1

@FcPortoFan1999 to jest piekno właśnie ekstraklasy

0

@MessiForeverTheBest jeszcze nie wszedł, ale wolałbym żeby był remis w tym meczu

3

To bedzie 5 porażka z rzędu wisły płock, misiura zostanie zwolniony.

0

@FcPortoFan1999 Legia w strefie spadkowej

0

arka na prowadzeniu, wiedziałem że tak bedzie

0

wisła kolejna doskonała okazja i strzał obok słupka

0

@Azi kurs 11 na STS

0

Postawione 100zł na zwycięstwo arki gdynia, tak więc arka dzisiaj nie wygra i Legia nie bedzie w strefie spadkowej :D

1

@Giwera robot ;D

0

@Chimera Legia i tak z meczu na mecz gra jest lepsza

0

@allien18 nawet jeśli Legia spadnie to i tak bede jeździł na mecze i bilety beda tańsze :)

2

Obejrze sobie 30 minut meczu Porto, bo trzech polaków gra, a potem jade na mecz Legii.
Oskar dzisiaj z bramką :D

0

@Filipem jakie tam bedą emocje?
Legia wygra 1 lige z 20 punktową przewagą ;D

1

@FcPortoFan1999 tego nie wiem
Przecież cracovia i Legia w pucharze polski nie grali to w piątek mogli grać.
Może wybrali to jako mecz weekendu

0

@FcPortoFan1999 bede na meczu, to na pewno Legiawygra, ale pieniędzy na to nie postawie

1

Dzisiaj Legia wygra u siebie z cracovią?

1

Lewis juz płacze, bo nie zjechał na pitstop

3

Ale ładna akcja widzewa i gol

1

@FcPortoFan1999 vuko wie co robić, widać że legionista i chce spadku widzewa :)

2

lech z golem ładnie od słupka wpadła do bramki piłka

0

@FcPortoFan1999 myślisz że efekt nowej miotły w postaci Vuko zadziała?

0

lech dzisiaj wygra ma spółdzielnie ofiarowywania punktów

0

Dzisiaj Gary Anderson zagra z Luke Littlerem

1

@July_6_BcN nim zawsze tak buja na boki, a skoczy i tak świetnie :D

1

@mekston robot bedzie grał za godzine :)

7

@AmigoBlancos ale wiesz że jesteś na stronie Barcelony?
To nie spodziewaj sie miłych słów w strone Madrytu

0

Nie wyłączajcie, bo własnie lechia bramke strzeliła

1

Ale piękna bramka Flacha

0

Legio po zwycięstwo
O to bedzie bardzo ciężko, ale to ekstraklasa wszystko jest możliwe :]

1

Tylko remis Radomiaka szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?