 3.5 bramek w meczu

1

@FcPortoFan1999 a teraz o mistrzostwo 1 ligi jak ten czas szybko leci

0

Czekamy na hit wisła kraków ze śląskiem wrocław mecz ekstraklasowy :)

0

@Katalończyk 99 zmęczeni sezonem

0

@Starrk dokładnie tak jak piszesz

0

@FcPortoFan1999 i przełamała sie pogon ta liga jest piękna :)

1

Fajne te koszulki pogoni podobne do reprezentacji niemiec

1

@Hosh trawa była za wysoka ;)

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak bedzie
Nic mnie w tej lidze nie zaskoczy :)

0

@Eklerek widzew też na 1 niby powinno wejść, ale to ekstraklasa

0

@Hshdhrhdh może chociaż dużo bramek bedzie :D

0

@Hshdhrhdh za chwile widzew gra
Ciekawe czy dzisiaj pogoń zdobedzie punkty

1

Ten remis niesprawiedliwy
Radomiak zasłużył wygrać mecz w drugiej połowie

0

Znowu mleczko broni

0

@gumaz szybko szybko dwa gole w 7 minut

1

Radomiak po zwycięstwo :)

0

@JanZagloba pewnie masz racje na puchary mają większą motywacje niż na lige

0

Wrócił do gry Elitim i jakoś ta gra Legii wczoraj lepiej wyglądała i nawet Kapustka lepiej zagrał :]

0

@Hshdhrhdh szukamy dynamicznego skrzydłowego a mamy go w polsce wolnego tymka puchacza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?