0

@mientusek1407 z reprezentacją wygra mistrzostwo świata :D

4

@Kgorecki2500 nie ma z czego sie cieszyć, gra Legii wygląda słabo

0

@draxidox i niech tam już zostanie w tej łodzi :)

0

@draxidox konfitura przestań mi prześladować ludzi Warszawie :)

0

@Comentateiro W Legii też mamy taki talent Bartek Kapustka :D

0

@bartekvisca bez przesady, zdarza sie i najlepszym przegrać

0

@clyde orzechy ma zawsze dwa worku ;)

5

@KamQiX mógł nie jechać pod prąd to by mu kamerkowicz pod maske nie podjeżdzał :]

0

@Lanosss dobrze że nic sie nie stało

2

Mozna przełączyć na mecz rakowa

0

lech napoczyna rywala :)

0

@Hosh U mnie bedzie górnik oglądany :)

0

Kiedy ten lincoln spuchnie?

0

@directedbyfcb też tak myśle
On ma już dość tego środowiska pewnie już od tygodnia spakowany do rumuni

0

Właśnie wyszedłem z jaskini po zwycięstwie Legii ;)
lech nie uczy sie na błędach Legii

0

Lewis Hamilton został uznany najbardziej "marketable" sportowcem świata w 2025 roku branżowego serwisu Sportspro. Słowo "marketable" oznacza "atrakcyjny, poszukiwany, chodliwy w kontekście marketingu i pozyskiwaniu sponsorów".

Hamilton został najstarszym liderem tego zestawienia jego w historii. Jest także czwartym sportowcem, który znalazł się na czele po raz drugi, wygrał także w 2014 roku.

Źródło na fb cyrkf1

1

@Frimpong Odkąd nie można trzymać psów na łańcuchu to ludzie pozbywają sie psów i biegają sobie po ulicach
Tak myśle, ale moge sie mylić :/

0

@pluszek tak wiem auto za 4k kupiła żeby umieć parkować :)

0

@Kasy zakaz jazdy wzdłuż chodnika

0

@Hosh Przecież Legia to od 4 sezonów to średniak ligowy i co sezon walka o utrzymanie nic nowego

0

Ziółkowski to sobie posiedzi na tej ławce rezerwowych, może w przyszłym sezonie zacznie grać w podstawowym składzie.
Albo wróci do Legii na zasadzie wypożyczenia :)

2

@Who_you_mam teraz to sie nazywa "Obywatelska postawa"

1

@draxidox Warszawie coraz wiecej konfidentów :]

0

@mekston jak co roku, to jest ten sezon :]

0

@SeWo77 waser zostanie ferrari

0

Ferrari robi samochód pod hamiltona
Oponiarz aktualnie jest dużo słabszym kierowca od Leclerca

0

@Dankho94isback gdyby nie praca to bym popadł w depresje, pewnie bede pracował do śmierci

1

@Hosh już o tym tutaj pisał że to jest nieporozumienie że ten chłopak nie jedzie na kadre

2

Dzisiaj ekipa lordanescu skupia sie na lidze, górnik zabrze już ma miękkie nogi przed nadchodzącą "Wielką Legią" ;)

4

Szkoda że Jan Urban nie powołał Pietruszewskiego z jagielloni który strzelał bramki i grał bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?