1

@Jakchcesz u mnie 16 lat do emerytury

0

Taki mamy klimat :]

1

Murawa piękna w gdyni

2

@blakkudium jest w końcu zwycięstwo w lidze, oby teraz już było tylko lepiej

8

Najlepszy z najgorszych

1

Czy Legia dzisiaj wygra?

0

@draxidox ale czy kłamali? ;)

8

@Szklaner ale fajny piesio

0

@tomek8756 wiedziałem
Jak ja go nienawidze

0

@Dieselzor weź L4

0

@draxidox bardzo musi nienawidzić swojej pracy

2

1000 dni na fcbarca.com
A Mioduski dalej jest prezesem Legii :/

0

1

Czy dzisiaj Legia wygra?

0

@FcPortoFan1999 w końcu legenda klubu ;)

1

@Safrani Nawrocki powinien właśnie, ale u nas tak państwo działa :/

2

@Zelazny_Mike to czemu Nawrocki nie siedzi w więzieniu?

0

@Stinger_ pozostaje czekać cierpliwie i wyniki same przyjdą
Nie od razu rzym zbudowano

0

@FcPortoFan1999 czy dzisiaj Legia wygra mecz?

0

@Encore Bruno TOP

0

@Chimera z wzoru "nie mój prezydent"

0

@Rifek albo co roku powinny robić psychotesty

3

@Giwera w meczu z van veenem srednią zrobił 111 niesamowite

2

@FcPortoFan1999 ja też
Nie ma co oglądać

2

@blakkudium nie było szans na tego napastnika

1

Piękny prom zbudowany za rządów Donalda Tuska

1

@turhiay i bez trenera, bo Flick siedział na trybunie

0

@Frimpong yamal > vinicius

0

@FcPortoFan1999 do żadnej nagrody ciebie nie nominowałem
Nawet nie wiem o co chodzi

0

@damian16161212 czyli Barcelona szkodzi twojemu zdrowiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?