KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 to jest piekno właśnie ekstraklasy
0
@MessiForeverTheBest jeszcze nie wszedł, ale wolałbym żeby był remis w tym meczu
3
To bedzie 5 porażka z rzędu wisły płock, misiura zostanie zwolniony.
0
@FcPortoFan1999 Legia w strefie spadkowej
0
arka na prowadzeniu, wiedziałem że tak bedzie
0
wisła kolejna doskonała okazja i strzał obok słupka
0
@Azi kurs 11 na STS
0
Postawione 100zł na zwycięstwo arki gdynia, tak więc arka dzisiaj nie wygra i Legia nie bedzie w strefie spadkowej :D
1
@Giwera robot ;D
0
@Chimera Legia i tak z meczu na mecz gra jest lepsza
0
@allien18 nawet jeśli Legia spadnie to i tak bede jeździł na mecze i bilety beda tańsze :)
2
Obejrze sobie 30 minut meczu Porto, bo trzech polaków gra, a potem jade na mecz Legii.
Oskar dzisiaj z bramką :D
0
@Filipem jakie tam bedą emocje?
Legia wygra 1 lige z 20 punktową przewagą ;D
1
@FcPortoFan1999 tego nie wiem
Przecież cracovia i Legia w pucharze polski nie grali to w piątek mogli grać.
Może wybrali to jako mecz weekendu
0
@FcPortoFan1999 bede na meczu, to na pewno Legiawygra, ale pieniędzy na to nie postawie
1
Dzisiaj Legia wygra u siebie z cracovią?
1
Lewis juz płacze, bo nie zjechał na pitstop
3
Ale ładna akcja widzewa i gol
1
@FcPortoFan1999 vuko wie co robić, widać że legionista i chce spadku widzewa :)
2
lech z golem ładnie od słupka wpadła do bramki piłka
0
@FcPortoFan1999 myślisz że efekt nowej miotły w postaci Vuko zadziała?
0
lech dzisiaj wygra ma spółdzielnie ofiarowywania punktów
0
Dzisiaj Gary Anderson zagra z Luke Littlerem
1
@July_6_BcN nim zawsze tak buja na boki, a skoczy i tak świetnie :D
1
@mekston robot bedzie grał za godzine :)
7
@AmigoBlancos ale wiesz że jesteś na stronie Barcelony?
To nie spodziewaj sie miłych słów w strone Madrytu
0
Nie wyłączajcie, bo własnie lechia bramke strzeliła
1
Ale piękna bramka Flacha
0
Legio po zwycięstwo
O to bedzie bardzo ciężko, ale to ekstraklasa wszystko jest możliwe :]
1
Tylko remis Radomiaka szkoda